mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:59:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Kožni rak!!??
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kožni rak!!??  (Prebrano 5220 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« : četrtek, 06.01.2005 : 21:26:16 »

Pozdrav!!

Nisem imela časa pobrskat po temi , ker je precej nujno...Prijateljičin 10 letni ovčar je dobil kraste po celem telesu.Pri veterinarju so bili, vet. so rekli da ni več nobenih možnosti, da bi kuža preživel  in da je možno le uspavanje..Čudno pa mi je, da je pes  čist vesel,, živahen ,ješč..Boli ga le ko ga spirajo z jodom...Psa je tako škoda tako je še poln življenja...Kaj bi mogoče bil priporočljiv kakšen bioenergetik?Ima mogoče kdo kakšne izkušnje?Naj prosim čimprej kdo pomaga ker psa peljejo naslednji teden na uspavanje, če nebo nič novega Cry
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #1 : petek, 07.01.2005 : 00:22:37 »

So kaj povedali, katera oblika raka je? Morda melanom? Težka bo....take vrste raka se hitro naselijo tudi na notranjih organih in pes začne ponavadi kar hitro hirati, postaja vedno bolj suh. Kadar je diagnoza rak, je žal treba premišljati o evtanaziji, da psu prihranimo najhuje.K bioenergetiku ga lahko peljete, a kakih čudežev po moje ne bo, a poskusiti ni greh.
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #2 : petek, 07.01.2005 : 23:12:16 »

Prijateljica mi je rekla samo da ima kožnega raka..Ampak problem je v tem da so v dvomih , ker je kuža živahen in vesel pa še apetit ima....Z bioenergetikom pa bodo tud probali, mogoče bo vsaj malo pomagalo...hvala na odgovoru.


lp mymy
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #3 : sreda, 20.07.2005 : 07:03:13 »

ojejej... zdaj sem pa se jaz postala izredno zaskrbljena...  Cry nas mesancek je zacel dobivati taksne rdece izpuscaje.. kot odluscene suhe kraste izgleda, po notranji strani stegen (okoli lulcka) in pod pazduhami... nisem opazila, da bi ga karkoli srbelo oz. da bi se hotel pretirano lizat po njih... to se je zacelo dogajat pred kaksnim tednom ali dvemi... samo ne vem, ali bi bila to kaksna alergija (glede na to, da ima alergijo na klobase, ampak to se mu pokaze s srbecimi usesi), ampak mu v zadnejm casu nismo menjali hrane ali katerihkoli drugih pasijh priboljskov. Itak pa ne pustim, da mu kdorkoli daje naso-clovesko hrano, ker ima ono alergijo zaradi uses. Veterinarju ga se nisem peljala, ker mi vsak, ki sem mu pokazala te izpuscajcke, rece, da bo to ze minilo in da sem prevec panicna.. joj ne vem ne vem.. zdaj sem prebrala pa se tole temo in sem cist fertik, kaj je z nasim kuzkom... prosim pomagajte  Undecided Cry
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #4 : sreda, 20.07.2005 : 08:13:25 »

naj obišče še koga za drugo mnenje. Kožni rak vsaj pri ljudeh zgleda čisto drugače. ali so potrdili diagnozo z preskavo v laboratoriju ali kar na pamet?
Sicer pa pri psih baje ni tako zelo invaziven kot pri ljudeh.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #5 : sreda, 20.07.2005 : 08:25:20 »

deteljica? komu odgovarjas? (se mi zdi, da na en pol leta star post  Grin Grin Grin )
LuncaPunca, lahko je alergija, lahko gre za "hot spot", lahko je od kaksne trave, vode, ... Bolhe? Ce te RES skrbi, pac obisci veta.
m.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #6 : sreda, 20.07.2005 : 09:10:29 »

deteljica? komu odgovarjas? (se mi zdi, da na en pol leta star post Grin Grin Grin )
LuncaPunca, lahko je alergija, lahko gre za "hot spot", lahko je od kaksne trave, vode, ... Bolhe? Ce te RES skrbi, pac obisci veta.
m.
ja čist možno da je pol leta star  Grin, al p aše več, ampak je bil drugi navzgor Wink, tako da vsaj prostorsko ni bil oddaljen Roll Eyes..tema se pa itak nadaljuje  ,a ne Smiley?
sicer pa bi bilo zanimivo izvedet kaj je zdaj s tistim kao "rakastim psom" Huh? A je še živ, kako mu gre? Ali so se zmotili v diagnozi Undecided?
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Kožni rak!!??
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines