mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:34:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488623 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #315 : sreda, 04.03.2009 : 11:36:18 »

KOŠARKAŠICA BO!! Grin

Zdajle, ko sedim ob pcju, se črna panterica špila z eno majhno roza miško z zvončkom.... ki mi je že dvakrat v prav športnem loku (a la prosti meti pri basketu) priletela naravnost v koš za smeti, ki ga imam ob mizi. Po moje jo bo treba kmal v fitness vpisat... Cool

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #316 : sreda, 04.03.2009 : 12:09:24 »

Hja, nekateri imate res sreco. Pri nas ponavadi letijo stvari iz kosa ven  Huh. V sekundi je kos sfriziran in prazen. Tla so pa kosmata s papircki  Tongue
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #317 : sreda, 04.03.2009 : 12:29:20 »

Citat
KOŠARKAŠICA BO!!
Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #318 : petek, 20.03.2009 : 20:59:27 »

UČENJAKINJA BO!!!

Joj, kaka pojavca je tale mačkica.... Smiley
Ob pisalni mizi na tleh imam torbo, v kateri prenašam vso potrebno opremo za prikaze v pasji šoli, od igrač, ovratnic, cufkov, vrečk za drekce, skratka prava pasja torba "športnika Billiya"! In pride Vixi in neumorno glavo noter tišči. Potem pomenljivo pogleda mene. Kaj mi je "nakazala"? Dozo s priboljški, ki so po tanovem mini mačji briketi, saj jih Xena obožuje! Roll Eyes. Ji odprem dozo in si postreže. Ko je malica gotova, se cela skobaca v to torbo in se prav udobno namesti. Zraven seveda prede, itak.
Zaključek - pred vsakim odhodom v pasjo šolo bom morala prisluhniti, če torba kaj PREDE. Grin

Katarina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #319 : petek, 20.03.2009 : 21:07:12 »

Tršica, zaključek je seveda vsaj nekoliko napačen - kot so ti že drugi večkrat namignili: pravi zaključek je, da moraš zorganizirati še šolo za mace. Očitno so res željne znanja  Wink
Seveda pa le vsakič tudi preveri, če torba prede Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #320 : petek, 20.03.2009 : 21:11:18 »

Jst bi raje solo za lastnike od razvajenih mac  Tongue Mace ze tko vse znajo  Grin.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #321 : sobota, 21.03.2009 : 10:27:05 »

Jst bi raje solo za lastnike od razvajenih mac Tongue Mace ze tko vse znajo Grin.
Se podpišem!  Grin

ps: fotomateriala se NE vidi.... sigurno je spet mojalbum "crknil"!  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #322 : četrtek, 26.03.2009 : 10:36:50 »

Včeraj se je zgodil OBHOD - dnevne sobe!!! Cheesy

Mačka se je zvečer nalimala pred vrata dnevne, tko na zlo blizu, recimo kak 1 cm od vrat in nepremično čakala... No in ker redno berem vaše mačje zgodbe, prigode, Jamranja in podobno uporabno literaturo, sem dojela da je stvar resna in da če se ji ne bodo vrata v bližnji prihodnosti odprla, si jih bo pa sama! Sem spravila Herkija v kletko, Xenco prijela za ovratnico, kakor da imam na vajah obrambe razjarjenega panterja, Konana pa o zadevi nisem nič obveščala, ker se itak ob vsaki priliki zelo prepričljivo vede, kot da mačka sploh NE OBSTAJA. Cool Wink.
Takole pripravljeni smo ji odprli vrata. Pa je šla princeska počasi noter, previdno ampak nekako brez obotavljanja. Je naredila najprej en krog okoli kavča, pregledala pasje knjige na nizki omarici ob kavču, se malo ustavila v naši neposredni bližini, naredila še en krog, tokrat v drugo smer. Potem sem jo malo spustila iz vidnega polja ampak sem po Xeninih našpičenih ušesih točno vedela, kje se nahaja. Nakar naredi mačkica še en krog okoli stojala za sušenja perila in hladnokrvno skozi vrata nazaj v predsobo. Med tem njenim raziskovanjem sem namreč razmišljala, kaj bom naredila, če se bo izkazalo, da se je mačkica ODLOČILA, da je v dnevki veliko bolje kot v spalnici in se bo kam zabarikadirala? Na srečo se to ni zgodilo, sem imela pa že izdelan evakuacijski plan v glavi, he he..

Eto tko, ko je odšla in so se za njo zaprla vrata, se je Xenca, napeta kot štrumpantl, dokaj histro sprostila in zlaufala pred predal, kjer so priboljški, saj je že skontala, da bližina mačke (ki ji več ne povzroči totalne histerije) posledično pomeni papico. In tokrat sem prvič, odkar imam tole mešano zasedbo res, prav tako ZARES pomislila, da morda pa kdaj še bo kaj iz tega zbliževanja. Eto. pa ne okol govort. Wink

P.s. Prosim ne zamerite, ker dogodek ni fotkan, se ob taki napetosti enostavno ne morem še s kakim objektivom zafrkavati.

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #323 : četrtek, 26.03.2009 : 10:46:44 »

 Grin  tole je pa skor bolj napeto od tiste ose  Grin
Jaz že vidim Xeno v njenem trdem stanju, da o našpičenih ušesih, sploh pa dlakah, ki so verjetno našpičene do konca. Tole je pa skoraj tak izziv kot pri nas golobi  Grin. Me veseli, da je še vsaj nekdo zunaj, ki ima psa z resnimi težavami  Roll Eyes. Sej ne, da ne želim, da jih ne rešite  Tongue. Fajn vam gre  Wink. Pa tko je fajn, ko se stvari premaknejo na bolje, a ne?  Smiley Pa čeprav za milimeter. Tko frdamano ponosen rataš na kosmatinca  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #324 : četrtek, 26.03.2009 : 10:58:32 »

Tko frdamano ponosen rataš na kosmatinca  Kiss

Ja, pa na svoje elastične živce tudi! Grin

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #325 : četrtek, 26.03.2009 : 11:05:39 »

Ja, pa na svoje elastične živce tudi! Grin

Katarina

To pa itak. Živci si zaslužijo Viktorja, če ne že Oskarja  Grin
Potem pa naj kdo reče, da se z leti izgubi elastičnost  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #326 : četrtek, 26.03.2009 : 11:38:46 »

O Marija, se pravi, da je te dni res nekaj v luftu, ker povsod frči Grin Grin Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #327 : četrtek, 26.03.2009 : 12:13:34 »

....nekaj v luftu  - ali pa ponoč nobene lune gor na nebu, če me koledar ne vara? Je to mogoče to? Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #328 : četrtek, 02.04.2009 : 08:37:28 »

Mačkica je na veterini - čaka na poseg odstranitev očesa, saj je glavkom tako napredoval, da je to najboljša rešitev zanjo. Mislim nanjo, babo mojo hruškasto.... Kiss

Katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #329 : četrtek, 02.04.2009 : 08:39:08 »

Držimo pesti in mislimo nanjo Kiss bojevnica, drži se!
Logiran

Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines