mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:41:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Izvin repa
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izvin repa  (Prebrano 5522 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #15 : nedelja, 01.03.2009 : 08:38:50 »

Hvala, bom poskusila še s sirom. Poleg antibiotikov ji moram dajati še protibolečinski in protivnetni sirup, s tem pa ni problema  Smiley.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #16 : nedelja, 01.03.2009 : 11:30:10 »

Lisa, kaj Synuloxa niti v gobček noče dobiti? Na veterini so mi razložili, da je tablete mnogo lažje dati kot sirup tega istega antibiotika, ker ima zunanji del mačkam prijeten okus. Ker moj zadnji začasnik, ki ga je dobival, ga je najprej vedno malo poskusil, ko sem ga dala v gobček, potem pa se je pričelo upiranje. Je pa vedno sam pritekel, ko sem vzela tablete iz omare, ker je vedel, da potem sledijo najljubši priboljški  Roll Eyes

Sama dajem tablete, če le gre, tako da dam tableto ročno v gobček in nežno masiram grlo, dokler ne pogoltne. Muca imam pri tem med koleni, da se ne more prevež nazaj umakniti. To ji pri kakšnem Zantelu prava mora, ampak pri Synuloxu je pa delovalo, ker je gladek in lepe oblike.

No, sicer pa upam, da čimprej najdeš način, ki bo deloval pri tvoji  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 01.03.2009 : 11:36:29 »

Kaj pa ribja pašteta (ali navadna pašteta) za ljudi, misliš, da bi jo muca pojedla? Pri nas se je dalo Zantel dobro zamaskirat v košček paštete. Ali pa tunina oz. sardina iz konzerve - če med prsti zmencaš kroglico iz mesa in vanjo porineš polovičko tabletke, potem pa zadevo ponoviš še enkrat.
Ali pa kakšna navadna poceni mačja pašteta iz trgovine (kitekat, tuš itd.) Kolikor je nezdravo, je pa mačkam všeč in jaz sem prejšnjega mačka kar 10 dni fintirala tako, da sem kupila eno tako junk hrano samo za jemanje tablet in sem koščke tablet skrila v koščke te hrane. Kljub temu, da je bil revček čisto brez apetita in sem ga morala z ostalo hrano pitati, je tableto v kitekatu pojedel čisto sam.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #18 : nedelja, 01.03.2009 : 19:59:20 »

Moj poje tudi v majhnem koščku surove hrenovke. Skrijem noter, pa mu dam.
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #19 : nedelja, 01.03.2009 : 21:15:39 »

Da sem jst svoje pobaline prepričala v požiranje tablet se je obneslo samo mleto meso. Tega so pa kar pogoltnili. Nekaj koščkov so dobili brez tablete potem pa sem jo v enega skrila in vse antibiotike so lepo pojedli.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #20 : ponedeljek, 02.03.2009 : 16:14:01 »

Mi smo doma. Brez repka, brez pravega ravnotežja, pri čemer je največja ovira ovratniček.
Dopoldan smo bili zmenjeni na veterini tik pred možnostjo začetka operacije. Zato, da ji prihranimo stres. V naročju sem jo imela, ko je dobila narkozo in jo božala dokler ni zaspala. Takoj, ko se je prebudila iz narkoze je prvo zagledala mene, zato je bila mirna. Sedaj že iščemo hrano, vendar moramo do večera potrpet brez nje. Problem je stranišče, ker se ovratnik zatika kar naprej. Najbrž bo že jutri bolje kar se tega tiče. Ker je na varnem v mačji kletki lahko vsaj skuham, tako na obroke  Tongue.
Upam, da se bo vse skupaj lepo pozdravilo.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #21 : ponedeljek, 02.03.2009 : 19:44:51 »

Mucica mala, lepo okrevaj  Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : torek, 03.03.2009 : 09:27:29 »

Lepo in hitro okrevaj mucica  Kiss Smiley
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #23 : torek, 03.03.2009 : 12:49:00 »

Meni so pri veterinarju sami svetovali, naj synulox zadrobim in jo stopim v vodi, da bo muca laže pogoltnila ...
Muci želim čim lažje in čimprejšnje okrevanje!
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #24 : sreda, 11.03.2009 : 21:35:21 »

Danes so pobrali šive. Malo že raste nova dlaka. Moja Cici ima sedaj ritko podobno zajčku. Zares je to le majhna lepotna napaka, ki pa ji v bistvu kar pristaja  Smiley. Samo, da je zdrava, pa bo vse okej  Kiss.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #25 : petek, 13.03.2009 : 09:05:21 »

Sem vesela za njo, LISA  Smiley Cici  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : petek, 13.03.2009 : 12:01:15 »

ej a bo Cici dala svojo ritko podobno zajčku kej na ogled? Wink
khm, zajčica....Playbojeva? Aja ne več, jo počasi dlakca prekriva. Grin

Sem pa res ful vesela, da je vse OK s tole mušnisko! Kiss
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Izvin repa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines