mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:45:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Tema: Upepelitev domače živali
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Upepelitev domače živali  (Prebrano 5491 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 10.01.2009 : 10:05:52 »

Vesna Stanić nam je opisala postopek za upepelitev domače živali, čez katerega so šli s svojci ob izgubi pasjega prijatelja.

Kako izpeljati postopek za upepelitev domače živali?

Upepelitev človeškega trupla po smrti se nam zdi nekaj samoumevnega. Vendar pa ko umre naš družinski član, ki spada v splošnem izrazoslovju med domače živali oz. hišne ljubljenčke, upepelitev ni tako enostavna.

O težavah pri postopkih je bilo že nekaj napisanega in ko smo se sami soočili s to izkušnjo, smo se strinjali, da bi bilo dobro, da bi na enem mestu imeli napisane vse korake. Takrat, ko te doleti takšna situacija, si zelo nejevoljen brskati po spletu, klicati naokoli, da prideš do pravih podatkov, saj bi takrat rad imel trenutke za prebolevanje žalosti in soočanje z njo.

Zato smo se odločili, da naše izkušnje in podrobnosti v postopku posredujemo naprej in mogoče s tem pomagamo ljudem, da se od svojih dragih ljubljenčkov poslovijo na takšen način, ko se poslavljamo od človeških prijateljev: ...


Preberite celoten prispevek ...
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1 : sreda, 09.05.2012 : 14:35:47 »

Obeta se nam prvi krematorij za živali:

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/zelena-luc-za-krematorij


Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Tema: Upepelitev domače živali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines