mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 17:13:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?  (Prebrano 28143 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lucky1
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #30 : petek, 14.01.2005 : 10:35:15 »

Sej tud jaz nisem mislila nič slabega samo napisala sem ti, da mi drugače ne znese.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #31 : petek, 14.01.2005 : 10:42:17 »

Sej tud jaz nisem mislila nič slabega samo napisala sem ti, da mi drugače ne znese.

To ti pa čisto verjamem, ja. Takile knedli "požrejo" ogromno časa...
Si že probala z dodajanjem kakšnega meska ali še ne?

Lp, Yo
Logiran
lucky1
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #32 : petek, 14.01.2005 : 10:51:44 »

Ne še bom pa po vsej verjetnosti danes. Včeraj, ko sem dala jest M&L je prišel zraven posodice Pongo in , ko je zavohal se je začel kar trest in full vohat.  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #33 : petek, 14.01.2005 : 10:53:28 »

M&L? Kaj pa je to?
Sej če ne bodo hotli, si daj malo na prst, pa ob strani med ustnice - ko začutijo okus, je pa ponavadi že žurka  Grin

Lp, Yo
Logiran
lucky1
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #34 : petek, 14.01.2005 : 11:17:52 »

 Grin Grin M- Marmi, L- Lucky.  Grin Grin onadva nista za pojest, čeprav bi ju jaz kdaj najrajš pojedla.  Grin Sta taka cukra.
Logiran
Ars
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13



« Odgovor #35 : petek, 14.01.2005 : 11:46:17 »

Je morda kaj sluha in duha o pomanjkanju mesa v tvoji prehrambeni verigi ...  Shocked Grin Grin
Logiran
Ars
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13



« Odgovor #36 : petek, 14.01.2005 : 11:47:30 »

Sta taka cukra.

Ah ne, cuker ti je padu, hi hi hi ...
Logiran
lucky1
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #37 : petek, 14.01.2005 : 12:20:50 »

Pri vseh teh živalcah mi skoz pada.  Grin
Logiran
Ars
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13



« Odgovor #38 : petek, 14.01.2005 : 12:35:47 »

Te čisto razumem, saj nisem na nič boljšem, samo jaz raje sežem po čokoladi, hi hi ... saj se mi pozna  Roll Eyes sram Grin
Logiran
ayana
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #39 : sreda, 13.12.2006 : 14:05:05 »

Lep pozdrav,

ne vem če bo kdo sploh to vprašanje4 opazil, ampak mislim da spada sem. tema je že stara in ni vnosov že kr lep čas pa vseeno probam...

zanima me, kako navadit mladička (3 mesece) da opravlja potrebe zunaj? Pridno hodi na papir ko pa sma zunaj(pogosto) pa nikakor noče, tako dolgo drži da pridem noter in opravi na papir.... probala sem že tutdi papir nastavit zunaj pa ne pomaga. Ne upam pa ji umaknit papirja v stanovanju ker po vsej verjetnosti bo potem lulala kar kje se ji bo zazdelo...

 Če je kje na to že odgovorjeno se opravičujem, ampak res nisem zasledila nič ki bi mi pomagalo ...
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #40 : sreda, 13.12.2006 : 14:35:31 »

Vsakic, ko se polula & pokaka zunaj, je najbolj priden in sploh in oh in dobi piskotek, ko se pa doma, pa ne dobi nic. Simpl. Nasa se je v dveh dneh navadila! Smo jo pa na dve uri vodili ven, kakor se tudi za tromesecnega mladicka spodobi.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #41 : sreda, 13.12.2006 : 14:51:48 »

Bodi zunaj dokler se ne polula ali pokaka. Magari si vzemi stolček ali se vsedi na klopco. Vztrajaj pa bo.
Pa prej pojdi še sama na WC pa vzemi si kaj za pit pa kakšen sendvič ali piškote...  Grin

Se nič ne hecam...
Logiran
ayana
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #42 : četrtek, 14.12.2006 : 10:25:53 »

Najprej hvala za odgovore...

Luncica sej v tem je problem ker je nimam za kaj pohvalit... zaenkrat smo bli najdlje zunaj 4 ure pa nič od nje, oz. postavla se je pred vhodna vrata pa se ni premaknila, če sem jo nesla stran na travo je bla v trenutku nazaj pa silila v stanovanje.... spustila pa nič... pa sem se vdala.... se razume da ko je prišla noter je bila prva stvar časopisni papir.... pa smo jo pobasali pa še za 10 minut ven po tem ko je lulala, pa se vseeno ni nič spremenilo še...

Zgleda bo treba čas podvojit...
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #43 : četrtek, 14.12.2006 : 10:38:33 »

Kaj pa, ce bi ji casopisni papir pomikali proti vratom, nato pa ga postavili pred vrata in vedno dlje od vrat, dokler ga ne bi umaknili? Psi so noro brihtna bitja, bo ze ugotovila Wink Pa naj npr. piskot dobi sele, ko se polula zunaj, bo ze pokapirala.
Kdaj ste jo pa dobili? Moja je prvi dan pri nas imela toliko dela z raziskovanjem okolice, da preprosto ni imela casa lulat!
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #44 : četrtek, 14.12.2006 : 11:47:25 »

Sej je napisala, da časopisni papir na travi ne pomaga.

Fora je v tem, da vam je ratalo, da pes misli, da mora lulat in kakat noter. Pa ne se preveč sekirat, ker niste edini.
Govorim iz izkušenj. Je psička od sestrične, ki sem jo imela na čuvanju kot mladič počela čisto isto.

Mala pošast, dva meseca in pol je prvič, ko sem čakala, da se polula zunaj prav tako zdržala 4 ure. In je zadrževala tako močno, da se je vsa tresla od napora, jaz pa tudi, ker nisem bila pripravljena na tak napor. Beri, nisem bila na WCju, bila sem lačna in žejna  Undecided

Pes se je tudi tako polulal na časopis, ko sva prišli domov. Počakala sem tri ure od tega lulanja, šla na WC, jedla, pila, itd. Popokala tamalo in hop dol po stopnicah. Po treh urah se je polulala zunaj!!!  Shocked
Torej je zdržala 6 ur!

Rezime:
V petih dneh ali koliko časa že je bila pri nas, sem bila z njo več zunaj kot noter, stopnice v četrto nastropje sem pretekla vsaj 6x na dan, povprečno sem bila zunaj po dve uri in pol- tri, enkrat tudi 8 ur, smo imelu hud pohod po naselju in se ustavljali po klopcah...
Shujšala sem 4 kile, bila na kocu tako utrujena, da sem dvakrat zaporedoma spala 14 ur, ko je šla, psica pa je bila sobno čista.
Matranja je bilo veliko, ampak sem bila res zelo zadovoljna z delom.  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kdaj začeti z vzgojo mladička?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines