mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:38:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488618 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : nedelja, 14.12.2008 : 11:41:52 »

Smiley O super poročanje. Smo že čakali. Hmmm...ne vidim pa nikjer trave Tongue
Kolk je pa že stara Xena? Ima že kr sivih pramenov Roll Eyes

Trava raste z vrtoglavo naglico! Smiley
Xenca ima okol 9 let in je edina psička - ostaladva sta Herkul (njen pripadajoči mož Roll Eyes) in Konan (njen priležnik in ljubimec, blondinec pač Grin). Ja in Xenca je ŠEFICA.

Moram se seveda zahvaliti vsem, ki ste spremljali tale podvig od Smetkine objave, da mačkica ne gre na evtanacijo..... Moja odločitev za njeno posvojitev je bila potem, ko se je s tem strinjala tudi Smetka, seveda dokončna ampak zelo lepo je videt toliko prijaznih obrazov (oz. jih bolj brati), ki nam iskreno želijo čimboljši razplet. Zlati ste. Kiss
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #16 : nedelja, 14.12.2008 : 12:41:45 »

O poglej poglej..le tako naprej Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #17 : nedelja, 14.12.2008 : 12:57:45 »

Kako pa mož in ljubimec stanje komentirata? A čakata kako se bo šefica odločila? Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #18 : nedelja, 14.12.2008 : 17:02:57 »

Ker je tema namenjena tudi pasjim bojevnikom, puščam sporočilo Konanu: Konan dragi, kaj si ti mojemu Skokiju naredil? Hodi kot v megli in me še vedno totalno uboga! Si ga začaral? Roll Eyes Kiss

Ha ha, majas, Konan ima res en tak magičen učinek tako na fante, kot na punce. Ko bo začelo popuščati, samo pokliči, bomo ponovili vajo. Wink

Katarina
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #19 : nedelja, 14.12.2008 : 17:33:45 »

Zaprisežena pasja mama je postala tudi mačja mati. Lepo vas je brati, bravo Xena!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #20 : nedelja, 14.12.2008 : 17:37:47 »

Jp, pa smo ene parkrat navijal in navijal, pa je bila nekako nedostopna  Cool
Jaz vam vsekakor želim vse lepo, vse tanartabuljš, pa fajn se mejte.
Katarina, grem stavit, da boš kmalu napisala, da ne veš, kaj vse si zamujala...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #21 : nedelja, 14.12.2008 : 17:41:32 »

Kako pa mož in ljubimec stanje komentirata?

Obnašata se tako kot prej, tako da si sploh nisem na jasnem, če jima je preprosto že sploh POTEGNILO. Roll Eyes Wink. Mislim pa, da bodo nastopile težave takrat, ko bo mačkica med nami in se bo slučajno želela v mojem naročju cartat. To je namreč exkluzivno Konanovo spalno in počivalno mesto, kadar sem pri roki... Smiley.

Katarina
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #22 : nedelja, 14.12.2008 : 18:03:53 »

Ah tršica, sej v naročju je dovolj prostora za dva, tako da sem prepričana, da ne bo nobenih težav. Tongue
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #23 : nedelja, 14.12.2008 : 19:13:01 »

Xenca, jaz sem dala s mojo Velo precej podobno zgodbo skozi in moji največji dve travmi sta se izkazali za najmanj kritični situaciji. Mene je od vsega najbolj skrbelo kako bo ob prvem neposrednem stiku oziroma mi ni bilo jasno kako naj to izvedem, brez da se komu kaj zgodi.  :-\Maksimalno sem pretiravala z varnostnimi ukrepi, od nagobčnikov, do ograje ki je mucu omogočala, da se pred psom umakne na varno... pa smo zvozili brez težav. Razmerja moči se v stanovanju popolnoma spremenijo in z njimi tudi obnašanje pesjanov.
Druga moja travma pa je bila, da sem mislila, da bo pesjanka "ljubosumna" (butara jaz  Undecided), če bom muca imela v naročju in sem porabila kar kak mesec, da mi je potegnilo, da je ona branila mene in ko sem mačkona začela pred njo dajat v naročje, se je pomirila, ker je dojela, da mi ničesar ne bo storil.
Želim vam, da se kmalu navadite skupnega bivanja in tudi jaz sem prepričana, da ti bo mačica odprla povsem nov mačje-pasji svet, ki ga boš oboževala.  Smiley

lp in uživajte od še vedno vesele ostržke
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : nedelja, 14.12.2008 : 20:50:04 »

No pa ste skupaj Cheesy...
Želim vam uspešno nadaljevanje združevanja Kiss Kiss Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #25 : nedelja, 14.12.2008 : 23:17:36 »

Ko sem jaz naše mačkice našla je Pia ponorela, jaz se še pogovarjat nisem smela z njima, je že v spodnjem štuku tulila in ne vem kako bi se takrat končalo če bi prišle skupaj. Potem pa se je navadila, na zvoke, vonjave... na to, da je nekdo v zgornjih prostorih in sedaj so komot skupaj, Sari jo je takoj namahala in tako je še danes, če Pia teži, Rena jo pa enostavno ignorira tud takrat, ko ji  Pia okol rite vohlja  Roll Eyes Prave prijateljice sicer ne bojo nikoli in tudi tistih sladkih slik, ko spijo skupaj pes in mačke od nas ni za pričakovati ampak ko je treba pa fehtarit in smetišne kante prevračat so pa taboljš kolegice   Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : ponedeljek, 15.12.2008 : 11:54:38 »

Danes zjutraj sem omogočila, da so se mlada dama medtem, ko sem se lišpala v kopalnici, malo sprehodili po enem delu stanovanja, bojevniki pa so bili medtem zaprti v drugem delu.

In kje se je princeska na koncu prav udobno, s spodvitimi tačkami in vključenim brrr brrr motorčkom namestila? V skrivno Xenino počivališče V MOJI GARDEROBNI OMARI! Roll Eyes, kar sem seveda tudi fotkala. Smiley

Katarina
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #27 : ponedeljek, 15.12.2008 : 12:01:49 »

In kje se je princeska na koncu prav udobno, s spodvitimi tačkami in vključenim brrr brrr motorčkom namestila? V skrivno Xenino počivališče V MOJI GARDEROBNI OMARI! Roll Eyes, kar sem seveda tudi fotkala. Smiley

Ja, a še ne veš, da je na kupu oblačil najbolj luštno ležat Grin Me zanima, kaj bo Xenca porekla na to, ko bo zavohala, da se je nekdo pretihotapil na njeno počivališče. Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #28 : ponedeljek, 15.12.2008 : 13:32:02 »

V skrivno Xenino počivališče V MOJI GARDEROBNI OMARI! Roll Eyes, kar sem seveda tudi fotkala. Smiley

Mhm? N'č ne vid'mo! Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #29 : ponedeljek, 15.12.2008 : 13:36:43 »

Mhm? N'č ne vid'mo! Tongue

Ja, čist pravilno nč ne vid'te - bom dala popoldne fotko gor. Vidim, da bom morala po tanovem imeti aparat res stalno pri roki. Cool

Katarina
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines