mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:09:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488656 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #450 : petek, 12.06.2009 : 10:04:57 »

Mila se meni uleže na mobitel, ko se mi mudi v službo Grin in potem, ko se mi strga in pokličem in mobi začne zvonit pod njo, še vedno gleda kot, da nima pojma, kaj se dogaja Grin Grin

.... zraven pa še prav s priprtim pogledom kao uživa v tresenju in zvonenju Tongue Roll Eyes. In, seveda, nima pojma, kaj se dogaja. Kako poznam tak prizor.  Cheesy Wink Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #451 : sreda, 24.06.2009 : 10:02:45 »

Nam ni dolgčas!

-Rana po nekrozi se je že čisto zaprla in čez njo že pošteno vražje črn puh poganja. Moram počasi kak furminator nabavt, ker se mi zdi, da bi ji kar pasal.

- Imeli smo tudi eno obdobje lulanja malo naokoli in potem (po obisku veterinarja ipd) sem končno dojela, da madam potrebuje dva wcja... kar se je tudi zgodilo in od takrat je mir. Dobro je sprejela tudi nov pesek, meni pa ob tem ni preostalo drugega, kot z veseljem Wink ugotoviti, da potrebujem en mali gospodinjski sesalec, sicer se mi stanovanje v dveh dneh spremeni v peščeno oazo. Cool.

- Potem so se pojavile druge težave, ki so dajale slutiti, da je z mojo črno mravljico nekaj hudo narobe in je pristala na CTju glave, pregledu notranjega ušesa in krvi, a vse skupaj na srečo ni pokazalo nič zaskrbljujočega, stanje se je v nekaj dneh vrnilo na normalo, samo od sebe. Kolk solz je bilo spet pretočenih, pa raje ne povem.... Huh

- Trenutno poka od energije in dobre volje, uganja norčije in vragolije. Apetit ima čisto taprav horjulski - kadar mi ni v vidnem polju, potem v miru malica.... Tunel je njen največji prijatelj, tistega, ki ga je dobila od Flipa in Roxija za konec šole, pa uporabi, kadar misli, da se mora skriti. Skrije se pa vanj tako, da v glavnem samo bučko noter pomoli, velika hruškasta rita pa zunaj ostane... Grin Grin.

- In kaj še? Dnevno ZAHTEVA vsaj enkrat dostop v dnevno sobo, kjer naredi nekaj obhodov, spije psom par požirkov vode, pobrusi kremplje ob kavču, kar pa zaključi karseda inovativno.... grem stavit, da tega noben od vaših genialnih mačkov ne počne! Cool. S prednjimi šapami se s krempeljci obesi na del kavča, ki je pod sediščem, nakar se vleče okol in okol kavča tako, da z rito po tleh vleče....oz. briše prah, kot bi se lahko reklo. In jaz sem se končno nehala spraševati, kako naj pridem do tistega ZA kavčem. Seveda imam potem nekaj časa krasno DIMASTO črno mravljico ampak tudi to se da preživet. Wink

Evo, lep pozdrav vsem!

Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #452 : sreda, 24.06.2009 : 10:12:05 »

Xena, hvala za "poročilo". Malo preveč mi tale tvoj mali Mijaaaav hodi po glavi zadnje čase. Moram nisem-mačja-mantro vklopit ali pa si še kakega psa nabavit, če me tole ne popusti! Bojevnici pošiljem enega  Kiss!

Lp, Maja
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #453 : sreda, 24.06.2009 : 10:21:14 »

Xena, hvala za "poročilo". Malo preveč mi tale tvoj mali Mijaaaav hodi po glavi zadnje čase.

Tudi meni, in res sem vesela za črno panterico, da je OK.  Cheesy
Zdaj pa samo še enkrat reci, da nisi tudi malo mačja... če upaš  Tongue Roll Eyes Wink


Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #454 : sreda, 24.06.2009 : 10:34:40 »

O kakšne lepe novičke Smiley. Super da ste zdravstveno vse poštimali!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #455 : sreda, 24.06.2009 : 22:54:23 »

Hehe, kako imam rada taka simpatična poročila z veselimi novicami Cheesy Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #456 : četrtek, 25.06.2009 : 01:08:58 »

-pobrusi kremplje ob kavŤu, kar pa zakljuŤi karseda inovativno.... grem stavit, da tega noben od vaöih genialnih maŤkov ne poŤne! Cool. S prednjimi öapami se s krempeljci obesi na del kavŤa, ki je pod sediöŤem, nakar se vleŤe okol in okol kavŤa tako, da z rito po tleh vleŤe....oz. briöe prah, kot bi se lahko reklo. In jaz sem se konŤno nehala spraöevati, kako naj pridem do tistega ZA kavŤem.

Najbrz ima v casu odsotnosti dopisni tecaj pri mojem zmesanem crnuhu, ki mu je to stalna praksa. No, zdaj se mora revez ze nekaj casa vleci po tleh, ker je mo kavc izselili in Spela zdaj spi na blazini, ampak ni videti, da bi ga to kaj dosti motilo ... :-P
m.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #457 : četrtek, 25.06.2009 : 01:30:10 »

Mislim, da jih plazenja z ritjo po tleh ob kavču  v prostem času redno in vestno uči  mati Smetka, ker moja dva Horjulca (Šnapi in Jakob a.k.a. Miu) to vsakodnevno intenzivno  trenirata.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #458 : četrtek, 25.06.2009 : 07:53:48 »

Nda, da ne bi Horjulci preveč nosu dvigovali, tudi zmagičini gojenci imajo doktorat iz tega  Cool
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #459 : četrtek, 25.06.2009 : 07:56:59 »

No, moja ni ne horjulska, ne gorenjska, niti primorska rit, pa je (ko je bila še mlajša, predvsem pa lažja Tongue) prakticirala to redno na mojem ubogem kavču Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #460 : četrtek, 25.06.2009 : 17:21:00 »

Nda, da ne bi Horjulci preveč nosu dvigovali, tudi zmagičini gojenci imajo doktorat iz tega  Cool

Štajerci (veza Helena  Roll Eyes) so pa zelo pridni in uporabljajo praskalnik  Smiley. Horjulski del je pa svojeglav  Tongue

Veseli, da je črna mravlja ok in da nadaljujete z Vixi Sheena dinastijo  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #461 : četrtek, 25.06.2009 : 21:44:11 »

grem stavit, da tega noben od vaših genialnih mačkov ne počne! Cool. S prednjimi šapami se s krempeljci obesi na del kavča, ki je pod sediščem, nakar se vleče okol in okol kavča tako, da z rito po tleh vleče....oz. briše prah, kot bi se lahko reklo. In jaz sem se končno nehala spraševati, kako naj pridem do tistega ZA kavčem. Seveda imam potem nekaj časa krasno DIMASTO črno mravljico ampak tudi to se da preživet. Wink

...khm, khm, moja Merlin se vleze na bok, zagrabi kavc s prednjimi tackami in se vlece okoli kavca  Tongue

Super, da se ok (in zdravi)  Wink

Lp, Maja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #462 : petek, 26.06.2009 : 10:20:59 »

Eh, prav, pol pa vzamem nazaj, da je moja mačka bolj genialna od vaših. Wink Tongue Kiss

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #463 : sobota, 27.06.2009 : 11:38:50 »

Tihožitje v tunelu..... s Perotom! Wink Grin



Katarina
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #464 : sobota, 27.06.2009 : 18:14:58 »

Ježeš...kakšna lepa panterka! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines