mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:08:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 74751 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #90 : nedelja, 22.03.2009 : 10:46:39 »

Upam, da Šnapi ne bo huda, če ti prišepnem, katerega lepotca grem pogledat. Wink Lej: KLIK Kiss[/i]

Lp, 5ra & Toby

Huda? Ma mene razganja od sreče, saj si boljšega doma za Gerija sploh ne morem želet Smiley
Komaj čakam srede  Cheesy Wink Smiley

P.S
Kar se tiče še ta tretjega mačka ga lahko dobiš tud pr men  Cheesy
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #91 : nedelja, 22.03.2009 : 11:04:51 »

Kar se tiče še ta tretjega mačka ga lahko dobiš tud pr men  Cheesy
Grin Grin Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #92 : nedelja, 22.03.2009 : 11:17:45 »

P.S
Kar se tiče še ta tretjega mačka ga lahko dobiš tud pr men  Cheesy

Dej vsaj tretjega naj gre iskat k meni, no!
Mater si pogoltna!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #93 : nedelja, 22.03.2009 : 11:26:46 »

Preden mi kdo začne "prodajat" še četrtega (ker trije ali štirje je pa res enako, no  Tongue) - dejte vsaj počakat, da vidim, kaj bo Toby rekel na vse skupaj.  Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #94 : nedelja, 22.03.2009 : 11:45:17 »

Sej lahko začnem še s petim, pol je itak že vseeno  Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #95 : nedelja, 22.03.2009 : 11:46:53 »

Toby, sosed moj ubogi, če ti bo preveč hudo ob vseh teh spremembah, pri meni v omari je dost placa za relaks počitnice, le povej  Wink Pa n-č okol preveč govort kam boš izginil, jasno  Cool

Anonimna soseda M.  Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #96 : nedelja, 22.03.2009 : 11:59:40 »

Anonimna soseda M.,  Kiss. Vem, da nisi prav za družbo in zato še toliko bolj cenim možnost azila.  Cool

Pridem, če bo prehudo. Tvoj Toby
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #97 : ponedeljek, 23.03.2009 : 09:12:23 »

Jaz imam novo službo. Šefe je včeraj nekaj zbolel; jamral je, da ga matra želodec. Moja mu je skuhala čajčka in mu dostavila računalnik v posteljo, jaz pa sem se povišal v TERAPEVTSKEGA MAČKA. Veste, gledam TV in tam vedno govorijo samo o terapevtskih psih...  Angry Brezveze. Saj ste brali, da mačje krzno pomaga.
Terapija je izgledala takole:

Pa da ne boste mislili, da ni pomagalo!!!  Cool Danes je zdrav ko riba (in ribe so sigurno zdrave, ko se ves čas tako preganjajo po tistem akvariju; bi z veseljem kakšno ven pobral, pa mi ne pustijo  Lips Sealed).

Upam, da bo plača za novo delovno mesto kaj višja, po možnosti v obliki vrečk ali pečenega piščančka ali... Mnjam... Evo, pa sem spet lačen.  sram

Vaš Toby
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #98 : ponedeljek, 23.03.2009 : 11:59:04 »

Toby, ti imaš veliko srečo, da je tvoja soseda "anonimna soseda M", ker ona bi znala iz tegale tvojega truda in garanja potegnit idejo za aneks k pogodbi o "pravičnem plačilu oz. odškodnini za vse prestano gorje in matro", ki ga bo v kratkem "Sindikat lačnih, zmatranih ih izkoriščanih mačk" predstavil javnosti - to je temle našim brezbrižnežem,

Tale Tvoj ima pa peklensko srečo, da je dobil super terapevtsko terapijo - in to kar brez avansa! ker namreč, veš kakšni so tile naši - vsi bi se cartali in nam za to obljubljajo bogato plačilo, potem, ko jih pa mi nacartamo in zmasiramo do konca, zaspijo in na tisto zasluženo plačilo kar pozabijo v stilu "muci, tam u skledici maš brikete....."
Konec izkoriščanja: za pošten delodajalski/delojemalski odnos bo odslej takole: ti meni vrečko al pa jetrca, jat pa tebi masažo - ampak nikoli brez avansa Smiley Smiley

Te lepo pozdravlja Ficko, zagnani učenec ene jako pametne in včasih anonimne gospodične M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #99 : ponedeljek, 23.03.2009 : 12:21:42 »

Tole bo pa kar od šefice: anonimna soseda M. in gospod Ficko, dajta mir!!!  Angry Nehajta mojega najpridnejšega mačka neumnosti učit, prosim.  Angry
Že tako delam skoraj doktorat na temo "kaj ponudit mačku, da bo po njegovem okusu, pa ne za obubožat zraven, pa čim bolj zdravo". Roll Eyes

Lp, 5ra


Tole pa še od mene: tale ideja o predplačilu pa sploh ni slaba. Če ga ni, grem pa na sončka spat in jih na polno ignoriram. Saj vem, da ne zdržijo dolgo brez crkljanja.  Cheesy

Hvala, Ficko!

Toby
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #100 : torek, 24.03.2009 : 22:20:47 »

Toby, tole nisi ti, a ne da nisi?  Huh


Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #101 : sreda, 25.03.2009 : 06:50:16 »

kako da ne  Angry  - pa ja vidiš, da je!  Cheesy
A poznaš še kšnga druzga tacgale napiflanga feliksa, kot je Toby, a? Wink
 Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #102 : sreda, 25.03.2009 : 08:24:14 »

Hahaha, Cats, sem vedela, da je imel prej eno čisto drugačno kariero, preden je prišel k meni za terapevtskega mačka. Naslednji nakup bo torej kitara, pa naj pokaže, kaj zna. Če bo v redu, pa en koncert organiziramo.  Grin Grin Grin Da je glasbeno nadarjen pa vem - zadnje čase ni lepšega kot z nohti po šipi vlečt - saj veš, kakšno luštno cviljenje nastaja pri tem.  Lips Sealed Sploh ob 6h zjutraj, če me s predenjem ob ušesu in  božanjem s tačko po licu ne uspe zbudit...  Roll Eyes

Lp, 5ra
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #103 : petek, 27.03.2009 : 09:42:47 »

In vse je tiho... danes v tisti vaši veliki hiši...
? ? ?  Huh
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #104 : petek, 27.03.2009 : 09:49:43 »

he, he...Lej k nism sam jst firbc Smiley
Ampak....Vixen mi je obljubila, da nam bo prav kmalu s ta pocukranimi fotkami  postregla Wink.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines