mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:39:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: POMERANEC
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMERANEC  (Prebrano 91164 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #195 : ponedeljek, 08.03.2010 : 22:17:01 »

 Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #196 : ponedeljek, 08.03.2010 : 22:56:24 »

Joj, kaj je luštna, kot kakšen medvedek je. Cheesy Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #197 : ponedeljek, 08.03.2010 : 23:48:07 »

Res je zelo srčkana, prava lepotička! Kiss Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #198 : sreda, 10.03.2010 : 13:12:21 »

Hvala ati za slike, morem ob priliki tudi sebi zrihtat tak paket, da bom lahko kakšno gor postavila, do takrat pa se priporočam! Roll Eyes

Hvala za komplimente! Grin
Logiran
Silvia*
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #199 : sreda, 10.03.2010 : 13:20:33 »

Hi hi hi no tole zgoraj sem napisala jst, skupni računalnik in seveda sem se pozabila odjavit z računa in preklopit na svojega, se zgodi! Še kakšen tukaj za čvek, pa saj nekaj pomerancev pa le je v Sloveniji, samo čvekat nočejo  sram
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #200 : sreda, 10.03.2010 : 21:31:11 »

Aja, jaz pa sem mislila da pomerancev ni prav veliko v Sloveniji, so pa res takšni prisrčni kužki! Kiss
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #201 : sreda, 10.03.2010 : 21:45:05 »

Silvia: Tole kepico sem pa jaz vidla in celo čisto mičkeno počohala s prstom  Cheesy. Kak je to zaeno lepo cortkano bitjece Smiley. Taki mali miniaturni gobček  Kiss v puhu dlak  Kiss.
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #202 : sreda, 10.03.2010 : 22:34:29 »

Zelo lepo pasjo druščino imate doma, spremljam TT forum. Kaj mogoče veš kolko pomerancov je v Sloveniji, mi imamo Basenjija in jih je 68 v Slo
Veliko užitkov še naprej
Logiran
Silvia*
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #203 : sobota, 13.03.2010 : 09:10:50 »

Bela01 Ja naša gospodična pomarančna se res rada počohlja, samo na razstavi raje ne, razen kadar smo že konec, namreč sedaj imamo še to baby dlako v veliki večini in smo hitr skuštani.

Dada73 Hvala, koliko jih je v Sloveniji ne vem točno, na razstavi sta bila skupaj z Gitto še dva slovenska kužka na specialki in pa tako poznam še tri, mislim pa da jih je sigurno še več, tako da bi lahko prišli malce počvekat  Tongue

No ampak meni je fino tudi takole malo pokramljat z vami! Smo drugače ravno v fazi menjanja zobkov, imamo že kar nekaj novih in še kakšen star nam napoto dela Cool drugače pa je naša Gitta res moja ljubica, kamor koli se sprehodim po stanovanju je takoj za menoj, tako da če jst šibam okol ona nič ne počiva, ker veš čas hodi za mano. Recimo naša čivavica Kali pa med tem časom mirno psi v svoji dekici  Wink Imamo pa doma tudi posebnost, namreč naši dve psički imasta obe zelo radi zelenjavo in sadje, Kali se proda za paradižnik, Gitta pa za pomarančo, jasno
  gospodična pomarančna ima od sadja najraje pomaranče,... tako da imamo doma vegeteranske kužke  Shocked no saj jesta tudi meso samo najboljša poslastica je res zelenjava ali sadje, ima še kdo podobne izkušnje?  Tongue


Naša Kali je imela dva dni nazaj rojstni dan, 6.let in moram priznati da sploh nevem kdaj so minila, grozno čas gre tako hitro, tako da moramo res maksimalno uživati vsak dan!  Cheesy
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #204 : sobota, 13.03.2010 : 13:18:33 »

Pol pa čestitke za rojstni dan-Vse najboljše. No tudi mi imamo 2 kužka, ta prvi je bil marca star 1 leto-fantek Bolt in je mešanček 2. kuža pa je 11 tednov stara punčka-Basenji z imenom Žadi. Tudi naša dva jesta zelenjavo in sta prava divjaka, ker sta še mlada. Žadi je bila danes cepljena in sploh ni trznila, ko pa je cepljen Bolt pa joka še preden se kaj zgodi- pa pravijo da jočejo ženske Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #205 : sobota, 13.03.2010 : 13:40:07 »

Imamo pa doma tudi posebnost, namreč naši dve psički imasta obe zelo radi zelenjavo in sadje, Kali se proda za paradižnik, Gitta pa za pomarančo, jasno[/color]  gospodična pomarančna ima od sadja najraje pomaranče,... tako da imamo doma vegeteranske kužke  Shocked no saj jesta tudi meso samo najboljša poslastica je res zelenjava ali sadje, ima še kdo podobne izkušnje?  Tongue

Jaz sem imela/imam kar nekaj takih posebnežev:
Shia, pudljica - se je prodala za jagode in kivi
Layla, pitbullka - je kradla, če se je le dalo, kumare in korenje
Inca, mačka - se proda za joto, samo mora biti obvezno s kislo repo
Simba, maček - se nadvse trudi prit do solate in kisa, ki ostane v posodi, ko solato pojemo
Aja, mešanka - se proda pa za karkoli, samo da je hrani podobno

 Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #206 : sobota, 13.03.2010 : 13:55:40 »

Naša Tačka ima rada zelje ali repco, Thor banano in solato, Tara bi pa itak vse pojedla.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #207 : sobota, 13.03.2010 : 14:02:03 »

Sančo, srednji pudelj, umira za mandarine in grozdje (ga je pojedel na kile, predno sem prebrala, da je za pse smrtno nevaren.  Shocked Rezultat: neverjetna forma pri skoraj enajstih, kaže polovico manj let od dejanskih. Ziher od grozdja. Tongue)
Logiran
Silvia*
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #208 : nedelja, 14.03.2010 : 09:04:44 »

Hihi Dada 73 Vidim da maste tudi vi žurko doma  Grin
Yo, ren, sanco1a ha ha ha ha teli naši kužki so res na glavo svet, zelje, kumare, banane, grozdje, pomaranče, solata,... človek bi si mislil da imamo doma hrčke ali pa morske prašičke  Grin  Ja recimo Kali narežem poleti 1/4 oz.1/2 paradižnika in se zanj proda takoj, ampak kaj naj.

Hi hi hi ravno včeraj sva se z Gitto igrali še z eno pomerankico 2 leti staro, najprej sta bili mal zadržani po nekaj minutkah pa je blato letelo vse naokoli, rezultat zelo zmatran in blaten kuža, rešitev umivanje nogic in trebuščka in čohlanje z glavnikom v spanju! Kiss
Logiran
Silvia*
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #209 : sreda, 17.03.2010 : 11:52:53 »

Gre kdo na razstavo v Maribor? Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: POMERANEC
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines