mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:22:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nomadska kuža FRU - la  (Prebrano 85576 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« : nedelja, 04.01.2009 : 00:55:52 »

Skrajni cajt, da se javim, anede?
bi bil, ja!

Začetek moje zgodbe poznate, no vsaj od konca moje »vaška frajla« kariere. Tisti, ki niste moje pomembnosti spremljali (sram vas bilo! Angry  ), je tule:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22093.0.html

Predvsem se je debatiralo o moji nepojmljivi lepoti. No, bili so tudi nekateri zlobni komentarji, ma to je bila čista foušija in tega smo zvezde vajene.
Nehaj se važiti!
Ok, no

No pa začnimo.
Lih ko se konkretno infiltriram v Horjulu in že skoraj neopazno osvojim direktorski stolček, pride Urša in me odpelje k seb. Me je skor kap, iz varnega Horjulskega zavetja vpadem med 4 ogromne mačke. Še zdej nisem prepričana, da se ni šla Urša kakih genetskih poskusov z mutacijami, k te mački so čist tu mač. Se sploh skoz vrata not nisem upala, pa tak welcome committee, če te prestrašijo na smrt že na vratih. Tile mački… ne vem, no, najbolje, da vam kar pokažem, s čim imam opravka in kaj mi okol kepe prileti, če se trudim z razlaganjem, da sem pravzaprav jaz pes in bi mogla jaz hlače v bajti nosit:



A vi vidte velikost te šape???  Shocked

No, prvi šok sem preživela in hit ugotovila, da bom pravzaprav kle še večja šefica ko v Horjulu.
si ugotovila, ha?
No, hm, ja, no, to je v bistvu trajal sam 2 dni, med katerima sem vsem okoli razlagala, da sem glavna  Roll Eyes. Vsemu, kar se je premikalo. Jasno in glasno. Sploh unim na dveh kolesih.
Po dveh dneh me je pa Urša kar v vodo vrgla, bi se temu reklo, pa me odvlekla na PST lih takrat, ko je bilo največ folka tam. Pol me je pa še motila med delom… mislim, prov ji je, tolk časa mi je najedala pa me neki motila z nekimi piškotki, ej, da se mi enostavno ni več dal se z unimi ukvarjat. Nima smisla, res.
In baje naj bi nekaj kao ubogala… Jaz???  Tongue

ja, ti, ja!

Pa mi Urša razloži, da še nisem spoznala cele familije… kaj pa zdej??? Me vrže v avto in se voziva, neki govori o spoznavanju »bratca«. Sicer mi ni bilo nič jasno, zakaj ni z nami doma, ampak se nisem pretirano sekirala, nekaj majhnega za podredit si bo. Ziher manjši od mačkov, glede na to, da Urša pravi, da je »ta malček« pa o nekih miškah pa to…
Pa prideva tja… iz nekega okna se pojavi… MAMMA MIA!!!  Shocked Shocked In to je sam glava??? In pol Urša odpre vrata… sem se kar za njo skrila, še komentiranje me je minilo…  MALČEK??? MIŠKA???  sram Undecided Lips Sealed

Lejte tole miš – in Urša naj bi imela razdelane pojme o živalskih vrstah? Moj »bratec« je  namreč tiranozaver!  Undecided

   
Na prvi sliki se vidi, kako izgleda iz moje perspektive... mislim, no  Angry                2.foto: Bine


Naj se pohvailm, da sem bila uibr pogumna in sem mu takoj prilimala lupčka na šnofljo… Kiss Nad mojimi komentarji, naj bo vesel, da ga raje ne zbutam, pa nista bila navdušena ne on ne Urša…  sram Undecided

No, izkazalo se je, da bom srečevala precej predstavnikov njegove vrste, saj jim Urša stalno hodi nekaj po nogah šarit. Ampak je pa to tud super duper saj se veliko vozim okoli in sem že prava nomadka (prosim lepo, le koliko pasjih dam ima lastno posteljo prav za v avto, ha? Cool ). Pa še tisto, kar Urša odščipne iz unih gigantskih nog je prava poslastica – ta nartaboljš žvake! Cheesy
Z Uršo v vlogi osebne šoferke  Roll Eyes sem prečesala Slovenijo že po dolgem in počez (nisem vedela, da je v Sloveniji TOLIKO tiranozavrov...  Shocked ) in sosednje države, skoz na poti, skoz neki dogaja...

Tako da takle mamo, stalno letamo okoli, smo neizmerno pametni in lepi in šolani in ah in oh…

sem ti rekla, da se nehaj repenčit!
Ok, no…

Aja, sem pozabila povedat, da kot prava dama imam svojega osebnega fotografa tudi, ki me vsake toliko pride poškljocat…

reč hvala, Bine!
Aja, hvala, Brine, pa Bri pozdrav!

Evo mene:


Jaz v vsej svoji lepoti... 
(Foto: Bine http://binesedivy.blogspot.com/                        Takole poskušam poleteti


Sneeeeeeeeg!!!                                                                              Tako si pa sama igračo mečem

 
Noge so mi včasih malo predolge... (Foto: Bine)

 
Moj prelep profil...                                                                               Kadar me kdo ujezi...  (Obe Foto: Bine)

Pa če zaključim tole svojo predstavitev, sicer mi ni čist všeč k moram kao nekaj stalno ubogat, ampak se mamo pa res radi

Pa da še jaz svoj piskrček pristavim: sama vase zagledana razvajena (to ima po "bratcu" verjetno  Roll Eyes ) avša... Ampak sem neizmerno srečna, da sva se našli!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1 : nedelja, 04.01.2009 : 01:03:26 »

O Frulica, si se le javila med naše  Wink
Poročilo si pa super skup skomponirala. Ampak tegale tiranozavra ti pa en mau zavidam  Roll Eyes Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2 : nedelja, 04.01.2009 : 01:09:25 »

Hja, kr mej ga! Razvajen, narcisoiden, pa še Urša se čist raznež okol njega in pol meni manjka njena popolna pozornost. Kva se pa to prav!  Angry Angry

Hvala, Moonbeam, bom ta malemu prenesla pozdrave namesto pohval, velja, je res čist preveč vase zagledan Tongue 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3 : nedelja, 04.01.2009 : 01:15:00 »

Hja, kr mej ga! Razvajen, narcisoiden, pa še Urša se čist raznež okol njega in pol meni manjka njena popolna pozornost. Kva se pa to prav!  Angry Angry

Hvala, Moonbeam, bom ta malemu prenesla pozdrave namesto pohval, velja, je res čist preveč vase zagledan Tongue 

Hehe  Smiley. Sej po slikci se pa tud en mal vidi, kako se važno nosi, tipično za temnolasce in mišičnjake  Cool Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 04.01.2009 : 08:47:22 »

ej uncas, na morš verjet, ampak - besed mi je zmanjkalo (aloo - meni!?) - ne vem, kako naj tole komentiram....EJ CARSKI STE (sori ka se derem, ampak ste pa res u ibr, no...) Cheesy
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #5 : nedelja, 04.01.2009 : 08:53:27 »

he, he, hvala, oaza! Me veseli, da smo te pozabavali Tongue

moonbeam, hja, tipičen desc, kaj češ Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6 : nedelja, 04.01.2009 : 10:03:12 »

Fru, pa ti si čist ta glavna! Cheesy

Visoko izobražena krotilka tiranozavrov, nadzornica kar štirih mačk z debelimi šapami, svetovna popotnica z osebno šoferko in z lastno  posteljo celo v avtu - mislm kva....In da niti ne omenjam, prava LEPOTICA!
(Smetka, ti pa vrečko na glavo pa v kot razmišljat, k s rekla, da ni  Tongue !)

Fru, ful uživaj še naprej. Pa javi se še kaj v tale tvoj blog - dobr pišeš. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #7 : nedelja, 04.01.2009 : 11:14:56 »

Ooooo, Frujka!  Kiss Kiss
Še ena horjulska wannabe šefica, ki so ji krilca pristrigli Cheesy Tongue! Mamo je treba ubogat - ni druge (pa babico tut!). Glede tiranozavrov ti je pa Skoki ful fouš, ker bi on tudi tiste super-duper žvake jedel cele dneve. Je pa vesel, da te pozna, Poco pa tudi - ker psov popolnoma neustrašne vrste ni veliko in morajo skupi držat in se medsebojno občudovat... Roll Eyes Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #8 : nedelja, 04.01.2009 : 11:17:18 »

Fru ti pa uživaš! Lepotička Kiss


Tiranozaver je pa prekrasen res!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #9 : nedelja, 04.01.2009 : 11:20:31 »

Frulja, pa si se le oglasila Smiley (ampak tvoj bratec je pa res lep, kot iz tistih pravljic o črnem vrancu)

Urša, ti moraš te žvake zaščitit s patentom in jih začet prodajat. Boš obogatela. Za začetek jih lahko ob sobotah zjutraj na tržnici v Ljubljani prodajaš. Boš gotovo kmalu imela široko klientelo odjemalcev.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #10 : nedelja, 04.01.2009 : 11:55:43 »

Fajn te je brat! Wink Mene pa zanima kako je temu črnemu vrancu ime? Je on Uncas?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #11 : nedelja, 04.01.2009 : 13:25:07 »

Še ena horjulska wannabe šefica, ki so ji krilca pristrigli Cheesy Tongue!

ker psov popolnoma neustrašne vrste ni veliko in morajo skupi držat in se medsebojno občudovat... Roll Eyes Tongue

Kle se še ena javlja, ki tole dvoje zanjo velja Grin In sporoča Fruli, da kar tako naprej, naj še malo dodela pa bo tako kul kot je ona (predvsem dodela na kilaži in emšotu) Tongue Smiley Kiss
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #12 : nedelja, 04.01.2009 : 13:30:59 »

Same lepe (samozavestne Wink-ane, Frujči) žvauke!!Lepo!!!Uživajte!
A vidš, Frujči, kolk komplimentov, to je zarad ljubezni tvoje šefke- hitr ji dej enga lupčka Wink Smiley.
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #13 : nedelja, 04.01.2009 : 14:32:46 »

Kot Fru-lin osebni fotograf sem zelo ponosen, da imam tako dober fotomodel Smiley
In v čast mi je, da si je Fru od petih ljudi v prostoru izbrala prav mene za stiskanje  Cool Cheesy

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #14 : nedelja, 04.01.2009 : 16:19:39 »

Hvala, hvala vsem za pohvale (ki mi vsekakor pritičejo, seveda!  Cool ).
Mam mal cajta zdele pisat, k mi en dvonogi maček ne pusti v MOJO posteljo  Angry Angry (v kateri si, btw tud urša drzne spat)

No, pa da vam odgovorim po vrsti (sploh ne razumem, kako niso vse stvari kristalno jasne po moji popolni predstavitvi  Huh )

Torej, to da sem ta glavna je menda že jasno, kaj ni?  Cool Huh

majas, tiše govori o uboganju mam pa to, pa bom probala zrihtat kako žvako za Skokija. Če boš pa uršo spominjala, da jo morm ubogat, pa n'č ne bo! Comprende?  Huh

Zalarjeva ja, moj brat je Uncas. Pravzaprav Vran Uncas. (Če kdo zakliče "Uncas", ko sta skupi z uršo, se oba obrneta  Grin Grin )

Zala_ urša nit slišat noče o pridobivanju teže...  Undecided sram Sad (O tem se mi je že brat pritožil, da mačk ne omenjam...)

Bine, fotograf moj, jah, sej maš prav, lepo sliko je čist v easy narest, če sem tolk lep model.... Itak pa - h komu drugemu bi se pa šla stisnit, zate točno vem, da si že po Horjulsko izobražen v čohanju...  Roll Eyes Tongue

Zdej grem pa nazaj probat svojo postlo zavzet!  Cool

mara, tebi pa jaz sporočam, da sem dobila kup poljubčkov ko sem prišla domov, danes namreč ni šla z mano h konjem, je bilo premraz za razvajeno rito Tongue
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines