mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:09:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 228   Dol
Natisni
Avtor Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki  (Prebrano 488640 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1425 : četrtek, 19.05.2011 : 09:15:02 »

Sem ga tudi malo poguglala in med drugim izvedela, da ima enega od sinov v pravosodnih vodah. eh ja.

Eh, ja ...  butnglavc
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1426 : torek, 24.05.2011 : 20:06:32 »

Fižou rabi lojtrco. Roll Eyes

Kadar srečamo kakega prijaznega psa, si ga ogleda in ovoha z vseh strani, neglede na to, če je un še tako velik. In najbolj zanimiv je seveda "zadnji odbijač", ki mu tamau posveti še več pozornosti. Seveda pa imajo nekateri psi tazadnje previsoko, da bi jih Fižou "dosegel", zato se je domislil tehniko, pri kateri se s prednjima tačkama opre na zadnji del (skočna sklepa) njihovih zadnjih tac in tako pridobi na višini, ravno prav, da doseže, kar si je zamislil. Cool

Bom probala fotkat.

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1427 : torek, 24.05.2011 : 20:46:04 »

  Afro Se je treba znajt!  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1428 : torek, 24.05.2011 : 22:23:03 »

Fižou rabi lojtrco. Roll Eyes


Čaki  mal, jaz bom imela v kratkem ene fancy stopničke za prodat. Sicer boš bolj težko z njimi na sprehod hodila  Tongue; mišljene so namreč kot pomoč pri skakanju na posteljo ali kavč, so pa nove in precej seksi. Cool  Brez heca! Ampak pri nas se nekako ne obnesejo - dve jih ne rabita, ta tretja jih pa bojkotira. Še malo, pa se bodo znašle na licitacijah, mogoče bi pa Fižoučku pasale? Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1429 : sreda, 25.05.2011 : 09:41:11 »

Pa saj Fižou pa ja super tehniko Cool ! Edino vprašanje je, kako je ta tahenika všeč drugim psom Roll Eyes .
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #1430 : sreda, 25.05.2011 : 10:18:53 »

U, Pepsi, štengice! Me very interested za našega trinogega, ki mu skoz ene lojtr'ce delamo...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1431 : sreda, 25.05.2011 : 10:25:07 »

Pepsi,
hvala za ponudbo! Mi stopnice že imamo pri kavču, ker gospodič sicer ne more gor. Pa Xeno sem začela navajat nanje, glede na to, da so ji skoki odsvetovani.

Itlam,
saj to prakticiramo le tam, kjer presodim, da se pesjan, ki se mu bo Fižou vzpenjal po zadnjih nogah, ne bo pritoževal. Sicer pa tudi Fižola po potrebi opomnem, da se tega vedno ne počne.

K
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1432 : petek, 27.05.2011 : 10:28:40 »

Ej, pa kaj je s temi mini psi in njihovo domnevno oz. pričakovano tečnostjo in razdražljivostjo?

Ok, zdaj sem se že počasi navadila komentarjev v smislu, joj tako majhen pes, pa tako priden....pa joj, kako pa to, da se nič na našega ne dere .... pa katera pasma pa je to, da je tako vljuden, itd. itd.... Potem pa prideva danes na veterino, pokazat vneta ušesa, pa se veterinarka, s kupom študentov okoli glasno čudi, kako priden je ta pes, pa da nič ne laja in ne kriči.... Pri tem, da Fižolu načeloma ni preveč všeč, da ga ljudje šlatajo. No, saj je bil res priden  ljubezen ampak očitno večina lastnikov malih psov misli, da njih se pač ne vzgaja, ne da vzgajat, al v čem je fora? Da če je majhen pa lahko grozi okolici in se repenči na vsakega? In potem to tudi vsi pričakujejo? O tem do sedaj nisem toliko razmišljala, zdaj pa vidim, da je tale "Minimundus" res en poseben svet. Cool Smiley

K
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1433 : petek, 27.05.2011 : 10:31:25 »

Mhm, itak. Sej so majhni, ne bodo nikomur nič naredili  Evil

A veš, da mi je zdaj že druga sodelavka, ki ima doma mini cucka, razložila, da so jih v pasji šoli odslovili, ker da se majhnih psov ne da nič naučit  Shocked  In pol se človek čudi...
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1434 : petek, 27.05.2011 : 10:43:02 »

Če bi sklepala po malih psih v naši soseščini, bi lahko rekla da so najbolj tečni in nevzgojeni, ker se na vsakem sprehodu zaganjajo v Eli. Ljudje pa potem hitro posplošijo. Približno tako, kot da so usi rottweilerji napadalni. Na žalost.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1435 : petek, 27.05.2011 : 10:47:15 »

A veš, da mi je zdaj že druga sodelavka, ki ima doma mini cucka, razložila, da so jih v pasji šoli odslovili, ker da se majhnih psov ne da nič naučit  Shocked  In pol se človek čudi...
Jp, velikokrat slišano. Tudi soseda s šicujem mi je povedala podobno, za ljubljansko šolo.
Sicer pa saj veš, kam poslati sodelavke Wink, je hvala bogu tudi precej takih, ki ne odslovijo.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1436 : petek, 27.05.2011 : 10:48:54 »

Tudi soseda s šicujem mi je povedala podobno, za ljubljansko šolo.
Njena edina želja je bila, da bi se naučil lepo hodit na povodcu. Ampak se šicuja res ne da. Roll Eyes Huh
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1437 : petek, 27.05.2011 : 11:14:39 »

ja, sej, majhni psi, majhni možgani, kaj češ pričakovat Sad

Kolk pa je velik ta Fižolček, da še na kavč ne more?

Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1438 : petek, 27.05.2011 : 11:24:07 »

Imam nekako podobne izkusnje. S tem, da za mojo Bagi pac res velja, da je tecna in se zaganja, to resujemo tako, da jo ima sef na striku (njemu po nekem cudezu bolj uspeva krotiti zver kot meni...verjetno tudi zato, ker jo je ze "stresel iz hlac", ko je pretiravala in zdaj ne upa vec  Tongue), Angelca ima pa vse rada in vedno navduseno ovohava kuzke in se dobrika lastnikom. Vsake toliko se pomaga svoji sestri in kaksnega tudi nalaja ampak se takoj pomiri. In v teh dveh meseceih odkar je pri meni me je ze cel kup ljudi vprasalo zakaj je tako pridna (no, pa tudi ce je to shih tzu, pa ce bo imela mladicke... Roll Eyes)

Drgac pa zanjo res velja majhen pes, majhni mozgani.  Grin Grin Angelca je res blond. Cool Tongue Tongue
Logiran

riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1439 : petek, 27.05.2011 : 11:26:15 »

Heh, mi smo tudi skoz deležni občudovanj in začudenj in pohval, češ kako imamo pridnega psa...tako da mi je skoraj nerodno, da smo take izjeme sram. Sej pojasnjujem, da je pač stvar vzgoje, ampak kot da govorim o marsovcih Tongue, ker to je pa ja nemogoče... Roll Eyes

Od česa pa ima vneta ušeska? Mene ful skrbi, da ji bo kako travino seme zašlo v uhelj in sem vsa panična, če se kdaj kaj preveč čoha okol ušes Undecided (hehe, pol se pa ovohavamo okol ušes, če je kaj vneto al ne Tongue)
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 228   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: VIXI Sheena, Črni Vitez in bojevniki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines