mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:30:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani  (Prebrano 25966 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #45 : ponedeljek, 06.04.2009 : 09:38:35 »

Kolikor je meni znano, polivanje s takimi ali drugačnimi gnojnicami ni prepovedano, je pa količinsko in časovno omejeno. Ampak nekaterim pa res čisto vsak izgovor prav pride, da se jim ne bi bilo treba skloniti in pobrati pasjega dreka.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #46 : ponedeljek, 06.04.2009 : 11:19:02 »

Pri nas je prepovedano polivanje z vsebino greznic. Sem prepričana, da prepoved velja za celo Slo.
Kmetje so upravičeno besni zaradi nekulturnih sprehajalcev. Komu od vas bi bilo všeč, če bi tuji psi srali po vašem?
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #47 : ponedeljek, 06.04.2009 : 13:53:38 »

Kdo ve, če lahko vrečko z drekci daš v vsak koš, ali samo v tistega za to namenjenega? Ker slednjih je bore malo.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #48 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:09:45 »

Za ločevanje odpadkov, ki smo jih pred kakšnim tednom dobili v nabiralnike doma, piše, da pesek iz stranišč hišnih živali skupaj z iztrebki gre v "splošni" kontejner. Po tem sklepam, da tudi zavezana vrečka z drekcem lahko gre v nenamenski koš. Nisem pa prepričana.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #49 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:27:51 »

Nimajo pojma! Na našem pesku od mačk piše, da je bio razgradljiv in gre med bio odpadke. Me je pa že neka gospa nadrla, ker sem vrgla vrečko s kakcem v njihov (ob poti) kontejner za splošne odpadke. Si bom omislila živopisane darilne škatlice s pentjo in vanje polnila kakce-potem se bodo grebli za njih! Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #50 : ponedeljek, 06.04.2009 : 14:37:00 »

Za ločevanje odpadkov, ...
Tukaj je bilo treba napisati "V navodilih za ločevanje...", pardon  sram

Niso vsi mačji peski biorazgradljivi, treba je biti pozoren. Nekje sem dala en link o tem, zdaj nimam časa iskat. Razen tega, v bio kontejner sodijo le razgradljive vrečke, te so pa velike in predrage za posamične kakce  Cheesy

Ej, grem delat. Cela štala okrog mene, jaz pa o kakcih filozofiram  Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #51 : ponedeljek, 06.04.2009 : 15:17:36 »

Vsi živalski iztrebki morajo v navaden kontejnar - se mi zdi da zaradi tega, da ne bi kakšnih zajedavcev vnesli v bio odpadke, ker gre to potem za kompost. Nimajo vsi redno razglistanih živali in nočejo tvegat na komunali. Vsaj tako mi je blo enkrat razloženo.

vis in nox, jaz čakam kdaj mi bo kdo zatežil če vržem v ''njihov'' kontejnar, pa ni še nihče. Če mi bo, bom rekla da ne misli dreka čez pol LJ nazaj v svoj kontejnar nosit, naj se pritoži na občini da ni dovolj košev prav za pasje kakce. Al pa če ma rajš da naslednjič pustim na tleh...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #52 : ponedeljek, 06.04.2009 : 15:20:25 »

Saj kompost iz smeti pred uporabo tako in tako razkužijo.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #53 : ponedeljek, 06.04.2009 : 15:21:53 »

Možno, ja. Nekje sem brala to o zajedavcih, ne dam pa roke v ogenj da je res...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #54 : torek, 07.04.2009 : 09:53:48 »

Veterinaji niso zabeležili nobene kršitve, policisti pa so zaradi neprivezanih psov lastnikom izrekli 28 opozoril.
Pri nas je vse super in v najlepšem redu torej.  Huh
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : torek, 07.04.2009 : 09:55:53 »

Mah, brez veze vse skupaj.
Pa ne tolk to, da niso nic kasiral, kot to, da se ustvarja slika, da nadzor ni potreben, ker se nic narobe ne dogaja.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : torek, 07.04.2009 : 09:58:21 »

Me je pa že neka gospa nadrla, ker sem vrgla vrečko s kakcem v njihov (ob poti) kontejner za splošne odpadke. Si bom omislila živopisane darilne škatlice s pentjo in vanje polnila kakce-potem se bodo grebli za njih! Grin
Morda bi ji bilo bolj všeč da ga pustiš ležat na njeni zelenici ob poti, da ne bi slučajno onečedil njenega kontejnerja Tongue
Ah, saj vem da ni smešno, ampak včasih imam tudi jaz občutek, da ljudje postrani gledajo, ko vržem kakšno ˝bombico˝ zavezano v vrečki v njihov kontejner....
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #57 : petek, 10.04.2009 : 10:35:29 »

Jaz bi te tudi. V moj kontejner lahko mečem samo jaz in nihče drug. Svoj drek nesi lepo do prvega javnega koša ali domov.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #58 : sobota, 11.04.2009 : 11:37:46 »

Ojoooooooooj...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #59 : sobota, 11.04.2009 : 15:12:07 »

Mah, brez veze vse skupaj.
Pa ne tolk to, da niso nic kasiral, kot to, da se ustvarja slika, da nadzor ni potreben, ker se nic narobe ne dogaja.
Meni se zdi, da je popolnoma enako kot je prej. Nikjer ne vidim poostrenega nadzora. Pasjih kupčkov pa še vedno polno vsepovsod. Res, da je teh pasjih košev zelo malo, a vseeno to ni izgovor, da ljudje ne pobirajo za svojimi štirinožci. Par dni nazaj (v torek) sem sicer opazila enega policaja v Tivoliju, ki je videl enega spuščenega psa, pa ni nič rekel lastniku tega psa.

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Skupna akcija MOL, Policije in VURS, 4.4. v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines