mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:49:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nomadska kuža FRU - la  (Prebrano 84808 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #15 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:15:13 »

O Frulica lepa Kiss! Kooooooooončno si se javila Roll Eyes. Prav lepo kosmato družinico imaš, da veš. Pa s šefico sta res ustvarjeni ena za drugo. Uživajte še naprej, pa Frula skuliraj se čimprej do moje Avice (s Skipijem sta že skor best frenda, sta zadnjič iz Rožnika vštric hodila Tongue), da se boste lahko skupi igrali Cheesy.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:28:05 »

Jej Frulica, super si  Kiss- upam, da se še kdaj srečamo, če ne drugače pa v šoli.
Pa kaka familija Shocked Shocked Kiss Kiss
A si kej ponosna na šefico muvistarko? Al se bojiš, da te bo zasenčila v svoji slavi Wink?
No kakorkoli že, javi se še, te je prav luštno brat, veš Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #17 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:38:29 »

Hja, jaz si pač cajt vzamem za te stvari, kaj pa mislite?
Mislim, ej, naslednjič, ko pridem v Avino štalo, nej me pač tretira kot gosta in mi kako kavo skuha, ne pa da me napizdeva, pa bova kolegici...
Wink
Sicer sva pa tud pol z Ave že mal vštric hodili, kaj nič ne opaziš, ha? Tongue

Kocka, hja, a mene pa nisi opazila, a? JA sej, k so vsi v mojga razvajenga brata zijal, pa še grdo se je obnašal. Po mojem so se bal, da bi jim zarad moje lepote kaka šipca na kameri počla...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : ponedeljek, 05.01.2009 : 12:55:47 »

To pa ni res, da te nisem opazila, seveda sem te Frujka Cheesy
Samo si se švoh ti tole s kamermanom zmenila-skoz si bila v drugem planu - tko kot eno migajoče ozadje, veš.
Drugič se moraš bolj v ospredje naguzit (se lahko od naših estradawannabeejev naučiš kako se to dela), da boš bolj opazna.
Pohvali svojo šefico za fajn nastop, a boš?
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #19 : ponedeljek, 05.01.2009 : 15:31:33 »

Joj, sam ne urši estradawannabejev omenjat, je nekoč baje imel en konja v isti štali kot je bil moj T-rex bro takrat, če se tega spomni, gre sam bruhat, nič lep prizor...

Pa ja, sej sem se tud pred kamero guzila pa postavljala, pa niso uporabli unga posnetka  Angry Shocked Zlobe!


Hvala, kocka za pohvale, čeprav se men zdi bolj disaster ko ne, nisem imela čist pojma, kaj točno bi radi, sem hotela malo bolj ZŽ v industriji poudarit, pa je izpadlo ne tič ne miš..  Undecided .
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #20 : ponedeljek, 05.01.2009 : 16:26:41 »

Uau, super sestavek, res zabaven, in lepo jo opiše malo Fru  Cheesy Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #21 : ponedeljek, 05.01.2009 : 21:09:56 »

Če se je vsaj koga vsaj mal dotaknilo je OK. Če ti niso znali povedat kaj točno bi radi, potem itak verjetno še sami niso vedeli kaj želijo, kne? Oni so kao profiji na svojem področju in očitno jim ni čisto ratalo. Ti si povedala kar so te pač vprašali.... meni je bilo kul že zato,
ker takega lepega konja še nisem nikol vidla  Shocked
Sorči Fruja, ker smetim - ti si tud lepa, itak.... Roll Eyes Cheesy
 
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #22 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:32:33 »

he, he,hvala v njegovem imenu. Meni je bil hecen, groza in strah ga je bilo kamere in mikrofona, smo ga komaj prepričal, da nista lačna Tongue
Nekaj pasma naredi, še več pa hormončki in jajčka, pa se že sam po sebi postavlja, bučman. Bi te vrglo na zadnjo plat, če ti povem, da je lipicanec? Ja, niso samo beli Tongue


Ja, vem da sem lepa, pravzaprav dosti lepša od mojega T-rex bruderja, k kar neki misli, da je. Pa še uibr bolj praktična sem. Kr unga frajerja probite v avto pa na postlo spravit, boste vidli, kaj je prava štala. Hecn je, neproporcionalen, kr neke čudne kocine mu iz vratu in repa štrlijo, pa še vse grmi, ko laufa, ta se še komu za hrbet ne more priplazit. Pa sam enobarven je. Kakšen dolgcajt!

O, joooooooj! sem hotla it spat v MOJO posteljo, pa sta 2  Shocked mačka zdej gor, ne sam en! Kje je pravica zame???  Cry Undecided MAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

kar zmente se!

In to naj bi bil support??? Hočm nazaaaaaaaaaaaaaj v Horjuuuuuuul! Poloooooooona!!! Reš me!!!!!!!!!!!!



Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #23 : torek, 06.01.2009 : 08:28:30 »

Ojla, Lipicanec???
Seveda nisem vedela da so tudi črni, sej nisem leksikon Roll Eyes Tongue
Fruja, jest sem ti fouš. Meni so všeč taki malo bolj korpulentni konji, ne preveč tisti brzinci, ki so bolj suhi pa dolgi. Si nekaj posebnega veš, ker imaš takega bratca...
No, itak da si nekaj posebnega.
Mačkam pa s kakšnim Perotom pred nosom pomigaj, da ti bosta plac na pojstli dali, ko ga bosta naokol lovili, baburi zmešani nevzgojeni Cool. Kr postlo sta si prisvojili-ne morš verjet Shocked...
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #24 : torek, 06.01.2009 : 12:49:20 »

Sej Perota sta imela na postli... Nobene koristi...
Takle pogled fašem, če jim probam razložit, da je to MOJA postelja in naj se skotalita dol:



Kaj naj še rečem? ...
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #25 : torek, 06.01.2009 : 12:52:10 »

Meni je najbolj všek, ko mački pokažejo jeziček! Ko se Vis in Nox pretegneta, hkrati pretegneta tudi jeziček, kako ljubko! Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #26 : torek, 06.01.2009 : 12:56:01 »

Ja, tale najprej "jeziček" pokaže, potem pa mahne...

Sem se mu zadnjič "čist" pomotoma  Roll Eyes na rep ulegla...  Shocked (sej velikost njegovih šap sem vam že kazala, ne?)  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #27 : torek, 06.01.2009 : 13:10:59 »

Frulca, s Perotom moraš mahat in migat!!
Če kot crknjena perjad leži na pojstli mačkov sploh ne zanima noooo....
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #28 : torek, 06.01.2009 : 13:14:21 »

Ja, sam zato, da mahaš z njim, morš do njega prit... Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #29 : sreda, 07.01.2009 : 22:55:54 »

Iščem predlog:
Kaj narest, če se ponoč na mojo postlo naguzijo urša pa še oba mačja fanta? na MOJO postlo! Cela gužva! Prosim za predloge, kako rešit to neželjeno situacijo!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nomadska kuža FRU - la
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines