mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:47:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 489956 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #735 : ponedeljek, 09.11.2009 : 20:22:15 »

Le kdo je že pravil, da je "nemačji"?  Roll Eyes
Sem prav vesela, da imate v svojem domu priložnost spoznavati, da so muce super.
 Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #736 : torek, 10.11.2009 : 11:24:31 »

Jp, kaj bi šele bilo, da SEM mačja??! pevka

lp, Katarina

P.s. Gospodič se ful rad pogovarja. Slišala sem tudi, kakšne je "mlel" prve tri dni v Horjulu, jao jao. No, tako zdaj ne več ampak ima pa veliko različnih tonov in jakosti. Od poštenega mijav (ko ju z Vixi zaprem v spalnico, da lahko hordo bojevnikov ven peljem) do nežnega brrrrr. ki je v glavnem namenjem cimri Vixi, kadar gre mimo njega in se dela, da ga ne vidi. Pa tudi s tistim usnjenim paščkom (ki je bil aktualen tudi danes zjutraj Roll Eyes) se tudi meni tako, na brrr brrr.
Pa nisem se še čisto navadila, da VIDI; kar pomeni, da neglede na to, kam sfrči igrača, jo najde v sekundi. Vixi ponavadi rabi kak dan, da jo spet zbrska na plano.
Logiran
muca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99


« Odgovor #737 : torek, 10.11.2009 : 18:39:04 »

Čestitam Xena!

Si me močno presenetila! Že dolgo nisem spremljala tem in tale zgodba me je razveselila. Bravo en mačkar več.

lp Mateja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #738 : sreda, 11.11.2009 : 14:50:00 »

Hvala, Mateja!

Kako sta kaj tvoji pasji punci?

lp, katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #739 : sreda, 11.11.2009 : 15:09:42 »

Včeraj je padla prva žrtev..... Tongue

Lep keramičen lonček, ki sem ga imela na pisarniški mizi za pisala. Vixi me je skoraj 1 leto prepričevala in tudi prepričala, da mi zaradi nje res ni treba pospravljati ali vse lomljivo skrivati, pa pride en tak mulc, pa ta njen pedagoški trud uniči.

Seveda ni priznal dejanja ampak ob moje prihodu domov je bil tkole  pevka, kar seveda jasno nakazuje precej slabe vesti. Wink.

Katarina
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #740 : sreda, 11.11.2009 : 16:17:32 »

Slaba vest - ITAK! 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #741 : sreda, 11.11.2009 : 16:20:18 »

Jaz sem danes zjutraj našla svoja očala v vreči z mačjim peskom - kako so pa tam prišla, mi nihče od vprašanih ni znal povedati  Cool
Logiran
muca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99


« Odgovor #742 : sreda, 11.11.2009 : 21:47:00 »

Sora je OK. Sedaj imam 7 mačkov najdenčkov. Zadnji je primeni slabo leto. Sedaj lahko razumeš kako se imamo. S Soro se dobro razumejo, tudi sedaj, ko je ostala sama med mačkami.     

Lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #743 : četrtek, 12.11.2009 : 19:28:21 »

Eno hecno navado ima tale mali Vitezek.... Nikoli namreč "ne potegne vode" po opravljeni potrebi. Pri Vixi samo po peskovniku PRED wcjem vem, da je bila na delu, pri njemu pa peskovnika zunaj ni, zato pa so jasno vidni fleki ali kakci. Potem me pa z velikim zanimanjem opazuje, kako vihtim lopatko in obračam tiste njegove pridelke kot palačinke, preden jih pospravim v vrečko. Grin Grin

Katarina
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #744 : četrtek, 12.11.2009 : 19:42:55 »

Eno hecno navado ima tale mali Vitezek.... Nikoli namreč "ne potegne vode" po opravljeni potrebi. Pri Vixi samo po peskovniku PRED wcjem vem, da je bila na delu, pri njemu pa peskovnika zunaj ni, zato pa so jasno vidni fleki ali kakci. Potem me pa z velikim zanimanjem opazuje, kako vihtim lopatko in obračam tiste njegove pridelke kot palačinke, preden jih pospravim v vrečko. Grin Grin

Katarina
Evo, ta je tapravi za v naš Sindikat! Naj še direktorca spozna, kako trdo je vsakdanje življenje delavcev Sindikalistov. 
Bravoooooo, Vitez, mi smo s tabo  Kiss Kiss Kiss

LP od M&F
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #745 : četrtek, 12.11.2009 : 20:37:17 »

Eno hecno navado ima tale mali Vitezek.... Nikoli namreč "ne potegne vode" po opravljeni potrebi.

Hahahaha...nasa Mei Lin ravno tako vedno pusti odkrit svoj pridelek, ampak ne zato, ker ne bi zakopala....ona zakopava kar par minut in praska in praska, ampak samo po steni...in na koncu je seveda po vsem te blaznem zakopavanju vse se vedno odkrito!  Grin Grin Grin
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #746 : četrtek, 12.11.2009 : 21:54:51 »

Čestitke za Viteza. veselje
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #747 : petek, 13.11.2009 : 09:25:20 »

Evo, ta je tapravi za v naš Sindikat!

Hm.... očitno noče v sindikat, zihr misli kandidirat za predsednika al bo pa kak tajkun. danes je namreč pred mano v kopalnici zakorakal v wc, se namestil, opravil VSE, kar se da in potem tako lepo zakopal, da samo stojiš in gledaš. Priden fant! Smiley

Katarina
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #748 : petek, 13.11.2009 : 09:58:34 »

Si lahko predstavljamo ta prizor...Vitez na wcju, Xena pa z lopatko v roki v nizkem startu, da zakoplje in pospravi za mackom, ko ta konca  veselje veselje






Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #749 : petek, 13.11.2009 : 10:09:27 »

Tjah, Wannabe Precednik sindikata je mene danes zbudil ob šestih, da mu zrihtam zasrano rit  super in namesto zahvale me je še fejst ugriznil, micek moj lepi  zakopava za njim itak Mila, ker njegova ohlapnost pri tem delu ne zadovoljuje njene stroge estecke kriterije  trmoglavka
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines