mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 17:36:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 64   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fickotova pisma bralcem  (Prebrano 157445 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #405 : sreda, 04.11.2009 : 08:56:42 »

Ajša, a ti tudi krožnika od Hello Kitty torte ni dala za polizat Shocked?
Kriminal bruham Angry!

Krožnik mi je ponudila, samo je bila vsebina  bruham.
Bi pa jaz raje malo mešala po skledi s tačkami (a te že kje videli Hello Kitty brez dlak), pa jajca bi okrog trkljala, pa čokoladne okrasne srčke frcala pod tepih....


No,tega veselja mi pa ne pusti Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #406 : sreda, 04.11.2009 : 09:59:01 »

Grda, grda baba hudobnega srca  Angry Angry Angry
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #407 : sreda, 04.11.2009 : 10:10:40 »

Grda, grda baba hudobnega srca Angry Angry Angry

A ne, a ne, za povrhu vsega pa me pelje jutri še cepit   Lips Sealed
Res se mi hudi cajti obetajo. A je to že za prijavo?  Evil


Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #408 : sreda, 04.11.2009 : 13:33:26 »

A ne, a ne, za povrhu vsega pa me pelje jutri še cepit   Lips Sealed
Res se mi hudi cajti obetajo. A je to že za prijavo?  Evil



Za prijavo in to TAKOJ!

@Kocka, praviš naj bova pridna, da naju ne doleti marmelada namest piščanca ... ampak, a se sploh še da bit BOLJ priden kot sva midva???  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #409 : četrtek, 05.11.2009 : 01:43:02 »

Khmmm ... Najina je pošizila in popenila, ko ji je moj veliki brat začel nakladat nekaj o njeni MF firmi in kapitalizmu in praznih skledah(keramičnih).  Shocked Huh bruham In jaz sem ga morala tolažit, ker je od Njenga kričanja skor skup zlezu  Grin
In, ker mormo babe pač skup držat in ker hočem bit vsaj JAZ pri tej hiši Tapridna  Afro, vam zdejle posredujem neizpodbitne dokaze, da se do naše hiše pravi Kapitalizem še ni privlekel.

Torej - sklede so še kr polne:


jasnooooo? Lačna (še) nisva.


In naslednje. MF dizajn. Ja, je in obstaja, ampak nima veze szi keramiko, ampak proizvaja tole:

Pa tole tudi:


In je rekla sama direktorca firme MF, torej MF osebno, da naj ne bleketava tja v en dan okol Kapitalizma, ker bo šlo večino zaslužka od naše Nekapitalistične MF firme v Severnoprimorski šparouc za Severnoprimorske sterimucacije in kastramucacije in tist, ki ne verjame, naj kdaj na Severnoprimorski DPŽ štant pride in bo vidu, de je vse to res  Smiley
Taprvi bo že v soboto skoraj pr nas doma. Tako, zdej bodte pa Pridni in ne več jezikat, ker moram MF mal zmasirat, da ne bo več živčna zarad unga mojga FM brata s predolgim jezikom.

Ale, čau! Kiss Kiss Kiss

Micka Nekapitalistična Princesa
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #410 : četrtek, 05.11.2009 : 07:49:11 »

Micka lej, nč ne bom omenjala u ibr krasnih izdelkov izpod rok MF, res ne, ker si ti tolk presneto lepa, da so mi oči kar dol iz une štant robe ušle in direkt na tebe padle. Majke res no - krasna, krasna maca. Pa še tkole pridna za povrh.... Ma ne morš verjamit!
samo zate koš Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #411 : četrtek, 05.11.2009 : 08:28:40 »

Micka, jaz bi tebe kar pustila in uno štant robo vso pobrala - se pravi, da z oazo prideva skupaj v šoping! 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #412 : četrtek, 05.11.2009 : 08:46:04 »

Vidve sta popoln par  Grin Grin Evil
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #413 : ponedeljek, 09.11.2009 : 01:39:26 »

Koga sej jaz včeraj vidla? Fickota in Micko  Cheesy No, sej Fickota sem že enkrat prej (ko je šel na kastrimucacijo), ma je bil še bolj majhen in nisem ga mogla niti pobožat, ker je bil bogi zaprt v tistem njegovem potovalnem košku. Zdej sem ga pa lahko primla v roke in ga premečkala in polubkčala  Kiss In vam povem, ta Ficko je tako mehek, vi sploh ne veste! Pa kako nežno mijavka  Smiley Micka pa je taka drobna majhna micica, obrazek ima pa tak resen - samo ona se pa noče mečkat oziroma ima preveč opravkov pa včeri lih ni mela časa  Tongue

Skledice pa imata polne, to vam povem iz prve roke! In zaloga briketkov tudi je kar za nekaj časa, tako da sem prepričana, da nikoli ne bodo prazne  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #414 : torek, 10.11.2009 : 01:08:59 »

 Kiss Draga Tinchka, tale kič je posebej zate  (če hoče še kdo cviiiiiiiiiiiiiiiiiiilit, pa nej  Cheesy)


PS: Roza princeskast kicker je super dobra mašina  Grin bolj ko ga butaš, manj je zmatran  Cool

LP. F+M
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #415 : torek, 10.11.2009 : 07:15:25 »

sori Tinchka - tegale pa RES nisem mogla spregledat al pa, boh ne daj, preč pogledat, in tisto na "i" sem tudi spustila!  Cheesy Kiss Kiss Cheesy

mamaF, a se da kšne vaše izdelke s stojnice po pošti naročit? Boste mele kšno e-stojnico?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #416 : torek, 10.11.2009 : 08:26:14 »

Oaza je vse povedala, kar sem imela namen jaz Cheesy Cheesy
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #417 : torek, 10.11.2009 : 10:11:26 »

Ooo... Mic in Fic... kakšna poza  Tongue
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #418 : torek, 10.11.2009 : 10:15:17 »

 Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #419 : torek, 10.11.2009 : 12:20:09 »

sori Tinchka - tegale pa RES nisem mogla spregledat al pa, boh ne daj, preč pogledat, in tisto na "i" sem tudi spustila!  Cheesy Kiss Kiss Cheesy

mamaF, a se da kšne vaše izdelke s stojnice po pošti naročit? Boste mele kšno e-stojnico?
A ti bi kar v šoping pičila Cheesy Tongue
Jah, kaj pa vem ... zaenkrat smo nekako šele na začetku s stojnicami (beri - se še ogrevamo), po mojem se bo kdaj dalo tudi po e- pošti naročit (bo treba Niko2 in Tinchko za bolj natančno vrašat)- vsaj koledarje in majčke. Verjetno bo to možno takrat, ko bomo v naše vrste dobili tudi koga, ki bo zanesljiv in ažuren za uredit to na spletni strani. Če je pa kakšna res posebna želja, pa lahko po mojem v temi od društva naročiš, pa damo na pošto, ti pa nakažeš denar na TR od društva. Saj po mojem niso glih kej hude poštnine?
 Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 64   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Fickotova pisma bralcem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines