mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:16:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 489790 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #30 : ponedeljek, 15.12.2008 : 13:39:22 »

Tako je, kaj si pa mislila? Tongue Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #31 : ponedeljek, 15.12.2008 : 14:46:14 »

Kolk vas je lušno brat Kiss. Me prav veseli, da gre vse po maslu in da se maca v novem domu dobro počuti Smiley. Mačke so zakon in tega ne veš dokler ne živiš z eno, ali pa dvema, tremi, štirimi...po želji Roll Eyes.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #32 : ponedeljek, 15.12.2008 : 17:53:54 »

Evo, ilegalko.... Smiley



Katarina
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #33 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:15:56 »

Uau, a je v prihodnosti za pričakovat tud kakšno "mačjo šolo za azilaše in ostale (z)mešance na dveh in več nogah" mogoče Wink Smiley?
Drugače pa fajn novica!Uživajte!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:31:32 »

Xena, prav lepo te je brat - zdaj, ko si mačja mama, te vidim s čisto drugačnimi očmi (ma ne, nisem si leč zamenjala - sej veš, kaj sem mislna, kenede).
Ej sem fuuul vesela zate in vse tvoje in Vixi Sheeno in...  Cheesy
Srečno vsem skupaj! Smiley Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #35 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:44:40 »

Ah, dolgčas... daj raje kakšno sliko Xene kako nori v svoji kletki!  Tongue  Grin

ps: samo je pa tale "ilegalka" strašansko lepa muca!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #36 : ponedeljek, 15.12.2008 : 21:28:20 »

Mi je na uho prišlo, da te skrbi, da imaš (preveč) mirno mačko doma hehe...ti kar trki  Smiley Smiley Smiley Se mi pa zdi skrajno nefer, da ima edini profi kar se tice behaviorizma doma mirno macko  Tongue

Lp, Maja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #37 : ponedeljek, 15.12.2008 : 23:40:42 »

Vse mačke so pridne na začetku. Miša je prvi mesec komaj dihala  Grin. Kaj pa zdaj  Cheesy? Zdaj pa smo mi tisti, ki komaj dihamo  Tongue Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #38 : torek, 16.12.2008 : 07:40:49 »

Jeee, lepa liegalka Kiss. Ja, nas (no, mene Roll Eyes) predvsem zanima, kaj bo na to rekla Xenca... In fantje.
Mi (no, jaz Tongue) bi tud tiste fotke radi videli.
Upam, da bodo pocukrane, če pa ne, pa bodo pač bolj adrenalinske Smiley Wink Cheesy
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #39 : torek, 16.12.2008 : 11:04:18 »

Poznamo tole spanje po omarah. Naša je omaro sama odprla in šla notri spat.
Drugače so pa mačke lahko tudi zeloooooo pridna bitja - če se izvzame občasno nočno norenje po stanovanju  Grin Cheesy, ki se v popolni tišini noči sliši, kot da imaš doma dirkalnega konja  Tongue.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #40 : torek, 16.12.2008 : 12:10:09 »

Jaz sem še vedno tako vesela, da nimam kaj dosti besed. Ne morem pozabit, hecnega občutka "saj bo vse v redu" ob Smetkini novici in zaklepu teme, ki sem ga samotolažilno povezovala s tem, da je evtanazija očitno tisto, kar bo v redu in tako mora biti. Kako sem vesela, da sem se zmotila. To kar je zdaj, je ultimativno v redu  Smiley

Xena tebi, dvema mahajočima repoma in Vixi  Kiss od iber vesele Vixi  Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #41 : torek, 16.12.2008 : 12:13:18 »


Xena tebi, dvema mahajočima repoma in Vixi Kiss od iber vesele Vixi Smiley

he he, ob zadnjem štetju so bilo mahajoči repi trije! Wink
Hvala Vixi, tole je res eno čarobno mačje bitje.... Kiss

katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : torek, 16.12.2008 : 12:23:24 »

Xena je začarana, Xena je začarana Cheesy
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #43 : torek, 16.12.2008 : 12:42:22 »

he he, ob zadnjem štetju so bilo mahajoči repi trije! Wink
katarina

Xena, Pici pošilja pozdravčke brezrepi kolegici - pa pravi da ahtej nanjo, ker ni vedno simpl brez repa bit. Sprašuje, če njo tud včasih ravnotežje daje, pa potem iz roba kavča, stola... iznenada na tla štrbunkne in se sprašuje, zakaj se ji je to zgodilo.
Tko da - Pici svetuje, da bo Vixi Sheena še najbolj varna v naročju. Čimveč po rokah nosit, pa v naročju držat, da se ji revci kaj ne pripeti, a veš...  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #44 : torek, 16.12.2008 : 12:45:29 »

Xena, Pici pošilja pozdravčke brezrepi kolegici - pa pravi da ahtej nanjo, ker ni vedno simpl brez repa bit. Sprašuje, če njo tud včasih ravnotežje daje, pa potem iz roba kavča, stola... iznenada na tla štrbunkne in se sprašuje, zakaj se ji je to zgodilo.
Tko da - Pici svetuje, da bo Vixi Sheena še najbolj varna v naročju. Čimveč po rokah nosit, pa v naročju držat, da se ji revci kaj ne pripeti, a veš...  Tongue

Ej, to nepričakovano štrbunkanje se dogaja tudi mačkam, ki imajo zeeeloooo košat rep, nič bat  Cheesy

Ampak naročje je zakon. Omara tudi. Saj v Narnijo se pride skozi omaro, to mačke že od nekdaj vedo - zato so tudi tako lačne in zmatrane, ko se vrnejo nazaj  Grin

Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines