mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:06:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 158493 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Madaboutdogs
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #885 : petek, 25.12.2009 : 23:14:25 »

Ja zakon potem. Ste mi kr pomagal s temi vašimi odgovori in čutim zmeri manj zadržkov proti.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #886 : petek, 25.12.2009 : 23:15:49 »

Preden se dokončno odločiš, prečitaj si knjigo Psi za telebane. Fajn knjiga, ti odgovori na marsikatero vprašanje.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #887 : petek, 25.12.2009 : 23:19:42 »

Najbolje, da kar Tejo pokličeš, sem prepričana, da ti bo znala svetovati. Pa tudi to, da se Didi ne boš mogel upreti.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #888 : petek, 25.12.2009 : 23:21:15 »

Ja hvala vsem za vaša mnenja, informacije mogoče pa res bolje da si omislim malo starejšega psa. Sam še zmeri me skrbi kak prenaša samoto oz. kaj naj bi pes počel naprimer če bi bil sam nekaj urc recimo maximalno nekje do 5. a mu nebi blo dolgčas. Se opravičujem če je vprašanje izpadlo mal neumno ampak želim čimveč informacij.
samoto moji psi prespijo in nikoli ni nobene ''štale'' v smislu razmetavanja, grizenja, divjanja...

je pa res, da imam Didi v boksu kadar me ni. Ja, to je ta psička, ki je na mojem zadnjem filmčku na youtube. imam še pravo zimsko norenje z njo in mojimi 4 posnete zunaj, ampak nimam časa dat na net Lips Sealed
jaz bi ji npr. v odsotnosti minimizirala prostor (s kletko ali le enim prostorom v hiši) in težav ne bo...
psica je popolnoma sobno čista (tudi ko je imela drisko me je toliko časa budila ob 5h zjutraj, da sem dojela da se ji mudi ven opravit Tongue ), ko je sama ne cvili in ne laja...
je pa drugače zelo aktivna (kot vsi psi teh pasem) in bi zunaj divjala in se sprehajala in se igrala...

lahko ti povem še nekaj...
Didi je (ko je prišla k meni) imela poškodovan prstek in je bila 12 ur zaprta, ker ni smela divjat. pa niti takrat ni lajala in delala zdraho... seveda sedaj ko ima zdrav prstek ni toliko sama oz. notri, ker gre 3x na dan ven in dirja z mojimi Wink

in še kar se otrok tiče; ima stike z 8 in 11 letnima otrokoma in težav ni...

sicer pa za vsa dodatna vprašanja sem dala tudi tel. Wink
smo pa ''hudi'' pri spraševanju potencialnih posvojiteljev Grin pogoji itd... psu mora bit najmanj tako ok kot pri začasnih namestiteljih Wink
Logiran
Madaboutdogs
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #889 : petek, 25.12.2009 : 23:40:47 »

Ja Pola ko sm vido didi kak je pridna in čedna babika se ji res težko upreš. Ja te bom kontaktiro ko se pogovorim z domačimi, jim pa že par dni skoz nalagam kak bo fajn met psa pa kak so prijazni, pa kako bo super z njim ven u naravo itd itd. Mama se mi skoz smeji mi pravi če sm se u glavo udaro. Tongue Roll Eyes
Logiran
Madaboutdogs
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #890 : petek, 25.12.2009 : 23:56:13 »

Pa tud knjigo si bom omislo miskica sm mal prejle že čekiro u pdf-ju predogled.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #891 : petek, 25.12.2009 : 23:57:24 »

Pa tud knjigo si bom omislo miskica sm mal prejle že čekiro u pdf-ju predogled.
hehe, ''moji'' posvojitelji si jo lahko pri meni sposodijo, sicer jo morajo imet pa v vaski knjižnici Smiley
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #892 : petek, 25.12.2009 : 23:59:40 »

ups... z ''vaski'' sem mislila v vSaki Wink

pa tudi kakšne brezplačne ure razumevanja psov nudim Grin  seveda po podpisu pogodbe in nudenju vsega tistega kar je treba Wink
Logiran
Madaboutdogs
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #893 : sobota, 26.12.2009 : 00:04:10 »

Eh to bi blo pa sploh super, če bi mi še pol lahk svetovala oz bi se lahko na tebe obrno, če nebi česa vedo. Pa ti si nekakšna svetnica za pse ej srečni so lahko, da obstajajo ljudje kot si ti.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #894 : sobota, 26.12.2009 : 00:06:43 »

res je Smiley Kiss
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #895 : sobota, 26.12.2009 : 00:09:43 »

Eh to bi blo pa sploh super, če bi mi še pol lahk svetovala oz bi se lahko na tebe obrno, če nebi česa vedo. Pa ti si nekakšna svetnica za pse ej srečni so lahko, da obstajajo ljudje kot si ti.
psom nič ne pomaga, da obstajam, če ni pravih posvojiteljev Roll Eyes

sem pa res kar pridna pri svetovanju... to je osnova zame po oddaji psa Wink
trenutno sem pri futranju kač in sem še ''sredi dneva'' Roll Eyes tako da se lahko tudi slišimo namesto da tule tipkamo Wink
Logiran
Madaboutdogs
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #896 : sobota, 26.12.2009 : 00:15:29 »

Ja se čujemo jutri "itak"  Smiley Grem ajat zdej mal prespat vse skupi. Nočko vsem
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #897 : sobota, 26.12.2009 : 00:26:26 »

Ja se čujemo jutri "itak"  Smiley Grem ajat zdej mal prespat vse skupi. Nočko vsem
če me ne boš dobil v prvem momentu se ne ustrašit, ker delam jutri 2 šihta Tongue
prespat pa razmislit, to je glavno Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #898 : sobota, 26.12.2009 : 10:57:50 »

Pozdravljeni vsi lastniki pasme  Smiley. Jaz v nobenem primeru nisem ekspert za pasmo, imam pa nekaj izkusenj. Imela sem eno mesanko z bullom (popolna kopije tele luskane psicke ki se oddaja  Wink), zal je postajala vse bolj agresivna. Pa sem od prvega tedna (7. tedna) vlagala vanjo maksimalno. Pasja sola od zacetka, agility, socializacija s psi vsak dan, sprehodi po mestu, pasji psiholog..... ni stvari ki je ne bi poceli, pa je vseeno postalo tako hudo, da je na koncu zacela nepredvidljivo napadati ljudi okoli sebe  Sad. Na sreco je moznost da dobis taksnega psa zelo majhna (zal posledica nekontroliranega stepanja na podrocju pasme). Moja teta ima tudi Pitbullcico, ki pa je po drugi strani izredno prijazna in neagresivna do vseh in vsakega. Njen edini problem je, da je prav bolestno plasna in nesamozavestna...... se pravi, se ena netipicna pasemska lastnost. Kar hocem povedati je, da dejansko nimam pojma kje bi se pri nas SPLOH dalo dobiti pravega predstavnika. Vsi, ki jih namrec videvamo po cestah so nic drugega kot taksni ali drugacni mesanci.  Sad
Aja pa glede bivanja zunaj. Od moje tete se trese kot siba na vodi, ce je premraz je za noben denar ne spravis ven!  Wink

lp
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #899 : sobota, 26.12.2009 : 12:09:45 »

APBT tako ali tako ni priznan Roll Eyes
vsak bedak si lahko za svoje bull mixe izmisli kako so oh in sploh predstavniki APBT pasme Angry

Ory, je bilo bolezensko stanje pri psici izključeno?
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines