mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 10:54:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 490421 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #60 : četrtek, 18.12.2008 : 15:41:25 »

In ti misliš, da bo TOLE travo jedla?!?  Grin

hehe, se pridruzujem temu spoznanju Grin moji tega niso hotli oz. ce so se ze spravili grist, je ta posodica tako nizka, da so spulili celo bilko ven in se potem skor zadavili z njo Shocked Moj oče je tako pričel zadevo rezati, ko je bila dovolj dolga, in jo servirati v 1-2 cm dolzinah na korznickih hehe...potem pa je odkril (mislim da v Obiju) rozo, praprotnico ali karkoli ze, ki je namenjena prav za macke - dobis jo v fletnem loncku, not pa je zataknjen kartoncek z macko, ki drzi noz in vilico. Precej ok zadeva, predvsem ne morejo izpulit cele bilke ven.

Lp, Maja
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #61 : četrtek, 18.12.2008 : 15:47:19 »

Jaz ne vem, kakšne divjake imate vi doma, pri nas se namreč tale trava krasno obnese, ima pa Mila poseben sistem in se pase izključno s pručke, ki stoji zraven travce  Grin verjetno ji bolj apetitlih izgleda, če ji pristopa odzgoraj  Grin
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #62 : četrtek, 18.12.2008 : 15:47:42 »

Pri nas jejo kar solato!
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #63 : četrtek, 18.12.2008 : 16:14:17 »

Wauuuu kakšno presenečenje  Wink Wink Wink

Trikratna pasja mama dobi muco  Smiley Cool ČESTITKE  Wink Kiss

p.s. bi prej pričakovala četrtega pesjana.... sram Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #64 : četrtek, 18.12.2008 : 18:36:05 »

Katarina, pšenico lahko posadiš. Moji so nori nanjo.
Pod tole bi se podpisal tudi moj pes Cheesy Nor je na travo, mlado zito je pa posebna specialiteta. Ravno mi kali Bozicno zito. Me prav zanima, ce mu bo vsec Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #65 : četrtek, 18.12.2008 : 18:48:41 »

 Cheesy, Vixi Sheena se je maloprej igrala s PEROTOM!!!! Smiley  In delala prevale.  Kiss

Katarina
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #66 : četrtek, 18.12.2008 : 19:14:30 »

Cheesy, Vixi Sheena se je maloprej igrala s PEROTOM!!!! Smiley  In delala prevale.  Kiss

Katarina

 Cheesy Cheesy Cheesy

P.s.: Bom pa nekaj rekla: na mojpes.net-u bo potrebno kmalu uvesti poseben slovar.

        Pero in zbutat vsekakor spadata vanj  Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #67 : četrtek, 18.12.2008 : 19:36:24 »

P.s.: Bom pa nekaj rekla: na mojpes.net-u bo potrebno kmalu uvesti poseben slovar.

        Pero in zbutat vsekakor spadata vanj  Grin

Se opravičujem Vixi Sheeni za OT, ampak moram napisat... zadnjič sem mojega poslala v trgovino in mu po telefonu naročim ''Pa dej še Perota kupi.'' Potem sem pa takoj pomislila na to, da bo šel zdej ziher do prodajalke in jo vprašal, kje imajo Perote, zato sem ga morala hitro poklicat nazaj in mu rečt, da prodajalka NE VE, kdo je Pero, če jo slučajno misli kaj spraševat. No, Perota je potem vseeno našel Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #68 : četrtek, 18.12.2008 : 19:58:08 »

 Grin pri nas pero ne obstane. Pri nas se je fajn z mikrovalovko spilat, pa s cevlji, pa s kuliji...vcer ob 2.zjutraj mi je skor mikrovalovko na tla vrgla, ker sem dala gor pridelek trave in je morala do nje Grin. Jaz sem se do kuhne po temi skor ubila, vmes me naskoci Flip... Pa kaj imate vsi take pridne muce, ki se s peroti igrajo  Roll Eyes. Al bi jst mela eno tako muco, samo eno  Roll Eyes
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #69 : četrtek, 18.12.2008 : 20:12:59 »

Kje imam jaz glavo? Štejem slabo, matematika je moja šibka točka  sram in zdaj še ne vem kdo je Pero?! Najprej sem upala, da je to meni manjkajoči mahajoči rep, pa ni očitno, če se ga v zoo trgovini kupi  Undecided


Pojma nimam  Grin Sem pa vseeno iber hepi, da je Vixi lepo in da se je s tem Perotom igrala  Cool
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #70 : četrtek, 18.12.2008 : 20:14:39 »

Mene pa zanima etimologija tegale izraza - sploh nič jasno zakaj je pero glih Pero...
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #71 : četrtek, 18.12.2008 : 20:19:42 »

Izraz je uvedla Mili v svojem jamralnem kotičku, tako da bo treba njo vprašat, zakaj ravno Pero.
Moonbeam, ne želi si mačka, obsedenega s Perotom. Jaz ga ne morem več tako skrit, da ga ne bi našel - pleza po omarah, policah, printerju, računalniku, radiatorjih... Stalno ga snemam s kakšne nestabilne višine. Wink

Zdaj dajmo pa temo nazaj Vixi Sheeni, no. Cheesy
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #72 : četrtek, 18.12.2008 : 20:20:35 »

Ja, seveda vama ni nič jasno...
Zakaj pa ne bereta mačjih srečnih zgodb v Kajinem kotičku?!?  Tongue
(npr. Milin jamralni kotiček - veliko zamujata!)

Vixi, lubica lepa - spet ti temo smetimo!
Je pa fino brat ponosno mamico Xeno!  Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #73 : četrtek, 18.12.2008 : 20:36:45 »

Mene pa zanima etimologija tegale izraza - sploh nič jasno zakaj je pero glih Pero...

Pero je Pero zato, ker so na tej igrači (palici z različnimi dodatki - vrvico, zvončkom, žogico itd.) ponavadi tudi peresa  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #74 : četrtek, 18.12.2008 : 21:08:32 »

Vixi in Pero zaljubljeni par  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss


Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines