mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 14:28:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Slusni test (BAER)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slusni test (BAER)  (Prebrano 29816 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TopField
rad pišem
****
Sporočil: 371


« Odgovor #45 : četrtek, 15.09.2005 : 07:57:26 »

jasminaj, prijavljeni so bili trije dalmatinci, a nobeden ni prišel na testiranje Sad. Na žalost.

Jaz lahko napišem rezultate za naše pse, ostali pa lahko za svoje.

Mladički:
Topfield Baracuda Touch (+/+)
Topfield Beam Me Up (-/+)
Topfield Beach Voice (+/+)
Topfield Bravehearth Dante (+/+)
Topfield Bolero Secret (+/+)
Topfield Bacardi Sugar (+/+)
Topfield Bloody Mary (+/+)

Moram priznati, da sem zelo vesela, da se je tako dobro izteklo in, da sem za "tamaučka" kar pričakovala, da ne sliši na eno uho. Seveda bo šel kljub temu v dober in ljubeč dom, kot hišni ljubljenček  Smiley.

Njihova mamica Topfield Snow Of The Sahara : +/+

Tanja
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #46 : četrtek, 15.09.2005 : 08:05:52 »

Tako popularna pasma v Sloveniji, pa niti enega dalmatinca ni bilo? Hm, mogoce so pa ze vsi testirali sluh v tujini?! Tongue Tudi glede na stevilo argentincev sem pricakovala, da se bo pojavil se kateri. Huh
Boste test v kratkem ponovili? lp
Logiran

jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #47 : četrtek, 15.09.2005 : 08:15:54 »

ja res , dalamtincev je full dosti v slo, pa ni bilo nobenega Cry .. samo je tak tolko nerodovniskih, teh pa tak ne mores prepricat za test, ce ze niso dali malo vec za rodovniskega, potem denarja za test tudi ne bojo Angry
jaz sem test res opravila v tujini ,cetudi moram povedati da me je bilo malo strah kaj pa ce ne slisi dobro.. na sreco je bil rezultat vredi  Cheesy (+/+)
sigruno pa kdo ne pride na test, ker se bojijo, da ne bodo rezultati ok, pa si tak dopovedujejo da vredi slisi (kar pa sigurno brez testa ne mores vedeti, ce je na eno uho gluh) Undecided
Logiran
TopField
rad pišem
****
Sporočil: 371


« Odgovor #48 : četrtek, 15.09.2005 : 08:29:27 »

Kaja, sta bila dva dogosa in oba na žalost gluha na eno uho Cry.

Bojo pa testiranja verjetno postala kar stalnica Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #49 : petek, 16.09.2005 : 07:36:41 »

Ja sem videla na mojpes.comu, da sta bila dva.  Vseeno se mi zdi malo. No, mogoce se jih bo naslednjic opogumilo kaj vec. lp
Logiran

TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #50 : petek, 27.01.2006 : 11:28:42 »

Ali se kaj ve, če pride dunajska veterinarka v bližnji prihodnosti na obisk v Slovenijo?
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #51 : četrtek, 20.04.2006 : 13:12:35 »

Ponavljam vprašanje od TagTu? Kdo kaj ve o morebitnem skorajšnem  prihodu zdravnice v Slovenijo?
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #52 : četrtek, 20.04.2006 : 18:31:54 »

Najbolje da kontaktiraš Panteraunico, ki ima dosti kontaktov z njo!

Če želiš ti lahko dam mail naslov pa direktno gospo veterinarko vprašaš kdaj se namarava spet oglasiti v Sloveniji ali pa se enostavno zapelješ v Avstrijo ali pa Zagreb. Samo vedno se je treba predhodnje dogovoriti za termin!

Lp, Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #53 : četrtek, 20.04.2006 : 19:12:03 »

Oj!

Sama sem parila psico pasme Bullterrier, pasma je tudi nagnjena k gluhoti. Zato sem se odločila da bom mladiče testirala. Poskušala se bom zmeniti če bi veterinarka z Avstrije prišla zopet v Slovenijo. Če se bom lahko zmenila bo to nekje konec junija. Vse je še v zraku ker ne vem niti če je psica breja, niti če se bom lahko zmenila. Ampak če se bo dalo, bi lahko potem spet  neko malo akcijo naredili da bi prišli tudi ostali testirat. Bom kontaktirala Sally in malo povprašala!

Lp, Ana
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #54 : petek, 21.04.2006 : 07:06:05 »

Zivjo!

Predvcerajsnjem sem bila na Dunaju, na obisku pri veterinarki, Mag. Regini Bregenzer in pogovarjale sva se tudi o opravljanju slusnega testa, saj imamo pri nas doma leglo dalmatincev, ki bo moglo biti testirano cez priblizno 2 tedna. Najavili so se tudi 3 TT-ji, tako da upam, da zberemo se kaksnega dodatnega interesenta. Tako torej, lastniki pasem dogo argentino, dalmatincki, bullterijerji, svetlejsi (bolj beli) tibetanski terierji, parson russel in jack russel terierji, harlekin in pretezno bele nemske doge, blue merle avstralci, border collie-ji,... ter vse ostale bele pasme, ki so zaradi svoje BELE BARVE podvrzene gluhosti, toplo vabljeni na testiranje sluha! V kolikor vam zdravje vasega ljubljencka veliko pomeni in zelite biti seznanjeni o tem, oz. v kolikor ste vesten vzreditelj, ki namerava vzrejati s psi, ki spadajo v rizicno skupino, ki je podvrzena gluhosti (gluhost oz. delna gluhost se prenasa na potomce!!!) se boste testa najverjetneje udelezili. Wink

Interesenti mi lahko pisete na e-mail ali preko ZS... Smiley

Poleg napovedanega termina pricakujem, da bo veterinarka ponovno opravljala teste v Sloveniji (Ljubljana) cez priblizno 6 tednov (2 legli dalmatincev). Smiley
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #55 : petek, 21.04.2006 : 09:25:26 »

Je mogoče že znana točna lokacija in cena testiranja?

Eva
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #56 : petek, 21.04.2006 : 21:17:03 »

Pravkar sem govorila z veterinarko...

Test naj bi se predvidoma opravljal konec naslednjega tedna (petek?) ali v prvih dneh maja (torek?). Vec sporocim naknadno, ko bo termin dokoncen! Wink Lokacija se ni dolocena. Odvisno odkod bo vecina prijavljenih in kaksne bodo zelje... Kak predlog? Huh

Cena testiranja bo od 7.000 do 9.000 SIT (odvisno od velikosti pasme in starosti psa).

Po novem bo mozno (pri malih pasmah, oz. tistih, pri katerih se problem pojavlja) opravljati tudi testiranje patelle, ampak vec o tem TUKAJ! Wink
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #57 : sobota, 22.04.2006 : 07:19:40 »

Lokacija se ni dolocena. Odvisno odkod bo vecina prijavljenih in kaksne bodo zelje... Kak predlog? Huh

No, mogoče pri kakšnem veterinarju ali pa celo pri kakšnem društvu! Ampak to je spet samo moj predlog.
Sicer bo pa res verjetno najbolje tam od koder bo več prijavljenih  Wink

Jaz imam svoja dva že sicer testirana vendar bom predlagala drugim, ki to še nimajo Smiley

Osebno me pa zanima za patello in sem tudi že postavila vprašanje (pod drugo temo), kar se tiče testiranja.

Hvala za pojasnila!

Eva
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #58 : torek, 25.04.2006 : 18:37:21 »

Elektronsko testiranje sluha (BAER) in testiranje Patelle bo mozno opraviti
v soboto, 13.05.2006 v dopoldanskih urah.
Lokacija se ni potrjena, je pa predvidena nekje v centru Ljubljane.

Vsi zainteresirani, oz. kdor bi zelel vec informacij naj me poklice na 040 338830 ali pise na info@starsatsea.net oz. po ZS ter v kolikor se zeli udeleziti katerega od testov, naj se mi prijavi, da lahko sestavimo urnik prihodov (da ne bomo cakali vsi na kupu Wink)
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #59 : torek, 09.05.2006 : 21:42:27 »

Se dodatek, oz. popolna informacija...

EL. TESTIRANJE SLUHA in PREGLED PATELLE v Ljubljani, 13.05.2006

Testiranje Patelle in slušne teste bo možno opraviti
v soboto, 13.05.2006 v dopoldanskem času, z začetkom ob 10.00 uri.
Testiranja se bodo opravljala v Studiu nege za male živali - “Iv San Bernard” v Ljubljani, BTC, hala 6.

Vsi zainteresirani, oz. kdor bi želel več informacij naj pokliče na 040 338830 ali piše na info@starsatsea.net ter v kolikor se želi udeležiti katerega od testov, naj se pravočasno prijavi, da lahko uskladimo urnik prihodov…

VABLJENI!!! Wink

P.S.
Kdor ima cas in voljo naj prosim informacijo o testiranjih objavi se na kaksnem drugem forumu, kjer so morda se kaksni interesenti, ki jih skrbi za zdravje svojega ljubljencka... Hvala! Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Slusni test (BAER)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines