mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:56:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 154810 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #945 : petek, 01.04.2011 : 10:33:25 »

O, dragi moji, hvala vam Kiss
Fifi1 ... nimam besed, kako si znal moje misli in dvome spraviti v rime ...

Eh, saj počasi bo šlo, vsaj dlan lahko položim na njegov grobek in mu povem, kako ga imam rada, če že njegove svilene mehke dlake ne morem več čutiti na obrazu. Hruška nad njim že cveti Kiss

Mali Miško išče bližino. Zvečer obvezno zaspi tesno stisnjen k sinu, ko prideva spat še jaz ali mož, se prestavi v najino posteljo. Sinoči se mi je spet zvil k glavi in predel tako glasno, kot bi hotel presti za dva Sad Avtomatsko sem v sredo napolnila dve posodici s hrano ... pa je vse pojedel.
Sicer pa taca za Rokom kot senčka.
Mislim, da je žalosten, miš moja mala Kiss


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #946 : petek, 01.04.2011 : 10:39:39 »

Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #947 : petek, 01.04.2011 : 11:24:39 »

Zabe kraske Kiss 
Pa ko hruska zraste, kr hrusko objet  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #948 : petek, 01.04.2011 : 12:21:23 »

 Kiss Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #949 : petek, 01.04.2011 : 12:36:09 »

Zelo, zelo mi je žal, da se je Ficko poslovil Cry Cry. Tudi jaz sem spremljala njegovo temo in se veselila vsake nove slike in dogodivščine. Sta pa zdaj z Micko spet skupaj  Kiss Kiss.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #950 : petek, 01.04.2011 : 13:21:12 »

Ti, jaz neki študiram....

Mi je rekla Moja, da si šel na mavrico. Sej je tupasta, to že vemo  Roll Eyes Roll Eyes in ne ve, da to pomeni prekomando na visok vodilni položaj. Ker klele na tem bednem svetu zna sindikat organizirat vsaka mona (sori, Fic, sej veš, da ne leti nate Kiss ) - poglejte mal okrog sebe, pa boste vidli, o čem govorim - toda tam, na Astrakomandi, to ni kr tko  Cool Oziroma, tko se vsaj govori, ko ponucaš unih 9 al kolk že življenj, da je tako.

Pa je res? Oziroma, sem študirala, in celo v eno knjigo od Moje šla mal gledat (TR jo je prav v taprav čas s police sklatil), kva sploh počnejo tam tisti, ki grejo Tja. Pa mi N-Č ne gre skupi  Roll Eyes Torej, piše tam, da anglčki po zelenih poljanah se podijo, skakljajo k mladi kozli in na harfe igrajo. Ker fan  Roll Eyes Roll Eyes Tko da nč ne vidim, da bi se komu Tja mudilo, čeprav uno, da ne rabiš jest, ker si večno sit je enmal mamljivo... Po drugi strani, večno življenje brez jest?? Kva ti pol še ostane od tadobrih stvari??

No, in kaj pol Tam en prvovrstni sindikalist sploh počne? A bo peticije pisal, če bodo mularija preveč na glas po harfah tolkli?!?!  Roll Eyes Roll Eyes Al pa preganjal tiste, ki ga bodo po travci sr*li?? Kar je čist brez veze, ker če ne ješ, tud sr*t ti ni treba, in kako pol to gre, a kr v prazno po pesku praskaš? Ker če to drži, pol je TR že v Nebesih, kar bi pojasnilo njegovo zombasto pojavo, ampak žre še vedno, hudič, in se mi ne ujema  Angry

Torej, Fic, se mi zdi, da so te nategnili in, da se ti ne splača tam bit. Pa ok, če je plača ful dobra, ampak vseen pazi, fant, tko tile človeki v bruseljska nebesa lezejo, pol jih pa vsake tolk en vritnjak zadane, ker se grejo igric... Tako da, daj dobro premisli in, če se da, pridi raje nazaj.  Wink

Če pa res, RES ne gre, eh... Potem ti pa želim sijajno transcendentalno kariero v Uni dimenziji, in pošlihtaj jih, kakor samo ti znaš! Pa dej Micki en položaj zrihti... Ali pa - zdaj me je presunilo - ali je mogoče Mici tam šefinja?  Shocked Ja, če so taprava Nebesa, bi znalo bit  Evil

Alora, čao, kamerad, pa ne pozabi na nas  Wink

                                     M.  Kiss Kiss

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #951 : petek, 01.04.2011 : 19:09:12 »

Smejem se skozi solze...  Huh
Fic  Kiss Cry Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #952 : sobota, 02.04.2011 : 09:16:15 »



Alora, čao, kamerad, pa ne pozabi na nas  Wink

                                     M.  Kiss Kiss



 Cry Cry Cats, tako znaš napisat samo ti  Kiss Ficko  Kiss Kiss

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #953 : sobota, 02.04.2011 : 09:26:46 »

 Cry  Grin Točno tako je, ja.  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #954 : sobota, 02.04.2011 : 10:17:26 »

Mila Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #955 : sobota, 02.04.2011 : 13:28:55 »

Cry Cry Cats, tako znaš napisat samo ti  Kiss Ficko  Kiss Kiss



Oz. Mila  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #956 : torek, 05.04.2011 : 20:23:06 »

En teden je mimo ... življenje nekako teče dalje. Na srečo so noči v glavnem jasne, da se z našo zvezdico gledava in si poveva, kako se imava rada Kiss Mrči moj, tako prazni so dnevi brez tebe ...

Mladinca pa bez komande malo po svoje zabušavata. Več ali manj trenirata jogo, občasno tudi vrestling Tongue Včerajšnja joga:





Logiran

Unikatne tablice in portretki
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #957 : petek, 08.04.2011 : 15:56:46 »

Ficko moj lepi oranžko pogrešali te bomo -drži se MF  Cry
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #958 : torek, 26.04.2011 : 14:31:04 »

Šele sedaj videla. MamaF, moje sožalje  Sad
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines