mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:56:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nomadska kuža FRU - la  (Prebrano 85766 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #60 : sreda, 14.01.2009 : 17:54:25 »

Ja, po mojem smo pri stresanju z gat nazaj na točki 0. Psi, ki jih pozna in v kontroliranem okolju, brez težav, ostalo  Angry Bomo že nekaka zbutal iz glave...
Frigga, jaz osebno sem čist navdušena nad bulli, Fru pa očitno tudi Tongue (sam malček drugač)
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #61 : sreda, 14.01.2009 : 17:55:44 »

Sej veš, mojega flegmatika maš vedno na voljo za trenirat kontrolirane stike. Wink Ko bo revica uboga zdrava, jasno.  Cool
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #62 : sreda, 14.01.2009 : 18:05:05 »

Nazijat bi ga bila sposobna takoj Tongue Za ostalo se priporočam, dost je bilo, bombardiranje big time
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #63 : sreda, 14.01.2009 : 18:06:34 »

Mene pa pri vsem skupaj zabava dejstvo, da barabe skupi držijo! Kako se imajo največji huligani med seboj v šoli ful radi... pa na sprehodih! Potem pa mimo pride nič hudega sluteč prijazen pes - potem pa barabe napadejo! Angry

Ja, po mojem smo pri stresanju z gat nazaj na toèki 0. Psi, ki jih pozna in v kontroliranem okolju, brez težav, ostalo Angry Bomo že nekaka zbutal iz glave...

samo teži ji non stop - s Skokijem gre ful počasi na rahlo bolje (je pa tudi precej odvisno od tega kako zelo nevaren in pomemben dan ima). kaj pa preusmerit pozornost na kako igračo, palčko, hrano? kadar vem, da bo štala, ga hitro na palčko nalimam in greva lahko mimo psa brez škandala... Roll Eyes
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #64 : sreda, 14.01.2009 : 18:19:25 »

vse ostalo pali na piškotek, ni blem, psi... sploh kaka večja psica... ne obstajam jaz, ne piškoti, ne obstaja cel svet. Zagrabim jo za kravateljc, povaljam, cvili ko da jo iz kože dajem, ampak dere na psa se pa še vedno.
Kakih manjših samčkov je celo zelo vesela in se začne obnašat ko mladič skoraj, našega štalskega psa, ki je ponavadi v pesjaku, a je velik pes, je full vsesla; pri kakih njene velikosti obenem daje priklončke za igro in napizdeva, ne ve točno kaj. Večje.... smak svjeta. Njena da best kolegica je Daša, ji lahko izpred nosa iz njene sklede poje večerjo, brez komentarja, vse ji dovoli, se igrata ko smrklji. Prav pri tej bullki se ji je pa že prej čist skegljalo... tokrat ji je ratal jo tud za hlačnico zagrabit Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #65 : sreda, 14.01.2009 : 19:06:59 »

Mojga Flipa je tud zadnic nahrulila  Tongue  Smo se drzal na varnostni razdalji  Roll Eyes  Je se cel tedn bil uzaljen zarad natakjenih bab na Rozniku  Grin. A si ti malo zbircna glede druzbe Frula  Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #66 : sreda, 14.01.2009 : 19:18:37 »

Se opravičujem v imenu tečnobe. Sej zanimivo, če bi sam vštric začel hodit, čez  nekaj cajta ne bi več bil noben problem...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #67 : sreda, 14.01.2009 : 19:28:05 »

No, tudi Pega je available, ko se ti bo zdelo, da sta vedve že tako daleč v stresanju iz gat, da lahko napredujeta na stopnjo bližnjega srečanja z "veliko črno nevarno psico" Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #68 : sreda, 14.01.2009 : 19:37:47 »

No, tudi Pega je available, ko se ti bo zdelo, da sta vedve že tako daleč v stresanju iz gat, da lahko napredujeta na stopnjo bližnjega srečanja z "veliko črno nevarno psico" Smiley

Hvala! Se priporočava! Ko gredo šivi ven in bo čist ok, jo takoj začnem intenzivno bombardirat! Te pobezam takrat, velja?

Smo meli pa zadnjič zabavo na Rožniku, smo prišli gor nekaj pojest pa so nam dovolil, da izjemoma ta malo not pripeljemo, saj je pridna drugače. In res, nihče še vedel ni, da nam pes pod mizo leži, nakar se prikaže družina s pirenejko... No, kmalu so vsi vedeli, da imamo psa pod mizo  Roll Eyes Sicer sem uspela vsaj približno držat nivo glasnosti dol, ampak ni šlo brez vsaj male operne arije....  Grin Nisem imela druge pametne stvari pri roki, sem jo pa ohladila  - s curkom pira iz flaše  Grin Grin.
Po tem smo spet imeli neslišnega psa, ki je sicer parkrat dvignila uhelj, a to je bilo to. Ko so se pa uni odpravljali ven, sem jo pa celo uspela na piškot sfokusirat. Takrat se je dalo, ni imela una pirenejka tako okusnih krač zadaj ko bullka Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #69 : sreda, 14.01.2009 : 19:49:13 »

Hvala! Se priporočava! Ko gredo šivi ven in bo čist ok, jo takoj začnem intenzivno bombardirat! Te pobezam takrat, velja?

Veš da. Ko bosta pripravljeni, kar. Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #70 : četrtek, 15.01.2009 : 13:58:45 »

Veš da. Ko bosta pripravljeni, kar. Smiley

Super!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #71 : četrtek, 15.01.2009 : 18:58:10 »

Pacientka...

Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #72 : četrtek, 15.01.2009 : 19:08:31 »

Boga mala Frufri Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #73 : sobota, 17.01.2009 : 16:33:21 »

Frulica, a ti ne maraš drugih punc? No zanimivo. Miska ja majhna ful faconarska punca. Če hočeš, se lahko kdaj oglasiš na obisk - mogoče ti bo pa všeč... Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #74 : sobota, 17.01.2009 : 20:50:42 »

Frulica, a ti ne maraš drugih punc? No zanimivo. Miska ja majhna ful faconarska punca. Če hočeš, se lahko kdaj oglasiš na obisk - mogoče ti bo pa všeč... Wink

Se takoj javimo! Njena da best frendica je punca...
Drugače je pa smrklja bolje, sem ji včeraj snela mrežo in nalimala flajšter, se je takoj razživela. Seveda svojega T-rex brata še ne more it nadlegovat, zato še vedno spi z unim povšterčkom iz slike, afna namalana
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines