mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:50:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488735 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #615 : sobota, 29.08.2009 : 22:00:20 »

Miška zlata Kiss

A to name leti? Wink Roll Eyes

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #616 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:26:21 »

Danes je bilo treba pa spet v službo.... Tongue. V dnevni sobi je ostala naslednja zasedba: Xena in Konan vsak na svoji strani KAVČA, Herkul in Ivy pa vsak v svoji kletki. Upam, da malčica ne bo v času mojega delovnika vsem sosedom na ves glas razložila, kakšna obupna krivica se ji godi, tkole zaprti v kletki... Wink.

Drgač je pridkana in hitro šteka. Ovratnico in povodec je osvojila zelo hitro, tudi z mojimi psi je ok. Xeni se sicer zdi, da je tamala pri hiši BREZ POTREBE, Konan je včeraj malo nakazoval igro z njo (ona bi že kroge delala po dnevni), pri Herkulu pa imam občutek, da je sploh še ni pošteno opazil - ve, da jo imamo ampak mu je očitno popolnoma vseeno zanjo, kakor da bi bila od nekdaj z nami.

Apetita nima prevelikega, voda se pije samo iz tavelike sklede, seveda. Tudi kako mini žvako že zgloda. Igra se ful rada, zraven bi pa še lupčke talala. Po drugi strani pa je pravi hudiček - hitra, radovedna, tudi kregati se zna (na druge pse zunaj), najbolj pa je luštna, ko se na sprehodu obrnemo in začnemo vračati proti domu - ko se ji posveti, kam gremo, je vsa vesela in se zaganja kot kak kozliček. V stanovanju hoče biti prva in je vsa nesrečna, ko mora počakati do konca, da jo spustim noter - kot zadnjo.

Ful ima kondicije, ptiči so za to, da se jih preganja.

Jutri pa med rumene rutice!

Katarina
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #617 : ponedeljek, 31.08.2009 : 09:18:41 »

Živjo, tršica, jaz sem tudi že doma. Me je skoraj kap, ko sem se te srečala. Mi je pa bilo v veselje. Smiley Cheesy

Mi smo prišli domov bogatejši za nekaj brezdomnih duš, žal ne takih na obeskih. Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #618 : ponedeljek, 31.08.2009 : 09:22:59 »

He he, sem počakala, da prideš domov, da obelodanim najino srečanje. Ja, srečati MAČKO HELENO na dopustovanju v Grčiji je ena boljših stvari, ki te lahko doleti!

Glede tvojih sopotnikov pa sem vedela, da število ob vrnitvi domov ne bo isto. Smiley

Katarina
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #619 : ponedeljek, 31.08.2009 : 10:38:05 »

Xena, kaj je Vixi že srečala Ivy?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #620 : ponedeljek, 31.08.2009 : 10:57:24 »

Ja. Se je šla skrit pod posteljo, tamala pa hop na njene brikete. Ko se mačka sprehaja po dnevni, Ivy z repkom maha. Po moje bi jo šla z veseljem prav po horjulsko prelupčkat, a mislim, da bi ob tem kako krepko zaušnico fasala. Vixi je vendar dama in ji še jaz komaj kakega lupčka spustim. Lahko jo pa čohljam, to pa dovoli. Roll Eyes

Katarina
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #621 : ponedeljek, 31.08.2009 : 22:31:34 »

A to name leti? Wink Roll Eyes

Katarina

Ja itak, čeprav v osnovi je bila mišljena Ivy  Huh Smiley.

Povej malo več, kako ji je uspelo tvoje srce ukrast Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #622 : četrtek, 03.09.2009 : 12:46:40 »


Povej malo več, kako ji je uspelo tvoje srce ukrast Smiley

Glede na to, da se v glavnem ukvarjam z mladinci, odraslimi in starejšimi (pesjani seveda), mi že nekaj časa po glavi hodi misel, da bi bilo fajn se s kakim mladičem konkretno ukvarjat po vseh običajnih postopkih (navajanje na povodec, sobno čistočo, kletko, vožnjo z avtom, igranje s cufo, komunikacijo z ostalimi psi in ljudmi) skratka nekako "od začetka". Potem pa sem enkrat opazovala Ivy-jino reakcijo na Polonino bližino in začela o mladiču razmišljati veliko bolj zavzeto in zagreto. Smiley. S Polono sva vse skupaj predebatirali in podpisali pogodbo.

Tamala je že v mali šoli - danes imamo teoretično predavanja na temo učenje s klilerjem in Ivy bo demonstratorka - za prikaz, kako psa "naklikamo"-kikerja namreč še slišala ni.

Katarina
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #623 : četrtek, 03.09.2009 : 12:58:46 »

'boga revca!  Shocked A ji ne bi vsaj mal' otroštva privoščila, tršica draga?!?  Tongue

 Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #624 : četrtek, 03.09.2009 : 13:14:05 »

teoretično predavanja na temo učenje s klilerjem in Ivy bo demonstratorka - za prikaz, kako psa "naklikamo"-kikerja namreč še slišala ni.

Men se tole bere, k bi tršica trgnila enga takratkega za korajžo pred predavanjem Grin Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #625 : četrtek, 03.09.2009 : 13:28:28 »

Ojej, pa res - najprej KLILER, potem pa KIKER,  he he....očitno sem ga že ruknla! No, saj še dobro, da greva SKUPAJ v šolo - bo treba malo pravopis nadgradit. Wink

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #626 : četrtek, 17.09.2009 : 08:45:11 »

Včeraj zvečer je Ivy prvič doživela kar fejst dež - zunaj, na sprehodu. Na MOJE VELIKO VESELJE se ni niti najmanj sekirala, po prihodu domov pa je bil seveda največji žur - frotiranje! Smiley.
S štirimi na povodcih lahko dežnik seveda gladko odpišem, zato moram čimprej priti do ene ornk pelerine, oz. kakor se temu strokovno reče GUMIRANEGA DEŽNEGA PLAŠČA.

LP, Katarina
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #627 : četrtek, 17.09.2009 : 08:54:53 »

ti priporočam butik za lovce in ribarje Grin Wink
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #628 : četrtek, 17.09.2009 : 09:07:19 »

zato moram čimprej priti do ene ornk pelerine, oz. kakor se temu strokovno reče GUMIRANEGA DEŽNEGA PLAŠČA.

Pa TOLE bi ti zihr prav prišlo  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #629 : četrtek, 17.09.2009 : 09:10:07 »

Kaj pa je zdej to - a Ivy ni iz horjulske linije otrpelcev Shocked Angry?
Cccc, imaš neke privilegije Xena Tongue, pa ti dajo taboljšo, nepremočljivo robo gor v Horjulu Cheesy Cheesy
Ps - pridna Ivy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines