mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:45:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes je kradel :)
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes je kradel :)  (Prebrano 6944 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #15 : sreda, 07.01.2009 : 13:06:28 »

Poleg tega, da krade, se pa rada tudi skrije in to tako dobro, da ko greš mimo še dihanja ne slišiš.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #16 : sreda, 07.01.2009 : 14:08:56 »

Tudi jaslicam ni bilo prizanešeno: ovčke so bile zgrižene, slinaste. Marija je izginila (ne vem kam, je nismo nokoli našli), nato pa je prišla na vrsto še jelka: ko sta se z Oskarjem lovila, sta premaknila preprogo in jelka je padla, tako da smo imeli tisto leto bolj malo okraskov.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #17 : sreda, 07.01.2009 : 14:17:25 »

Hja tudi naši mojstrsko kradejo če le dobijo priložnost. K sreči so tolko majhni da ni treba zdaj vse ne vem kaj skrivat. Ampak hrana na mizici v dnevni sobi, kakpni keksi, napolitanke čudežno izhlapijo dopoldne, pa tudi kruh mi je že Uma ukradla s torbice ki sem jo ravno za par sekund postavla na tla. Drugače pa Janezu upaju tudi vzet iz roke, nikome ništa, sploh ga ne j***, so si že večkrat vzeli kr kruh medtem ko je on jedel recimo pred tv-jem, pri meni si pa ne upajo nekako.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #18 : sobota, 10.01.2009 : 14:37:42 »

Tudi jaslicam ni bilo prizanešeno: ovčke so bile zgrižene, slinaste. Marija je izginila (ne vem kam, je nismo nokoli našli), nato pa je prišla na vrsto še jelka: ko sta se z Oskarjem lovila, sta premaknila preprogo in jelka je padla, tako da smo imeli tisto leto bolj malo okraskov.

 Grin

Moj pa (žal) ne krade  Cool bi bila kar vesela, da mi kakšno ušpiči  Cheesy

Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #19 : sobota, 10.01.2009 : 16:23:30 »

Alica krade hrano. Kjerkoli, kadarkoli in tako spretno, da okradeni ponavadi niti ne opazi. Če grem v kakšen petšop, mora vedno počakati zunaj, pa če jo prodajalci še tako sladko vabijo notri. Dokler je spretno izmaknila kakšno kost ali vrečko priboljškov je še šlo (še posebej, če prodajalec ni opazil). Odkar pa sem morala kupiti cel žakel nesramno drage hrane, ki ga je sicer neopazno načela, a je pri jedi preveč hrustala in bila zalotena, ji je odklenkalo. Prav v posebno veselje ji je bila kraja iz nahrbtnikov na kakšni tekmi ali treningu. Izmaknila je sendvič iz zaprtega nahrbtnika ne da bi ga strgala. Nekomu je pojedla čokoladne piškote iz škatle, tako lepo pri strani, da se ni nikjer nič poznalo. Da o ribičih, ki jim je izmaknila ne samo malico, ampak tudi vabe raje ne govorim.
Laki krade igrače. No hrano tudi, če je ravno kje nastavljena, ampak če mora izbirati med enim in drugim raje vzame igračo.
Daisy pa je ena taka brihtna poštena duša, ki krade hrano samo iz tujih nahrbtnikov. Doma pa hrane nikoli ne ukrade, ampak jo pošteno kupi. Kot denar ji služijo copate, nogavice, rokavice, trakovi za lase, v sili če nič ne najde tudi kakšna reklama ali smet. (zelo težko jo je bilo naučiti prinašanja, zato je bila vedno nagrajena, če je kaj prinesla. Ko je začela skrivati predmete in potem izsiljevati nagrade z njimi, se mi je zdelo fino in sem "nasedla".) Potem se pa zgodi kaj takega: na mizi sta dva krožnika, na vsakem slastna domača krvavica. Zazvoni telefon, za trenutek se obrnem stran in....na mizi sta ob praznih krožnikih dve copati. Pa se jezi, če se moreš.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 10.01.2009 : 18:24:31 »

moja Pika krade tangice iz koša za perilo. Izključno tangice. 
Veretn je fouš, ker jih sama ne nosi - a kva? Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : nedelja, 11.01.2009 : 10:58:18 »

Lanabela  Grin

oaza88, pa zakaj ji ne privoščiš tangic, ti žlehta ti  Angry  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 11.01.2009 : 11:02:47 »

dej no, branka - nimamo na zalogi nobene tko mjhne ritke, da bi njene tangice na Pikino ritico pasale! Cheesy Grin Tongue
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #23 : sreda, 04.02.2009 : 19:30:17 »

Še slika Tačke, Tare in Oskarja. Tačka-tatica je v sredini!
http://www.moj-album.com/slike/11473753/MbQijw2Bq7CQdyUF.v.jpg
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : četrtek, 05.02.2009 : 08:01:56 »

Lanabela, pa ti imaš same napsihirane kleptomanke doma.
No, ena je vsaj tako poštena, da zamenja, druge pa kar tako, na skrivaj Cccccc.....
Ne morem se nehat režat, no Grin Grin Grin Grin
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #25 : četrtek, 05.02.2009 : 09:36:57 »

ren, super slikca.  Smiley
Lanabela, bi morali odprt kakšno tekmovanje na to temo na mojpes pikniku  Grin
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #26 : četrtek, 05.02.2009 : 10:00:34 »

Hvala! Posnela sem jo aprila, ko sem jih peljala na cepljenje. Mama me je prosila, če peljem vse tri naenkrat. Ko sem prišla do veterinarja je bila vrsta in joj, joj...vsi psi so bili pridni, edino naši so se obnašali kot eni butli, kot da so najmočnejši in ne vem kaj še vse, tako da sem potem peljala vsakega posebej. No, potem je bila pa čisto druga zgodba: Tara je bila tiho kot miška, Oskar se je delal kot da ni nobenega psa, Tačka se je pa tako tresla v čakalnici, da jo je moral veterinar cepiti kar na stopnicah. Trio adijo!
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes je kradel :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines