mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:00:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Moj muc jih je dobil
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj muc jih je dobil  (Prebrano 5271 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #15 : ponedeljek, 09.03.2009 : 12:56:52 »

Moj Muc je že kar nekaj dni brez antibiotikov. Rana se je močno zmanjšala, je še, ampak je skoraj ni več. Gnoji se že dolgo ne. Je pa res problem ta, da jo ima ravno pod vratom, in mu je ne moremo zaščitit. Si je pa kar veliko področje okoli spraskal, in odstranil dlake, tako da je sedaj spodaj skoraj gol. Je pa drugače popolnoma okreval, samo majhna ranica je še, ki bo kmalu pozabljena  Smiley Super  Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #16 : ponedeljek, 09.03.2009 : 19:43:31 »

Samo da je boljše. Dlaka bo pa že zrasla nazaj.  Smiley

lp

Sandra
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #17 : torek, 10.03.2009 : 09:02:11 »

Točno tako, hvala pudelj  Smiley Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #18 : torek, 10.03.2009 : 09:21:04 »

O super, samo da je muc bolje  Kiss  Fajn ste ga zrihtal  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #19 : torek, 10.03.2009 : 10:41:54 »

Hvala, hvala, sem tako vesela, da je le kaj.  Cheesy Zdelo se mi je, kot da traja v nedolgled. Ko se je že lepo zacelilo, je krasto spet stran odtrgal. Seveda, saj ga je srbelo, razumem.  Smiley Sedaj je pa spet lep in zaceljen.  Wink Dlakica mu bo pa že zrastla, pa še lepša bo  Wink slikica sledi  Smiley

Moj fant je rekel, da si maček pravilno zdravi svojo rano, saj če bi pustil, da ima gor krasto (al hrasto, whatever  Roll Eyes), bi se vse skušaj še dlje celilo. Res sem vesela, da je tako.  Smiley

OT: Sem pa zdej enkrat sanjala, da je Pika pogrizla enega veliko večjega psa od sebe  Shocked kri je tako lila iz njega, da sem se od vsega skupaj vsa mokra zbudila...grozne sanje. Pa spomnim se še, da ga je prav po gobčku pogrizla, in da je od njega lila kri res v potokih.  Lips Sealed
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #20 : torek, 10.03.2009 : 13:23:25 »

Slikica, kjer se vidi, kako je pod vratom brez dlakic: (klikni nanjo za večji format)



Tukaj pa pri igri: Cheesy







Pa še obrazek: Kiss

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #21 : torek, 10.03.2009 : 13:29:19 »

ajooooooj - sej je cel lep, ampak obrazek je pa u ibr! Cheesy
Srečno, "Miško"! Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : torek, 10.03.2009 : 13:32:50 »

Hehe, hvala oaza88  Kiss pa če dobro pogledaš, se mu tudi na slikici "obrazek" vidi, da je spodaj brez dlake, ta moj "Miško"  Tongue Smiley ampak že lepo poganja. Bo taka krasna dlakica  Kiss on pa cel po neki slami diši  Cheesy Smiley Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #23 : torek, 10.03.2009 : 15:01:31 »

Uuuuuu, tale muc pa zna osvajat Cheesy kakšen mehek in puhast intelektualec je to, jaz bi mu kar zdaj lupčka dala na ta njegov črn nosek Kiss
Samo, da se je pozdravil - je pa nekaj res - mački, psi in otroci so vsi glih, nikakor ne znajo pustit rane pri miru, komaj se malo zasuše, že scukajo krasto dol, pa je spet vse odprto  Huh potem pa čakaš in čakaš, kdaj se bo zacelilo in res traja celo večnost Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #24 : torek, 10.03.2009 : 18:10:46 »

.............Samo, da se je pozdravil - je pa nekaj res - mački, psi in otroci so vsi glih, nikakor ne znajo pustit rane pri miru, komaj se malo zasuše, že scukajo krasto dol, ........
o ti vraga, zdej se pa resno sprašujem  Shocked - kaj sem torej jst od naštetga? Maček, pes ali otrok? Grin
ajoooooj, sej sploh ni smešn! Lips Sealed
 Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : sreda, 11.03.2009 : 00:27:00 »

Oaza, ti si po mojem mačje - pasja dušica ujeta v telesu velikega, prijaznega otroka Cheesy Cheesy Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 11.03.2009 : 06:27:26 »

Oaza, ti si po mojem mačje - pasja dušica ujeta v telesu velikega, prijaznega otroka Cheesy Cheesy Grin
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Cheesy
Ful lepo napisala. Kej tacga pa še ne. Hvala!  Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #27 : sreda, 11.03.2009 : 08:55:43 »

Uuuuuu, tale muc pa zna osvajat Cheesy kakšen mehek in puhast intelektualec je to, jaz bi mu kar zdaj lupčka dala na ta njegov črn nosek Kiss
Samo, da se je pozdravil - je pa nekaj res - mački, psi in otroci so vsi glih, nikakor ne znajo pustit rane pri miru, komaj se malo zasuše, že scukajo krasto dol, pa je spet vse odprto  Huh potem pa čakaš in čakaš, kdaj se bo zacelilo in res traja celo večnost Shocked

Ja, res je mehak kot puhek  Smiley se pa močno strinjam s spodaj napisanim. Prav ne morejo pustit, da bi se hitro pozdravilo...trgajo stran hudički  Roll Eyes Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Moj muc jih je dobil
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines