mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 10:10:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 130965 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #795 : sreda, 06.09.2006 : 09:03:19 »

Še uradne čestitke iz naše strani. Mi je kar malo žal, da nismo bili zraven, da bi vas malo pofočkali v Trbovljah.
Mi smo bili isti vikend v Innsbrucku, tako, da žal uskladitev ni bila možna;)
Kevin je bil ocenjen kot odličen in rCAC, kar pomeni, da moremo v avstrijo vsaj še enkrat, da zaključimo avstriski šampionat.
Nekaj slikc iz Innsbrucka najdete na http://whippetkevin.moj-album.com/album/4668826/

Kevin je pa včeraj "pihal svečke". Naša zverinica je namreč dopolnila 4 leta. Kot se za pozornega solastika spodobi Grin Wink je dobil od gregorja krasno ovratnico Cheesy
http://whippetkevin.moj-album.com/slike/641588/9PffgMHt9sX9wDJg.jpg
http://whippetkevin.moj-album.com/slike/641588/hJ_n9JMr7Xw0V_4Y.jpg
Logiran
L.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


Obožujem pse!


« Odgovor #796 : sreda, 06.09.2006 : 12:20:33 »

Čestitke Kevinu tudi od nas treh.   Cheesy

L B Č
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #797 : torek, 12.09.2006 : 20:46:18 »

Ali kdo pride v MB na specialko? Jaz bom tam kot gledalka in bi rada videla vaše whippetke pa jih tudi malo prečohala!!!  Cheesy Cheesy Cheesy

LP, Biby
Logiran
Cooko
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 48


« Odgovor #798 : sobota, 23.09.2006 : 21:05:32 »

Ojla!!!
Kako ste kaj, whippetovci  Smiley Se opravičujem, ker se celo večnost nisem nič oglasil. Zato pa lahko zdaj pogledate nekaj slikic najinih lepotičk, ki so nastale to poletje. Moram povedat, da sva z njima zelo zadovoljna, sta namreč najina prva whippeta. To so res psi, ki ti dajo največ...
Psički sta sestri in sta od Zorana (Zoran, lep pozdrav, te kaj pokličem Wink)

Slikice lahko pogledate na tejle strani
 http://www.moj-album.com/uredi/cuko/5040699/
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #799 : torek, 17.10.2006 : 11:06:58 »

Ojla!

Med vikendom, smo šli na coursing, kjer naj bi Žan prvič tekel... in smo 10 minut pred tekom ugotovili da ima poškodovano blazinico Sad... sicer nič resnega ampak coursing si je ogledal kar iz avta. Se je pa zato toliko bolj izkazal Kevin, ki je oba teke tekel odlično, drugi tek v spremstvu lušne Santosove gospodične Wink. Nisem veliko slikala, ker mi je zmanjkalo baterij, nastala pa je vseeno ena dobra slikica Gale med tekom, Kevina sem žal ujela le v avtu med tekoma, ko je "tarnal" da ni še dovolj tekel. Slikici: http://gandeirufolo.moj-album.com/album/3109746/?os=5382273
http://gandeirufolo.moj-album.com/album/3109746/?os=5382265
Logiran
Santos
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #800 : sreda, 18.10.2006 : 07:20:52 »

Mojca, hvala. Slika se že razprostira na namizju.  Wink
Meni ni uspelo narediti prav nobene dobre, ali je vse predaleč, ali pa zamegljeno. Upam na kakšno fotografijo ob progi postavljenih fotografov.
Drugače pa sem odpravil vse pomisleke glede coursinga, ki sem jih imel prej in komaj čakam naslednjega. Pa Gala tudi. Mislim, da so jo trije teki v soboto ravno prav ogreli prav in da bi ona tisti dan še in še.  Smiley
Kevin je ostal gentleman vse do konca, čeprav je ob njem tekla punca  Wink in upam, da bo naslednjič tudi Žan lovil "zajca".
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #801 : sreda, 18.10.2006 : 08:47:16 »

Waw Cheesy Lepa Gala, pridna Geri za fotko.
Naše niso za v javnost Tongue. Kar je za v javnost je statično, v gibanju pa res nimamo kaj pokazat.
Sem se pa nasmejala fotki kevina v avtu, revež je "vložil" marsikatero protestno noto, hahaha

Za fotoreportažo pa upajmo, da bo Blayo kmalu našel nekaj časa Grin Grin Blayo, Blayo, Blayo,... Grin Grin
Logiran
nat
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #802 : četrtek, 19.10.2006 : 10:27:58 »

Pozdravljeni!

Z veseljem se pridružujem navdušencem nad to prekrasno pasmo. 
Naša družinica si od letošnjega poletja deli dom (in kavč) z zdaj 6 mesečnim whippetom Lipetom
 (dvojčka si nista zapomnila "Whippet" in sta mi rekla: gremo po Lipeta  - ime se je prijelo, še posebej ker je premetanka besede "Lepi" Wink).

Ni treba najbrž preveč razlagat, da smo nad njim totalno navdušeni in da je najlepši in najkrasnejši in ne najpametnješi pes na svetu. In da je zakon  Cool

Aja, tudi Lipe je iz Kranjske gore. Ima tu gor kakšenga bratca ali sestrico?

Vsem pozdrave,

Nat






 
Logiran
zaza
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #803 : petek, 20.10.2006 : 18:07:41 »

NAt, najbrž bomo vsi veseli, v kolikor bomo na tem forumu videli tudi kakšno fotko Lipeta.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #804 : ponedeljek, 23.10.2006 : 08:48:35 »

Fotke S coursinga so na ogled v galeriji. Ogledate si lahko TEKMO v Mariboru in TRENING na Zagi
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #805 : sreda, 13.12.2006 : 00:51:36 »

Ojla!

Po dolgem času se spet oglašam v tej temi... naš Žan je KONČNO dočakal prenovljeno spletno stran na katero je dodana galerija Grin!! V njej najdete cel kup lušnih slikic. Imamo pa še eno novost Wink Žan je bil model enemu računalniškemu podjetju! Kaj ima Žan skupnega z računalniki? Očitno veliko Tongue V glavnem, na strani so tudi slikice, ki so nastajale v foto studiu v namen letaka, tako da vabljeni k ogledu!

www.z-in-g.net/zan/ Smiley
Logiran
Kokoška
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #806 : torek, 30.01.2007 : 22:45:16 »

Živjo!

Mene pa zanima kako je z whippetom v gozdu - ker je lovska pasma...ali kdaj "stegne" za divjadjo in je gluh za vse klice   Shocked  Roll Eyes ali pa se ga da naučiti, da potlači ta svoj lovski nagon??    Cheesy

Logiran
lord byron
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #807 : ponedeljek, 26.03.2007 : 22:43:45 »

Živjo Kokoška, upam da ne čakaš na odgovor že dva meseca Smiley
(kar je znak stanja tega foruma Undecided Cry sram)
Upam da ti je že kdo drug, kje drugje odgovoril.
Lahko bi si tudi našla odgovor na kakšni od prejšnih strani te teme.
Če ne pa naj povem, da se tega ne da odpravit .Ni načina.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #808 : torek, 27.03.2007 : 13:22:26 »

Mene pa zanima kako je z whippetom v gozdu - ker je lovska pasma...ali kdaj "stegne" za divjadjo in je gluh za vse klice   Shocked  Roll Eyes ali pa se ga da naučiti, da potlači ta svoj lovski nagon??    Cheesy

Ja tako je kot si rekla.. je lovska pasma in tega se mora zavedati vsak lastnik. Ni načina da bi psu spremenil gene Smiley... Mi se dobivamo na letališču, kjer je veliko odprtega (travnik) prostora in imaš gozd, ki je daleč pod "kontrolo" in psa pravočasno pripneš... sprehodi v gozdu pa itak niso najbolj za whippete... imajo raje travnike kjer se zdivjajo Wink
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #809 : nedelja, 15.04.2007 : 23:39:19 »

Sem našla eno slikico od Žana ...

http://razstave.moj-album.com/slike/5939985/L5Iol2xkpSAJ3wny.v.jpg

Zelo prijazen pes, pa kaj bi dala, da bi mela njegove max-factor oči ... Smiley

Lp,

Sanja
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines