mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:27:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bullmastif - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullmastif - čvek  (Prebrano 24496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #15 : ponedeljek, 16.05.2005 : 21:36:13 »

Bullmastifko.. Ups..
Logiran
Tosika
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #16 : torek, 12.07.2005 : 07:11:30 »

Eva3..sem pogledala slikce Leona..super so in kuža tudi. Koliko je pa star in koliko težak. dandanes vidm velikokrat zelo težke Bulmastife, ki pa niso najbolj po mojem okusu. Pa me zanima kako je z Leonom.

In drugo..ve kdo kakšni so bili rezultati za Bulmastife na CAC Maribor??
Logiran
Evč
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 91


« Odgovor #17 : ponedeljek, 14.11.2005 : 16:16:46 »

Lep pozdrav vsem!

Tudi jaz sem zadnjič v naši soseski zasledila gospo, ki je sprehajala samca in samičko, obadva okoli 2 let, in to naenkrat Cheesy Pa tako lepo sta bila vzgojena, drugače si sploh ne upam predstavljati kako bi bilo. Dolgo časa sem tudi jaz razmiošljala o bullmastifu, potem pa sem se odločila za švicarja  Wink So pa res čudoviti psi, sploh pa tale Leon.
Logiran
rwss
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 41


« Odgovor #18 : sreda, 18.01.2006 : 12:00:45 »

prosim če mi lahko odgovori kdo ki ima ali je imel bullmastifa,zanima me kako se obnese kot čuvaj na prostem,in pa razlika med samcem in samico v karakterju,hvala
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #19 : petek, 03.02.2006 : 12:12:10 »

prosim če mi lahko odgovori kdo ki ima ali je imel bullmastifa,zanima me kako se obnese kot čuvaj na prostem,in pa razlika med samcem in samico v karakterju,hvala
Logiran
taoin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #20 : petek, 03.02.2006 : 12:23:34 »

Imam 7 mesečnega bullmastiffa. Preden sem ga kupila, sem veliko prebrala o tej pasmi. Vzgojili so jo angleški lovski čuvaji za čuvanje gozdov pred divjimi lovci. Čuvali so tudi rudnike dijamantov itd, iz česar je razvidno, da so dobri čuvaji, tako na prostem kot kjerkoli. Je pa res, da ne marajo prevelikih temperaturnih sprememb, tako da mora biti na prostem, glede na temperature, za njih primerno poskrbljeno. Razlike med samcem in samice v karakterju ne bi smelo biti, le v zunanjem izgledu. Sami so nekoliko večji in obilnejši od psic, kar pa je tako pri vseh pasmah. Morda bi bilo najprimerjene, da se posvetuješ z vzrediteljico*******. lp, eva
Logiran
tej4
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #21 : torek, 14.03.2006 : 18:59:23 »

Lepo pozdravljeni ljubitelji Bullmastifov!

Imam eno veliko željo...
Že dolgo si zelo želim psa pasme bullmastif. Ker živim na vasi, v hiši z velikim vrtom, mu prostora za gibanje ne bi primanjkovalo... In ker to pasmo zelo občudujem mu tudi ljubezni in topline ne bi primanjkovalo...  Cheesy
Vendar pa tukaj nastopi en problem...  Angry
Ker so cene teh psov za študentski žep občutno previsoke, bi prosila, če mi kdo po simbolični ceni proda mladiča bullmastifa.
Hvala vsem!

Kontaktirajte me na e-mail:****
Lep pozdrav

Tej4
Logiran
cvijo
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #22 : petek, 17.03.2006 : 08:19:36 »

A ima kdo od psov probleme z "zimskim nosom"
lp Larsson
Jaz imam bordojko pa si pomagam z arniko namočeno v olje smrček ne izgleda več hrapav in razpokan in koža se lepo obnovi.LP  Mojca
Logiran
Marc
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #23 : petek, 17.03.2006 : 08:47:53 »

tej4
Pes košta. To ve vsak, ki ima kaj iskušenj. In ne samo prvič, ko ga kupiš. Po mojih izračunih cca 30Ksit/mesečno. To je samo hrana in nujne zadeve priboljški, igrače, pripomočki za nego, šolanje, zdravje. V primeru, da ga pelješ še k veterinarju, kar ga moraš kar nekajkrat letno, predvsem na začetku, pa še toliko več. Bog ne daj, da ima kakšne težave z zdravjem. Si takoj ob precej jurjev. Na letni ravni bi bil znesek kar okoli pol milijončka. Se sliši veliko, ampak tko je.
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #24 : ponedeljek, 29.05.2006 : 14:55:50 »

Zdravo, jaz imam Bullmastifa, starega 3 mesece, in je pravi cukr.
Je pa zelo trmast in svojeglav. Kot zanimivost še tole: smrčijo kot hudič.
Logiran
rwss
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 41


« Odgovor #25 : torek, 30.05.2006 : 14:51:04 »

sah, tudi jaz imam tri mesece staro bullmastifko,pa se mi zdi da je kar dovzetna za šolanje,vendar brez zvijač ne gre,a tvoj prihaja iz* **
lp
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #26 : nedelja, 04.06.2006 : 19:47:50 »

iz **
no ja, ima svoj karakter, drugače pa je zelo priden, ni  težav z njim.  Pri učenju si pomagam z klikerjem in zelo dobro deluje, se hitro uči.
Kuža zahteva človekovo bližino, in je prav žalosten če mora biti malo sam, zato smo vedno z njim, kar mu zelo godi, in je prav vesel.

Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #27 : sreda, 26.07.2006 : 18:05:57 »

Vidim da je malo lastnikov bullmastifov.

upam da incident ni koga odvrnil od te čudovite pasme.
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #28 : sreda, 26.07.2006 : 18:22:14 »

Naj opišem moja opažanja do sedaj. Pes je star 5 mesecev, in de sedaj nam ni naredil nobene škode, kar se tiče copat, pohištva.....l. Kuža se zelo hitro uči, z hrano. Je zelo prijazen in strpen, otroke ima rad. Je pa zelo rad v človekovi bližini, sicer se  ne čoha ravno rad, mu pa je lepo če leži nekje blizu nas in smrči. In ko spi, takrat res spi, tudi z odprtimi očmi, in nisem siguren da bi videl "lopova". Do drugih kužkov je zelo strpen in se rad igra. Če ga hočem takrat odpeljati stran, so potrebna huda pogajanja.
Ampak smrči pa hudo, in ko se vleže z nogami v zrak- ne moreš ostati ravnodušen.
 
Logiran
rwss
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 41


« Odgovor #29 : petek, 18.08.2006 : 21:28:07 »

na tej sliki je moja psička stara 5 mesecev  http://www.moj-album.com/uredi/oroo/4512287/?os=4512389
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bullmastif - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines