mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:47:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64]   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Pitbull terier  (Prebrano 156986 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tumpi
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #945 : sobota, 09.11.2013 : 11:49:25 »

Pozdravljeni Smiley

Že nekaj časa razmišljam o nakupu novega kužka in sicer o Blue pitbullčku. Par let nazaj sem že imela ameriško pitbullko, pa je na žalost ni vem z mano, tako da je sedaj pravi čas za nakup drugega.  Zelo težko sploh najdem kake vzrejitelje v slo, tako da bi vsakega, ki ima informacije prosila, da mi piše na privat. Hvala lepa Smiley

Jaz se spopadam z istim problemom! Zelo si želim imeti Ameriškega Pit Bull Terrierja, vendar ne vem kje začeti iskati! Če bi lahko kdor koli priporočal bi bil zelo vesel!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #946 : sobota, 09.11.2013 : 12:58:19 »

POZDRAVLJENI!
JST BI SAM PROSU ČE MI LAHKO Desobediencia PIŠE NA PRIVAT KER JO ZELO NUJNO POTREBUJEM,STVAR SE GRE O PSICI LEI IZ ZAVETIŠČA ZA ŽIVALI GMAJNICE.
Se opravicujem ker tega nisem prej videla, itak mi pa ne delajo privat sporocila.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #947 : sobota, 09.11.2013 : 12:59:56 »

Tisti ki iscete APBT pa pobrskajte na netu za VZREDITELJI, ne temi tipicnimi domacimi legli ko ma Igor samico, Bostjan pa samca in bi meli mladicke. Torej nekaj kjer vzrejajo z vizijo, selekcionirajo, dajo na zdravje. Samo cez meje Slovenije bo treba pogledat.
Logiran
TRUTH
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #948 : nedelja, 29.12.2013 : 17:49:29 »

Pozdravljeni vsi skupaj!
Zanima me,če je  kdo iz foruma že kupil psa (A.P.B.T.  z adba  rodovnikom) v tujini?
psa mislim kupiti v Srbiji- dobrodošla bi bila VSAKA informacija,izkušnja v zvezi z administracijo,papirologijo... Karkoli le da je iz " prve roke" Smiley
Tisto: moj kolega je... sem slišal... pravijo... nekomu so... me ne zanima!!!
Desobediencija ti veš sigurno vse v zvezi z urejanjem dokumentacije za uvoz! Te smem prositi za kratek povzetek - na privat ali pa na mail?! ( ****) Prosim!
Hvala tudi vsem ostalim za odgovore in pomoč!
          
Logiran
logparty
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #949 : ponedeljek, 30.06.2014 : 10:54:34 »

Mi lahko kdo čimveč pove o pitbullu rednose, že dolgo se odločam in sem se odločil za to pasmo... Zdaj pa bi rad dobil veliko informacij. Lp Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: American Pitbull terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines