mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:40:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: majčke za Horjul - ideje?
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: majčke za Horjul - ideje?  (Prebrano 36719 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #90 : torek, 28.04.2009 : 22:27:53 »

Tecka, sploh ne. Ravno nameravam poslat tiskarju povprasevanje za razlicne motive. Kaksne vrste tiska pa se obstajajo poleg sitotiska? Kaj bi priporocila za katero izmed majck.

Meni so zelo všeč tačke v vrsti - skupaj s sloganom seveda.

Pa te zadnje tudi. Tu bi le odstranila podlago in le naredila napis in tačko v eni barvi ter srcek v drugi.

Bi lahko partnerja povprasala, koliko stane za vsako od teh dveh majic tisk (torej ena ima 4 barve, druga 2) za 300 majic. Posebej za glave in potem za tisk 300x? Ful hvala!
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #91 : torek, 28.04.2009 : 22:28:39 »

PS: Malo bi reducirala barve, ker ne bi rada zapravila prevec na tisku in ker je seveda budget omejen. Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #92 : torek, 28.04.2009 : 22:54:41 »

Vem, da je tudi offset, ki je primeren za letake in podobno (ceneje in hitreje), ni pa za majice menda. Potem je neka print varianta, s katero imam slabe izkušnje, ker hitro zbledi (je pa fajn, če hočeš eno samo majico). Flok je čisto neprimeren za večbarvno. To je vse kar iz prakse poznam (pa za večino verjetno sploh ne poznam slovenskih izrazov).
Veš da ga bom vprašala (pri cenah sem malce mrzla) Wink. Takoj jutri. Lahko mi pa tudi pošlješ mail na teckat(afna)gmail.com. Ti pa svetujem, da pošlješ povpraševanja večim tiskarnam, ker so cene različne. Aja pa malce povprašaj naokrog koliko so stranke zadovoljne, nekateri so katastrofalni (zamujajo, pa še slabo delajo).
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #93 : sreda, 29.04.2009 : 06:35:53 »

PS: Malo bi reducirala barve, ker ne bi rada zapravila prevec na tisku in ker je seveda budget omejen. Smiley

Meni se zdi to odlična ideja - Barvna podlaga pa tisk neke druge barve na njej je čez glavo dovolj (sploh kar se cen tiče). Nam v službi ravno tiskajo majice pa lahko vprašam kako in kaj - pa pošljejo predračun? Smiley

Morda bi bila rešitev, da je logotip vedno iste barve - spreminja se pa podlaga (barva majice). Mene nekaj roza in lila letos "rukata" - pomojem se mi je dokončno sfuzlalo... hehe

Lp, Maja

Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #94 : sreda, 29.04.2009 : 07:41:02 »

Ni se ti sfuzlalo, vijolcna je letos ful "in". Smiley Se mi zdi, nisem ravno modni strokovnjak.
Sicer pa so šle ideje za majčke v smeri črnih, rdečih in oranžnih in mislim, da takšne tudi bodo.
Maja, lahko napišeš tvoj email, pa ti pošljem povpraševanje, ki ga le forwardiraš naprej?

Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #95 : sreda, 29.04.2009 : 07:56:12 »

Ker sta izbrani tudi rdeča in oranžna podlaga ( majica ), je torej neprimerno na ti dve barvi tiskat karkoli v rdeči in oranžni - ker se pogovarjate, da bi "vzeli" stran belo podlago. Efekt rdeča na rdečo ali rdeča na oranžno je praktično ničen. Tudi črn napis na črno podlago je ničen. Gre pa vse to krasno na belo majico, kjer seveda ne rabiš bele podlage. Predlagam, da npr. kar te vzorčke pošlješ tiskarju, pa bo najbolje vedel povedati koliko bi prišlo v katerem primeru in kakšna je razlika "ene dodatne barve". Jaz npr. bom kupila majico - itak - ampak če bo izpadla "neposrečeno", je ne bom nosila. Kar pa, mislim, da je tudi smisel majic - reklama, namreč. Je pa to seveda samo moje mnenje.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #96 : sreda, 29.04.2009 : 10:03:09 »

Ni se ti sfuzlalo, vijolcna je letos ful "in". Smiley Se mi zdi, nisem ravno modni strokovnjak.
Sicer pa so šle ideje za majèke v smeri èrnih, rdeèih in oranžnih in mislim, da takšne tudi bodo.
Maja, lahko napišeš tvoj email, pa ti pošljem povpraševanje, ki ga le forwardiraš naprej?



majastergar(at)gmail.com

Bom posredovala.

Lp, Maja Smiley
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #97 : nedelja, 03.05.2009 : 16:06:35 »

lp


[attachment deleted by admin]
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #98 : torek, 12.05.2009 : 21:54:10 »

Tudi moja glavna želja in vodilo sta, da bodo majčke kvalitetne, lepe in predvsem NOSLJIVE, zato sem spodaj na podlagi dosedanjih predlogov in mnenj nanje zbrala najbolj pozitivno sprejete Žanine dizajne, da se skupaj odločimo katere naj gredo na majice in kakšne naj bodo. Barve majic bodo črne, rdeče in oranžne. Vendar pa se nekaj motivov zelo lepo poda na belo majico, zato sprašujem, če bi imeli tudi bele namesto ene od treh barv? Spet malo kompliciram.

V GLAVNEM, DA SE FINANČNO PRIDE SKOZ BI LAHKO TISKALI 3 MOTIVE – ZATO 3 BARVE MAJČK. 1 MOTIV S ŠTIRIMI BARVAMI IN 2 MOTIVA Z 2 BARVAMA.

Smetka pravi, da popolnoma zaupa dobremu okusu forumovk, zato vas prosim, da še zadnjič prispevate svoje mnenje, preden se nato dokončno odločimo. Predlagam, da izberete po 3 motive z barvami majic in se potem odločimo.
Torej:

-   4 tačke v vrsti sem si zamislila na črnih majčkah. Tisk bi bil s štirimi barvami. Lahko tudi na kakšni drugi barvi.

-   Baloni. Prav tako bi lahko s štirimi barvami. Črna ali bela? Obvezno dodat napis: od tu gredo na enako dobro ali bolje.

-   Zmedene in urejene tačke – tukaj bi dala brez bele podloge in samo črn napis s črnimi tačkami. Na rdečo ali oranžno majico.

-   Tačka z napisom in srčkom. – TU PA NAJBOLJ NE VEM, KAKO BI NAREDILI. Za rdečo ali oranžno majčko  bi dala črn napis in črno tačko ter bel srček – razen če bi kakšna druga barva še prišla do izraza na teh dveh barvah majic?
Če bi bila majica črna, bi dala bel napis in rdeč srček. Če bi bila bela, bi dala črn napis in rdeč srček.

-   Horjul hiška. Na belo majico? Ali pa na črno z belim napisom?

Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #99 : torek, 12.05.2009 : 21:57:37 »

Žana, se tebi kot avtorici motivov kateri od teh predlogov zdi sprejemljiv?

PS: Mi lahko poveš, kako prilepim jpg sliko v post, kot si jih ti, da vse primere ponovno zberem na enem mestu, da ne bo treba ful za nazaj gledat. Ful hvala!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #100 : torek, 12.05.2009 : 22:00:37 »

PS: Mi lahko poveš, kako prilepim jpg sliko v post, kot si jih ti, da vse primere ponovno zberem na enem mestu, da ne bo treba ful za nazaj gledat. Ful hvala!
Klik z desno miško na sliki, Kopiraj mesto slike, potem pa to daš v img kod enako kot vsako drugo sliko v svojem postu.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #101 : torek, 12.05.2009 : 22:02:59 »

Črne so najbolj pogoste ... mogoče bi namesto črne belo Wink. Gre tudi povsod Tongue.
Meni so vsi predlogi všeč in kar bo natisnjeno, bom kupila Wink. Se pa tudi strinjam, da mora biti tudi majčka kvalitetna. Sovražim tiste variante, ki so po pranju ali dveh čisto zverižene, šivi se parajo ... Roll Eyes
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #102 : torek, 12.05.2009 : 22:11:47 »

Ja, majčke bodo kvalitetne. To je osnova.


Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #103 : torek, 12.05.2009 : 22:17:18 »

Torej, majcke se enkrta:

-   4 tačke v vrsti sem si zamislila na črnih majčkah. Tisk bi bil s štirimi barvami. Lahko tudi na kakšni drugi barvi.


-   Baloni. Prav tako bi lahko s štirimi barvami. Črna ali bela? Obvezno dodat napis: od tu gredo na enako dobro ali bolje.
-   Zmedene in urejene tačke – tukaj bi dala brez bele podloge in samo črn napis s črnimi tačkami. Na rdečo ali oranžno majico.
-   Tačka z napisom in srčkom. – TU PA NAJBOLJ NE VEM, KAKO BI NAREDILI. Za rdečo ali oranžno majčko  bi dala črn napis in črno tačko ter bel srček – razen če bi kakšna druga barva še prišla do izraza na teh dveh barvah majic?
Če bi bila majica črna, bi dala bel napis in rdeč srček. Če bi bila bela, bi dala črn napis in rdeč srček.
-   Horjul hiška. Na belo majico? Ali pa na črno z belim napisom?

Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #104 : torek, 12.05.2009 : 22:25:04 »

Torej, majcke se enkrat, zbrane na kupu:

-   4 tačke v vrsti sem si zamislila na črnih majčkah. Tisk bi bil s štirimi barvami. Lahko tudi na kakšni drugi barvi.



-   Baloni. Prav tako bi lahko s štirimi barvami. Črna ali bela? Obvezno dodat napis: od tu gredo na enako dobro ali bolje.





-   Zmedene in urejene tačke – tukaj bi dala brez bele podloge in samo črn napis s črnimi tačkami. Na rdečo ali oranžno majico.



-   Tačka z napisom in srčkom. – TU PA NAJBOLJ NE VEM, KAKO BI NAREDILI. Za rdečo ali oranžno majčko  bi dala črn napis in črno tačko ter bel srček – razen če bi kakšna druga barva še prišla do izraza na teh dveh barvah majic?
Če bi bila majica črna, bi dala bel napis in rdeč srček. Če bi bila bela, bi dala črn napis in rdeč srček.



-   Horjul hiška. Na belo majico? Ali pa na črno z belim napisom?



Torej, katere tri?

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: majčke za Horjul - ideje?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines