mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 19:56:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Čip (Čipko)
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Čip (Čipko)  (Prebrano 77736 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #195 : sreda, 25.06.2014 : 16:56:31 »

Luštna sta in prav zanimiv je tale kolaž slikic...  Kiss Cool
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #196 : četrtek, 26.06.2014 : 10:42:27 »

 ljubezen ljubezen ljubezen Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #197 : četrtek, 26.06.2014 : 11:18:29 »

Ahhhh, en seniorski koledar mormo skup spravt, punce! objem
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #198 : petek, 27.06.2014 : 07:43:41 »

Ahhhh, en seniorski koledar mormo skup spravt, punce! objem

ZA! Super predlog! Smiley Na FB spremljam stran ene ameriške fotografinje, ki deli seniorske fotke & zgodbe in vse so take... z dušo. <3
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #199 : petek, 27.06.2014 : 08:05:06 »

Mhm, saj tega je kar nekaj, pa tudi naši fotografi bi se verjatno radi soočili s čim takim. Jaz sem se že predlani pogovarjala z eno, da bi naredila en shooting z našimi Krimovimi seniorji, pa ni bilo potem iz tega nič, sva se šli pa potem s Xeno sami k njej fotkat je bila super izkušnja.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #200 : petek, 27.06.2014 : 08:12:49 »

Ahhhh, en seniorski koledar mormo skup spravt, punce! objem

Tudi jaz sem za, moj Buči bi bil lahko na kakšnem zimskem mesecu  ljubezen objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #201 : petek, 27.06.2014 : 13:16:49 »

"Vemo, da smo že stari & počasni in da ne pridemo prav daleč, ampak uživamo v vsaki minuti sprehoda po Tivoliju."


Lahko vprašam, kolikokrat na dan greste na sprehod in kako daleč? Midva z Bučitom sva zadnje čase vedno dlje na sprehodih, saj gre samo še bolj počasi in ogromno ovohava, tako da se zamudiva na isto dolgem sprehodu po vsaj 15 min dlje, kot pred časi. Eh, pa ne da nisem žalostna zaradi tega, seveda sem, ampak si dopovedujem, da je to del življenja. Je pa to meni osebno kar težko, ker sem se začela zavedati, da počasi gre vse navzdol.  Sad Ne razmišljaš o tem, preden ne pride do tega...
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #202 : petek, 27.06.2014 : 21:51:20 »

Tri do štirikrat dnevno. Maksimalno enkrat sploh kam pridemo. Smiley Recimo do Tivolija. Tja gresta rada, a nočeta več gor v gozd, temveč smo bližje bazenu, naredimo morda 1/3 kroga, ki smo ga še lani standardno naredili. Pri tem pa je očitno, kako vsrkavata vase ves svet, ki ju obkroža. In to je tolk lepo.

Se mi zdi, da zdaj oba rabita in iščeta neko rutino. Zjutraj se gre samo nahitro ven, opravit potrebo. Zvečer - isto. Ravno nocoj sem hotela z njima na daljši večerni sprehod (ker čez dan nismo utegnili), pa sta se samo "parkirala" na enem mestu (zanimivo sinhrono!) in kukala nazaj proti domu, dokler nisem pogruntala, da dlje kot toliko *res* ne bomo prišli.

So pa tudi trenutki, ko obrneta malce po svoje. Če le lahko, jima to pustim. Sploh Lora... zadnjič enkrat sem ji pustila, da nas je vodila... vsake toliko je čekirala, ali ji slediva... in smo šli direkt čez Tivoli in center v staro Ljubljano (ker je tam njena lubica oz. moja sestra). Grin

Tale njuna počasnost pa je... ena taka zanimiva izkušnja. Ko te soočita z vprašanjem, kam *zares* hitiš... in ugotoviš, da je hitenje le odraz nečesa zunanjega, ne tistega, kar zares si. Hvaležna sem jima za to.

Vsak dan obračamo podobno ali enako. A lepših trenutkov skoraj ne bi moglo biti. Kar me je spomnilo na en star komad Talking Headsov...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #203 : sobota, 28.06.2014 : 01:59:02 »

Joj, kako lepo napisano, kvisnar Kiss

Uživajte še doooolgo tako ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #204 : sobota, 28.06.2014 : 09:04:07 »

kvisnar, hvala, res lepo napisano  Kiss, v kratkem še jaz opišem najine sprehode, ki so res čudoviti  Kiss ljubezen objem
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #205 : sobota, 28.06.2014 : 11:52:11 »

kvisnar, hvala, res lepo napisano  Kiss, v kratkem še jaz opišem najine sprehode, ki so res čudoviti  Kiss ljubezen objem

Ja, prosim! Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #206 : sobota, 28.06.2014 : 12:35:28 »

Vsakokrat ko berem o starejsih kuzkih se spomnim moje Kaje....Starcki so res zakon.Nam je bilo lazje v tem, ker je bila majhna in lahka in smo sli vsepovsod z njo(moram celo reci,da je po 14 letu se vec hodila kot prej).Znake starosti je pricela kazati pri 17,ko smo v eno stran na sprehodu sli kot upokojenci,nazaj domiv pa kot mladicek.Obema jaz in moji pasji babi zelimo se veliko zdravih  let.
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #207 : sobota, 28.06.2014 : 17:06:46 »

Mhm, saj tega je kar nekaj, pa tudi naši fotografi bi se verjatno radi soočili s čim takim. Jaz sem se že predlani pogovarjala z eno, da bi naredila en shooting z našimi Krimovimi seniorji, pa ni bilo potem iz tega nič, sva se šli pa potem s Xeno sami k njej fotkat je bila super izkušnja.

Tudi meni je lani jeseni profi naredil krasne fotke za spomin. Vglavnem... zdaj poleti je ravno cajt, da se začnemo pogovarjat o tem koledarju. Count me in.

Citat
Vsakokrat ko berem o starejsih kuzkih se spomnim moje Kaje....Starcki so res zakon.Nam je bilo lazje v tem, ker je bila majhna in lahka in smo sli vsepovsod z njo(moram celo reci,da je po 14 letu se vec hodila kot prej).Znake starosti je pricela kazati pri 17,ko smo v eno stran na sprehodu sli kot upokojenci,nazaj domiv pa kot mladicek.Obema jaz in moji pasji babi zelimo se veliko zdravih  let.

Hvala vsem trem! Smiley
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #208 : sobota, 28.06.2014 : 20:03:42 »

Lepa:

“Never, never be afraid to do what's right, especially if the well-being of a person or animal is at stake. Society's punishments are small compared to the wounds we inflict on our soul when we look the other way.”

― Martin Luther King Jr.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #209 : sobota, 28.06.2014 : 20:51:24 »

Seniorcki!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Čip (Čipko)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines