mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:21:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 489986 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1095 : četrtek, 05.08.2010 : 11:07:41 »

Bom kar v tej, naši temi vprašala:

Ali se smatra za "napad psa" (na drugega psa, ne človeka), nekaj, kar lahko prijaviš tudi tak napad, ki nima za posledico nekih vidnih ran in poškodb?

Katarina
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1096 : četrtek, 05.08.2010 : 11:15:39 »

po moje, da ja. Z mojo pesjanko takrat je že bilo tko - no, skoraj tko: jst sem mela nekaj vidnih potpludb in manjših ranic (ko sem jo branila), ona popolnoma nič.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1097 : četrtek, 05.08.2010 : 14:49:35 »

Bom kar v tej, naši temi vprašala:

Ali se smatra za "napad psa" (na drugega psa, ne človeka), nekaj, kar lahko prijaviš tudi tak napad, ki nima za posledico nekih vidnih ran in poškodb?

Katarina

A se je komu od bojevnikov kaj zgodilo  Huh
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1098 : četrtek, 05.08.2010 : 14:56:42 »

Kaj je Fižouček požvečil kakšno dogo?  Evil
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1099 : četrtek, 05.08.2010 : 14:56:50 »

A seveda. Smiley So eni kazen dobili, ker me je psica ves cas napadala in nikoli ugriznila. lp
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1100 : četrtek, 05.08.2010 : 17:44:52 »

A seveda. Smiley So eni kazen dobili, ker me je psica ves cas napadala in nikoli ugriznila. lp

Aha. hvala lepa, to si velja zapomniti.

Zjutraj smo šli na sprehod v gozd in na sosednji poti (nekaj metrov nižje pod našo) opazili psičko iz sosedstva, neprivezano, a hodečo tesno ob svojem skrbniku. Ta psica in Xena se milo rečeno NE PRENESETA, psici se sname, kadar nas vidi, a je vedno privezana in kadar se opazimo na daleč, gremo vsak svojo pot, oz. tisti, ki ima bojše pogoje za umik, se umakne. Tako da ne morem reči, da se njeni obnašajo kakorkoli neodgovorno.

No, danes pa nas ta skrbnik ni opazil, tudi psica ne ampak ker sem nekako zaslutila težave, sem ju s pogledom spremljala tudi, ko sta bila dejansko že kar nekaj metrov naprej. Potem pa je psica v sekundi lajajoč zalaufala kot strela v tisti smeri, iz katere smo prišli, bi rekla (zdaj sem čist v NOSKIH namreč), da ji je v nos prineslo naš in ob tem seveda tudi Xenin vonj. Ko je prišla do točke, kjer smo šli v gozd, se je obrnila in stekla v tej smeri za nami. Ker sem vse to spremljala, sem se ustavila, dvignila Xeno v naročje in skupaj z ostalo druščino bojevnikov počakala napadalko. Ta se je ustavila nekaj m pred nami in ugotovila, da do Xene ne bo prišla, ter scotala najbližjega, oz. Konana, ki jo je šel z mahajočim repkom pozdravit/pomirit. Moj živalski krik je prestrašil vse, psica je spustila Konana in še nekaj momentov razmišljala, kaj bi. Ko sem še enkrat zatulila in stopila proti njej, se je obrnila in stekla k skrbniku, ki jo je ves ta čas NEUSPEŠNO seveda klical.
Doma sem Konana pregledala in nisem našla nič, bo pa še malo na opazovanju.
Nimam navade dvigovat psov, kadar se bližajo psi ampak v tej situaciji sem vedela, da je ne bom mogla odgnat, glede na to, da sem imela na štrikih še Ivy in Herkula. Konan je bil spuščen, saj je edini, ki v glavnem hodi za "zadnjo levo peto".

Eto. takle mamo.



 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1101 : četrtek, 05.08.2010 : 19:22:46 »

Eh, joj. Tkole se špilajo. Folk se rad gre rusko ruleto  jezen. Nastrada pa priden Konan  Kiss  Sem vesela, da ste ok.

Zanima pa me, kako je s psi, ki so privezani, kažejo pa agresijo do drugih psov? Tle je ena psica, ki smo jo včeraj spet srečali in se ji je spipalo, ko je videla Flipa. Kaj takega še nisem videla  Shocked. Če bi lahko bi ga po mojem napadla brez oklevanja ali vsaj poskušala. Samo molila sem, da jo bo stric uspel držati. Sem srečala že pse, ki so lajali in grozili, ampak tole včeraj je bilo pa grozno. Ta pes bi moral imeti nagobčnik.  Lips Sealed    
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1102 : četrtek, 05.08.2010 : 19:35:14 »

V bistvu ga ne rabi imet. Register nevarnih psov in to. In očitno je pod kontrolo, tako da...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1103 : torek, 10.08.2010 : 10:56:00 »

Lepo prosim, če kdo ve, kje delajo transportne avtokletke/bokse za pse PO MERI?

Hvala.

Katarina

Podatek seveda lahko na ZS ali mail afrikaner@siol.net

Sem že kontaktirala prodajalca/uvoznika, ki ima reklamo na tem portalu, pa za moj avto ni nobene primerne.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1104 : torek, 10.08.2010 : 11:11:22 »

Bom kar v tej, naši temi vprašala:

Ali se smatra za "napad psa" (na drugega psa, ne človeka), nekaj, kar lahko prijaviš tudi tak napad, ki nima za posledico nekih vidnih ran in poškodb?

Katarina
Jaz sem prijavila, pa se na Missy ni nič poznalo...
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #1105 : torek, 10.08.2010 : 11:16:11 »

Lepo prosim, če kdo ve, kje delajo transportne avtokletke/bokse za pse PO MERI?

Hvala.

Katarina

Podatek seveda lahko na ZS ali mail afrikaner@siol.net

Sem že kontaktirala prodajalca/uvoznika, ki ima reklamo na tem portalu, pa za moj avto ni nobene primerne.



Na celjskem koncu imamo enega. Ti pošljem kontakt ali je predaleč?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1106 : torek, 10.08.2010 : 11:18:32 »

Katarina, a pri tem http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1126 ti ga ne morejo izdelati po meri, si tega mislila?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1107 : torek, 10.08.2010 : 11:45:36 »

Ne, en drug je še.

Sem pa kontaktirala tudi tega, ja in smo se na pol že zmenili Smiley. Pripeljat moram avto na meritve, povedat svoje želje in željice in gasa, boks bo narejen po meri!

Hvala vsem, ki ste se mi javili ali oglasili v tej temi. Kiss

Zoia, un kontakt mi le pošlji, lepo prosim, Cjele je pred nosom! Cool

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1108 : sreda, 18.08.2010 : 19:54:48 »

Naš panter.... Cool







Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1109 : sreda, 18.08.2010 : 20:04:23 »

Moja zlata "vedno speča" hruškica....



P.s. Včasih, pred davnimi časi, sem domnevala, da mačke ne moreš imeti RAD. Vixi je živ dokaz, kakšna neumnost in neresnica je taka domneva. Smiley

K
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines