mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:25:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: ko te ni doma dalj časa..
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: ko te ni doma dalj časa..  (Prebrano 2728 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sasica
novinec
*
Sporočil: 17


« : četrtek, 19.03.2009 : 10:11:41 »

s fantom imava 6 mesecev starega border collija. veliko časa preživi z nama, čeprav imava oba službe. tako da po jutranjem sprehodu gre okoli 9 v spodnje nadstropje k tašči v varstvo, do 16h. tam sta že dva kuža, tako da se ima zelo lepo. popoldan in vikende preživlja z nama.

skratka...v maju pa se odpravljava na dopust, kamor ga ne moreva vzeti s seboj. odsotna bova 15 dni.

pa malo razmišljava, kako mlad pes (8 mesecev bo takrat star) to prenese, je kakšen način, da mu olajšamo, ali psi zelo pogrešajo..?? imate kakšne izkušnje, nasvete..? ne bi rada videla, da bi bila ta izkušnja zanj preveč travmatična, mogoče pa samo pretiravam..? (in bo bolj travmatična za naju ker ga ne bova videla 15 dni  Grin)

Logiran
sasica
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1 : četrtek, 19.03.2009 : 10:12:28 »

p.s. v času najine odsotnosti pa bo seveda pri tašči v varstvu...
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #2 : četrtek, 19.03.2009 : 10:25:00 »

Mislim, da vama ni treba pričakovati nobenih težav....seveda vaju bo najbrž malo pogrešal, bo pa veselje, ko se vrneta, toliko večje. Prav je, da je pes vajen, da mora biti včasih v varstvu in idealno je, če je v varstvu pri ljudeh, ki ga imajo radi in ima on rad njih Wink
Logiran
Dogs my life*
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 22.03.2009 : 21:10:10 »

Vajinega malega navihančka bo to malo potrlo ko vaju dalj časa ne bo videl ne bo pa nič hudega saj vaju bo zelo vesel ko prideta domov. Smiley nič ne skrbita.
Logiran
sasica
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4 : petek, 27.03.2009 : 12:50:13 »

sem kar malo pomirjena, verjetno bova res midva imela večje težave, ker sva se zelo navezala nanj:)

sem pa vesela da bo pri ljudjeh ki ga imajo radi, pa tudi pri pasjih prijateljih, tako da bo imel zares izvrstno varstvo...drugače ga verjetno tako ne bi hotela pustiti doma še tako majhnega (danes ima pol leta..Smiley ).
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #5 : petek, 27.03.2009 : 13:22:48 »

Bodi  vesela, da je pri ljudeh, ki jih pozna in je tega v bistvu ze navajen. Jaz sem za tri tedne  odhajala v Ameriko in ga nisem hotela maltretirat in vlacit po avionih zravn. Ker smo sli vsi, smo najeli studentko da je spala v stanovanju in zivela z njim dokler nas ni bilo.  Nisem opazila,  da bi mi zameril, je pa sigurno zelo pogresal nas isto tako kot mi njega.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #6 : petek, 27.03.2009 : 13:32:19 »

Verjetno bo prvi dan prestrašen in me bo hotel jesti. Take izkušnje imam s svojo Kajo (enako reagira vedno ko grem brez nje na dopust že 14 let). Potem pa se navadi in je živahna kot takrat ko je pri meni. Se pa izredno razveseli, ko se vrnem domov. Seveda pa pričakuje vedno darilo.

Večji problem je pri meni, ker jo zelo pogrešam. Potem pa potujejo SMS med mano in mamo. Vedno mi mama v hecu reče, da me skrbi le za Kajo, za ostale pa ne.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #7 : petek, 27.03.2009 : 20:38:31 »

Večji problem je pri meni, ker jo zelo pogrešam. Potem pa potujejo SMS med mano in mamo. Vedno mi mama v hecu reče, da me skrbi le za Kajo, za ostale pa ne.


 Grin Grin -Hvala enako, kot bi mojo mamo poslušala: "A drugega te pa nič ne zanima?" Pri meni je še ta razlika, da zapravim celo premoženje za klice - moram namreč klicat, ker SMS-e vedno prebere samo do polovice, ali jih ne vidi dobro, ali pa ne razume... Roll Eyes

V vsakem primeru so psi čisto zadovoljni in jim v varstvu ni nič hudega. Še sploh, če so tega navajeni, če poznajo "varuško" itd. Trpimo bolj mi lastniki - zato, ker smo itak vsi malo čez les. Tongue   (-Malo?!)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: ko te ni doma dalj časa..
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines