mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:48:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Hrana za mladička
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hrana za mladička  (Prebrano 73329 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Črna rika
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #195 : nedelja, 02.08.2009 : 11:25:19 »

Javlja se Črna rika da zelo rada jem **** puppy kot ste mi ga tudi priporočali pijem občasno tudi vodo ker je do zdaj nisem preveč rada pila in se vam zelo hvaležna  za dober nasvet!! Zaenkrat vse super Smiley. Bila sem tudi pri veterinarju in je tudi vse ok, So me zelo občudovali. Na ponovni pregled pri veterinarju imam čez 14 dni ( gliste,...)
Hvala vsem
Črna rika Smiley Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #196 : nedelja, 02.08.2009 : 11:28:08 »

Smiley
Logiran
FreakChiq
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #197 : petek, 06.11.2009 : 16:47:24 »

Doma imam dobra dva meseca starega, nagajivega zlatega prinašalca, ki je, preden je prišel k nam, dobival ***** brikete. Seveda smo mi s temi briketi nadaljevali hranjenje, ampak čez par dni jih niti povohal ni več. Zato smo mu dali za probat ****** brikete, ki jih še zdaj rad je. Vendar ko sem omenila živinozdravniku, da ga hranim s to hrano, mi je svetoval, da ga naj probam hranit s ***** briketi, saj bi ti naj bili kvalitetnejši.

Še kdo hrani s ****? Kakšne so izkušnje? So res v redu za kužeka?
Glede hrane me je res strah, da mu ne bi kaj napačnega devala.  Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #198 : petek, 06.11.2009 : 16:55:11 »

Živjo!
O specifičnih znamkah hrane se tukaj ne smemo pogovarjat, za to obstaja rubrika v delu foruma, ki je dostopen samo članom (npr. midi).
Ti bom pa rekla takole: med kvalitetnimi znamkami (takimi, ki se dobijo v specializiranih trgovinah za male živali) izberi med hranami za mladiče tako, ki odgovarja tvojemu psu. Veterinarji, pa tudi prodajalci ponavadi ponujajo hrano, ki jo sami prodajajo.

Lp, 5ra
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #199 : sreda, 16.12.2009 : 13:05:49 »

Imam psičko staro 7 tednov in je mešanka med belim višavskim terierjem in maltežanom.

Zanima me, če ji lahko kupim kakšne kosti za grist, glede na to da se rada igra in grize.. ali je še premlada za to? Če ne - kakšne kosti ji lahko kupim?

Trenutno ji dajem kar se hrane tiče konzerve znamke ******, ima tudi brikete, vendar jih ne je kaj dosti.. zgleda kakor da jih ne more pregrist. Se lahko te briketi tudi namočijo?
Logiran
Valter
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #200 : četrtek, 21.01.2010 : 16:37:15 »

Psički lahko date kost iz prešane goveje kože. Brikete pa tudi lahko namočite.
Logiran
Jinxi
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #201 : sreda, 27.01.2010 : 13:16:48 »

En teden imam zlato prinašalko. Kjer sem jo dobila, so mi rekli, da je vse (makarone, brikete, meso...). predvčerajšnjim sem ji res skuhala makarone in piščančje želodčke Smiley, zdaj se pa že dva dni praska...je morda to od hrane? Naj ji dajem samo eno vrsto hrane???
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #202 : sreda, 27.01.2010 : 13:42:47 »

Ne verjamem.Prej bi rekla,da bi bilo dobro,da jo skopate.Mladič namreč iz legla prinese na svoji koži drugačne bakterije,kot pa so v novem domu.Treba se je najprej prilagoditi.Poleg tega ne bi škodilo,da ji date nekaj proti bolham.
LP Tjaša
Logiran
Laetitia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 133


« Odgovor #203 : sreda, 27.01.2010 : 19:58:27 »

Strelca, če boš psički dajala kosti iz prešanih kož, je nikar ne puščaj same s kostjo. Moja izkušnja je namreč taka: moj pes pri treh mesecih s svojimi mlečnimi zobki kosti še ni mogel zgristi, jo je pa dodobra razmočil in kost se je razplastila. Iz nje je nastal en sam dolg kožnat trak, ki ga pes ni mogel pregrizniti, ga je pa začel požirati. Ker sem bila zraven, se ni zgodilo nič, sem se pa zaklela, da ga nikoli ne bom puščala samega s kostmi, priboljški itd..
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #204 : četrtek, 12.09.2013 : 11:51:26 »

Zivjo!sicer sem najbrz falila temo,ampak..
Moja 4mesecna psicka(hranimo jo samo z briketi(namocenimi),ki jih je jedla ko je se bila skupaj z leglom)sedaj pa po dveh nesecih bolj na mehko(in bolj svetle barve)kaka..sicer ne vsakic,ampak 1x na dan pa sigurno..prisotnih je tudi vec plinov Smiley
 bi slo lahko za hrano?da ji ne ustreza vec?
Hvala
LP
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #205 : četrtek, 12.09.2013 : 14:14:37 »

Mogoče če ji daš nenamočene briketke po mojem ne bo več mehko kakala.
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #206 : četrtek, 12.09.2013 : 14:50:04 »

Sem pozabila napisat,da je stanje tako cca.en teden..Hja,ce ji dam nenamocene in potem ona vse to zalije z vodi-a ni pol ucinek isti oz.se slabsi?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #207 : četrtek, 12.09.2013 : 14:55:34 »

Po mojem da ni glih isto. Probaj mogoče pa bo bolje. Al pa če zamenjaš briketke in kake druge poskusiš.
Logiran
D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« Odgovor #208 : sobota, 14.09.2013 : 15:15:14 »

Najprej probaš nenamočene..je ze dovolj stara, če nebo boljše..pa probaš zamenjat brikete..mogoče ji res ne pašejo..
Logiran
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #209 : sreda, 18.09.2013 : 08:17:56 »

Hmm..se zavedam da je ze dovolj stara da bi lahko jedla nenamocene brikete,ampak receno mi je bilo da je bols ce je namocene(vedno),ker so briketi suhi in nato cez njih spije vodo-posledica:v trebuscku se briketi napihnjejo in je to lahko prevec v zelodcku in lahko ta poci (Huh)..oziroma je pretezko..
Sicer se je stanje bezno umirilo..morda je to le posledica samega razvoja in rasti..konec meseca bo itak treba menjat hrano ker bo ze 5mesecev stara in bo tole junior1 prerasla.. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Hrana za mladička
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines