mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:50:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nomadska kuža FRU - la  (Prebrano 85825 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #45 : torek, 13.01.2009 : 20:07:45 »

Kako so ju pa sploh ločili, je posredoval lastnik?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #46 : torek, 13.01.2009 : 20:13:33 »

Ja srborita Frulica, ti lumpa ti  Undecided. Je kr naspicena tale babnca. Tolk lepa, ampak tolk srborita  Wink Hitro se pozdravi  Kiss
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #47 : torek, 13.01.2009 : 20:32:11 »

Mojima se Fru blazno smili in jo popolnoma podpirata pri njeni odločitvi za napad na agresorja. Če ti pes ni všeč, ga je treba iz gat strest, pa tudi, če se kakega človeka vmes prekucne, ali se mu pa iz rok strga... Ni važno, če je pes 100x večji in močnejši - še toliko bolj ga je treba zbutat! Neustrašni morajo držat skupaj in se občudovat. Skoki meni, da je Fru tolk fajn, da si zasluži častni naziv "možata" Fru. Roll Eyes Tongue

(meni se pa gate tresejo, ker vem kako je moglo bit tebi, pa tvoji ubogi mami, ko se je tole odvijalo... prepotentne neustrašne norce je treba takoj čez koleno dat pa fajn našeškat Wink)

Fruli se strašno fajn zdi in se zahvaljuje za težko prisluženi častni naziv! S šeškanjem ji pa že itak cel dan pred nosom maham. No, ta moment malo manj, ker je tolk "boga", da kar jamra.

Deso, preden je naša muti priletela okoli dvorišča in jaz iz bajte takoj za njenimi petami, je lastnik že skočil s kolesa in obe babnici za kravateljc držal, super odreagiral.

Moonbeam, hvala za lepe želje!

Zdej grem pa jamrajočo žvad tolažit
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #48 : sreda, 14.01.2009 : 08:37:09 »

Noč smo prebili, da so ga. spali komot, sem jo pustila brez lustra in jo čuvala, no ob ene 5h je dobila luster, da sem odspala par uric. Pol je šele začela jamrat Tongue
Smo že zamenjali prevezo, šivi suhi, in popapali zajtrk in tabletko... (jaz pa zeham ko lev)
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #49 : sreda, 14.01.2009 : 08:41:12 »

O, dobro jutro. Jah, tako je to. Najprej naredi neumnost, potem se ti pa še smilit začne in namesto da bi jo v rit nasuvala, jo celo noč ujčkaš, da gospodični ni treba met lustra gor.  Grin Grin Grin
Saj te nima okrog krempeljčka ovite, ne?  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #50 : sreda, 14.01.2009 : 08:42:46 »

Fino, luster (mi mu pravimo satelit) je pa res nekaj groznega - pri nas Vanna sploh ne zna več hodit, Poco se zabija in ga uporablja kot orožje, Skokiju je pa čisto vseeno - pomojem mu je še všeč in misli da je modni dodatek Grin!

Koliko in kje je pa pogrizena Frula? Sliši se kar konkretno...

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #51 : sreda, 14.01.2009 : 08:47:22 »

Saj te nima okrog krempeljčka ovite, ne?  Wink
Mene okol krempeljčka? NE! to pa ne! Tako kot me nima ta mal okol kopita navite in mački okol česarkoli že. Mene že ne!  Huh Roll Eyes

majas, na trebuhu tik pred zadnjo nogo, kjer se začne guba. Ni veliko, je pa na takem nerodnem mestu, da je ni šans, da je bilo treba šivat, pa še šivi bodo not malo dlje kot ponavadi. Sem pozabila prejle šive preštet, tam kakih 5, 6 jih je
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #52 : sreda, 14.01.2009 : 09:17:53 »

Frula raztura! Ampak, lahko mi malo manj, a ne?! Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #53 : sreda, 14.01.2009 : 09:22:42 »

Ubogi trebušček! Kako jo je pa napadena odnesla? Grozno je če ti psa napadejo, če ti pa tvoj koga je pa pomojem še hujše... ti nisem čisto nič fouš za tole situacijo.

Lp, Maja Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #54 : sreda, 14.01.2009 : 12:37:43 »

Ma ja, še posebej, če si gre od vseh možnih izbrat prav bulla..
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #55 : sreda, 14.01.2009 : 13:00:24 »

Ja Fru-la smotka, pa si med vsemi še bulla našla. Roll Eyes

Hitro okrevaj. Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #56 : sreda, 14.01.2009 : 13:07:57 »

Bulli imajo tako fajno misicasto rit. Jo mimgrede zamenjas za prsut, a ne Fru  Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #57 : sreda, 14.01.2009 : 13:24:06 »

Bulli imajo tako fajno misicasto rit. Jo mimgrede zamenjas za prsut, a ne Fru  Tongue

Kolk si me pa zdej nasmejala!!!   Grin Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #58 : sreda, 14.01.2009 : 13:34:03 »

Ma ja, še posebej, če si gre od vseh možnih izbrat prav bulla..

Voham predsodek? Tongue A ta bullka je bila tud kej poškodovana ali je samo Frula nasrkala?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #59 : sreda, 14.01.2009 : 13:42:35 »

Joj Urša, srečno pri stresanju iz gat. Tole njeno "herojstvo" in korajža nista ravno fajn, predvsem pa ne zdrava. Da travme od "enkrat prej" takole goji...  Undecided upam, da si ni še dodatno podkrepila svojega Ne-maranja večjih psov.

Vama želim hitro okrevanje brez zapletov.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines