mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:19:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in lakota"  |  Tema: foto natečaj "pes in lakota" - ustreznost fotografij
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in lakota" - ustreznost fotografij  (Prebrano 10075 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #45 : četrtek, 12.03.2009 : 13:07:05 »

Ni panike  Wink
Ko je v skledi za jest, se ne gleda k sosedu, ker to pomeni provokacijo (posledice v takem krdelu si lahko predstavljate  Cool) pa še na koncu ostaneš brez kosila, ker šefica N takega psa izloči  Tongue  Wink .... zato so glave skupaj z očmi  in ušesi v skledi  Grin Grin Grin

Saj sem že povedala, da jih ne mislim pobrit in ušes odstričt, da bo videti kaj imajo v gobcu  Grin, vseh pa tudi ne morem z banano slikat  Tongue, kosti v gobcu pa so pri nas ni:Smiley Wink

Važno je sodelovati  Wink Grin




Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #46 : petek, 13.03.2009 : 13:16:10 »

Ni panike Wink
Ko je v skledi za jest, se ne gleda k sosedu, ker to pomeni provokacijo (posledice v takem krdelu si lahko predstavljate Cool) pa še na koncu ostaneš brez kosila, ker šefica N takega psa izloči Tongue Wink .... zato so glave skupaj z očmi in ušesi v skledi Grin Grin Grin

Saj sem že povedala, da jih ne mislim pobrit in ušes odstričt, da bo videti kaj imajo v gobcu Grin, vseh pa tudi ne morem z banano slikat Tongue, kosti v gobcu pa so pri nas niRoll Eyes Wink

Važno je sodelovati Wink Grin


Kaj je bilo mišljeno? Ne razumem  sram




Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #47 : petek, 13.03.2009 : 13:17:13 »

jooooj  sram  sram  sram 
to bi moralo biti po citatu:

Kaj je bilo mišljeno? Ne razumem   sram
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #48 : petek, 13.03.2009 : 13:20:57 »

Kosti so - ni  Tongue slabo napisala  Tongue .... je že toliko fotk s kostmi, da se mi ne da ponavljati  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in lakota"  |  Tema: foto natečaj "pes in lakota" - ustreznost fotografij
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines