mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 08:05:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 176573 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #870 : petek, 30.01.2009 : 12:19:10 »

Forum res ni knjiga, ki jo imaš doma in odpreš,ter v njej vedno najdeš kar želiš.

Temo o bokserjih sem sigurno prebrala od A- Ž, posamezne dele večkrat, mi je dala veliko novih vedenj o meni ljubi pasmi.
Zato menim,da mi  je lahko žal zanjo in to tudi napišem.
O demokraciji pa sploh ne bi debatirala.
Smo jo želeli in jo imamo.
Sem odkrita in napišem kaj mislim.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #871 : petek, 30.01.2009 : 13:01:12 »

Jaz sploh ne vem zakaj se zdaj gre in zakaj se je treba prepirati, ker se je pač zbrisalo par strani-to pa je res pretiravanje!
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #872 : petek, 30.01.2009 : 13:11:21 »

Sam brisat prosim ne, ker sem prisla komaj do 443. strani.  Grin
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #873 : petek, 30.01.2009 : 13:13:07 »

Drugače pa je meni tudi žal, da je ta tema tako "osamljena" in se le tu in tam kdo oglasi.  Huh
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #874 : petek, 30.01.2009 : 13:22:47 »

Sam brisat prosim ne, ker sem prisla komaj do 443. strani.  Grin

Hehe.
Še veliko branja te čaka  Grin
Je prav zanimivo, a?
Se človek kar nasmeji...
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #875 : petek, 30.01.2009 : 13:26:43 »

Ja, res je zanimivo in opazila sem, da sem se nekje leta 2005 tudi sama oglasila.  Huh Potem sem pa ostala brez neta nekaj časa in zdaj se ponovno javljam.  Grin
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #876 : petek, 30.01.2009 : 13:28:01 »

Jaz sem se začela na forumu oglašat tudi tam nekje sredi 05 - nekje avgusta septembra - če se ne motim...
Sicer saj lahko preverim kam sega moj prvi post...

Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #877 : petek, 30.01.2009 : 13:30:24 »

Lorry, kako kaj pridno delate?
Imate treninge čez celo leto kot reševalci ali kaj prekinete pozimi in poleti?

Jaz komaj čakam, da spet začnemo z RO. Očitno mi reševalski treningi ne zadoščajo...
 Grin
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #878 : petek, 30.01.2009 : 13:36:29 »

Z Divo imava ob ponedeljkih obrambo. Mislim, da lepo ampak počasi napredujeva. Škoda, da ne delamo še poslušnosti zdaj (se bo pa kmalu začelo), ker doma delava bolj tako tako... na hitro in skrajšane vaje.  Angry Moja krivda. Sicer je pri poslušnosti ok ampak še zdaj nisva osvojili hitrih obratov ter hitrega uleganja in sedenja med hojo, brez salame. S salamo ji gre pa vse hitreje.  Grin
V glavnem...pošteno pogrešam poligon in komaj čakam, da se začnejo.
Na obrambi pa že prav lepo zgrabi rokav in neverjetno uživa v tem. Že ko ji samo oprsnico pokažem, postane pozorna in napeta.  Smiley
Razmišljam pa, da bi še Normo začela vodit na tečaje...  Roll Eyes
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #879 : petek, 30.01.2009 : 13:37:22 »

Vidva z Ajkom pa tako vem, da ste zelo pridna. Čestitke!  Kiss
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #880 : petek, 30.01.2009 : 13:40:19 »

Razmišljam pa, da bi še Normo začela vodit na tečaje...  Roll Eyes

Hehe.

Si se začela dolgočasiti... Rabiš nov izziv.

To se je tudi meni zgodilo.
In se mi še dogaja.

 Wink

Pa zanimivo. Nič kaj preveč časa mi ne ostaja. Dela v službi malo morje (no sedaj sem na bolniški), podiplomca je potrebno še pod streho pospraviti,... Pa me kar to kinološko delo vleče in vleče...

Dej za foro se prijavi na RO tekmo aprila. Itak ne rabiš posebnih treningov. Le vajice si preglej in pravilnik. Če pa potrebuješ kakšno informacijo pa kar vprašaj.

Nimaš kaj izgubiti - kvečjemu en izpit dodaten pod streho spraviš... Ali pa še kak pokalček...  Wink
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #881 : petek, 30.01.2009 : 14:53:36 »

Citat
Dej za foro se prijavi na RO tekmo aprila. Itak ne rabiš posebnih treningov. Le vajice si preglej in pravilnik. Če pa potrebuješ kakšno informacijo pa kar vprašaj.


Khm...  Huh Hm? Kaj pa vem. Nisem razmišljala kaj velik v tej smeri. Sicer v našem društvu poteka tečaj RO-ja, sam me ni preveč pritegnilo. Bom pa razmislila malo v tej smeri.  Smiley

Citat
Si se začela dolgočasiti... Rabiš nov izziv.
Norma...izziv?  Grin Tudi v tej smeri razmišljam in razmišljam, ker ta punca mi pa da vetre. Lahko verjameš, da so me Normini sprehodi in učenje bolj "uničili", ko pa sprehodi in učenje vseh ostalih 4ih psov. Z Divo je lažje iti 2x dnevno na Anca, kot pa z Normo na pol urni sprehod. Ker je punca tako hiperaktivna in naspidirana, da se komaj uspem kam premakniti.  Grin Posrečena je in tudi salama jo je že malo umirila.  Wink Nikakor ne zna pokazati svojega veselja do življenja in mene na bolj "human" način. Zato so k Normini opremi poleg povodca in ovratnice, obvezni pripomočki delovska obleka in "batafukarji".  Grin Grin Grin
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #882 : petek, 30.01.2009 : 16:37:25 »



Khm...  Huh Hm? Kaj pa vem. Nisem razmišljala kaj velik v tej smeri. Sicer v našem društvu poteka tečaj RO-ja, sam me ni preveč pritegnilo. Bom pa razmislila malo v tej smeri.  Smiley


Saj tako malo za hec. Enka namreč ni nič "kujnštna". Glede na to, da imata osnovno poslušnost narejeno in še marsikateri trikec, imaš vse pogoje. Gre za to, da edina stvar, ki jo potrebuješ je ta, da se ti naučiš brat znakce in mogoče kako vajico izpiliti (npr. obrate v levo, kjer mora pes nekoliko nazaj hoditi). Drugače po mojem opravita izpit brez kakih ekstra obiskov v RO tečaju, glede na predznanje.  Vse skupaj ti pa vzame 3 minute dela na progi. Res nimaš kaj izgubit. Bova ti in Diva in jaz in Kaya v enki, hehe.

Z Ajkom mi manjka ena tekma v trojki in nato ostalo delam v štirki.



Norma...izziv? Grin Tudi v tej smeri razmišljam in razmišljam, ker ta punca mi pa da vetre. Lahko verjameš, da so me Normini sprehodi in učenje bolj "uničili", ko pa sprehodi in učenje vseh ostalih 4ih psov. Z Divo je lažje iti 2x dnevno na Anca, kot pa z Normo na pol urni sprehod. Ker je punca tako hiperaktivna in naspidirana, da se komaj uspem kam premakniti. Grin Posrečena je in tudi salama jo je že malo umirila. Wink Nikakor ne zna pokazati svojega veselja do življenja in mene na bolj "human" način. Zato so k Normini opremi poleg povodca in ovratnice, obvezni pripomočki delovska obleka in "batafukarji". Grin Grin Grin

Ta je pa potem lih idealna za delo! S hiperaktivci je najlažje. Tudi, ko ga kaj "poserješ", se lažje popravi. Res je sicer, da tako hitro kot se učijo željenega obnašanja, se po drugi strani hitro učijo tudi neželjenega, če nisi stalno v akciji z njimi.  Wink

Moram prav pogledat katera je že Norma... Ali pa prilepi sem kakšno slikico.



"batafukarji". Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Tale izraz mi je pa všeč. Si ga moram zapomnit.  Wink
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #883 : petek, 30.01.2009 : 16:51:32 »

Evo...Normica in ostala bokser banda: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5601.180.html

 Cheesy

Ja, Norma bi bila super za delat, ker je res polna energije in ji gredo same neumnosti po glavi. Ji bo treba najti nekakšno delo. Male je samo tečno, ker je v KK, jaz pa trenutno v CE in sem dol samo med vikendi. Ampak mislim, da nekateri tečaji potekajo tudi ob vikendih, tako da...  Smiley

Glede RO, pa sem že mislila na Skogkatt, da jo malo potipam kdaj se jim pričnejo treningi.  Smiley
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #884 : petek, 30.01.2009 : 17:37:56 »

Lepa tigrica!  Cheesy

Drugače pa kot sem že rekla, za RO I pri vajinem znanju (Diva), po mojem ne rabiš lih tečaja ampak mogoče kakšni dve srečanji, da ti nekdo obrazloži taglavne fore.

Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines