mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:13:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Težave pri življenju s psom
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Težave pri življenju s psom  (Prebrano 31178 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #90 : petek, 10.04.2009 : 09:12:59 »

Edina kazen, ki bi tukaj morda zalegla, da se vpleteni zave situacije je ena brca v rit "vodniku"  Grin
Pa brez zamere. Treba se je postavit na realna tla in vedno je najtežje spremenit sebe. Pes se samo prilagaja našemu obnašanju. Mi smo pripeljali psa do tega, da nas ne spoštuje. Tega pa z nenehnim kaznovanjem nikoli ne bomo dosegli. Itak.  Roll Eyes
Edina rešitev je, da se začnemo sami drugače obnašat. Da smo pošteni vodje ne pa da se smilimo sami sebi in na silo poskusimo psu vcepit spoštovanje. Ja pa ja...
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #91 : petek, 10.04.2009 : 12:57:11 »

Vidim, da je tudi pri vam delal red koker španjel....hmmm...bi jih mogli predlagat kot nevarno pasmo  Wink

Pa še kakšne Smiley Je pa vseeno z nami preživel lepih 17 let...ko smo se naučili "komunikacije", je bilo čist znosno Wink
Logiran
Bojancek
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #92 : petek, 10.04.2009 : 13:16:01 »

Sem kontaktiral go. Metodo. Ima kdo kakšne izkušnje z njo? Moti me namreč to, da ti greš s psom enkrat tja na 2-urni pogovor, nakar ti sestavi program. In to je to.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #93 : petek, 10.04.2009 : 13:17:05 »

Moti me namreč to, da ti greš s psom enkrat tja na 2-urni pogovor, nakar ti sestavi program. In to je to.

Ne, to ni to. Program je potem treba tudi izvajat.
Logiran
Bojancek
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #94 : petek, 10.04.2009 : 13:21:47 »

Se nekako zavedam tega a ne Smiley Sem samo malo skeptičen, da bi lahko z enim srečanjem analizirala najin odnos do nule. Saj ne da dvomim v njene strokovne sposobnosti, zato pa me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje z njo.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #95 : petek, 10.04.2009 : 13:26:59 »

Glede na to, da si dobil kontakt in priporočila od nekaterih tukaj... Mislim, da je odgovor jasen.  Roll Eyes

PS: A forumaši pa obvladamo?  Tongue

Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #96 : petek, 10.04.2009 : 17:00:01 »

Brez skrbi, da imamo izkušnje z njo in tisti, ki jih imamo vemo, da je ona prava oseba za tvojo težavo! če boš njen program dosledno izvajal, pa če se ti bo zdel še tak brezveze (verjemi, lastne izkušnje), deluje pa kot pribito.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #97 : petek, 10.04.2009 : 19:46:46 »

Bojancek, pa saj verjetno ta gospa potem ne zgine iz obličja zemlje - če se ti bo kje zataknilo, sem prepričana, da jo boš lahko poklical ali ponovno obiskal.

Kaj bi rekli ljudje, ki hodijo 20 let k enemu psihiatru na kavč ležat, če bi jih po prvem sestanku odpravil z nasveti, kaj naj spremenijo? Hja, veliko jih ne bi bilo zadovoljnih, imajo raje 'berglo', ki dela namesto njih. Tudi tale odnos boš po strokovnih navodilih moral zrihtat sam, brez bergel, stalne prisotnosti drugih itd., tako da se mi zdi tole kar pošteno. Za skrbet bi bila kvečjemu, če bi te naročala znova in znova in lepo polnila svoje žepe s tvojim denarjem.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #98 : petek, 10.04.2009 : 23:35:25 »

Metoda bo vajino napredovanje spremljala, pisati ji boš moral podrobna poročila in tudi videli se boste še vse trije. Kot so dejali že drugi, stvar je preverjena, seveda pa boš moral dosledno upoštevat in izvajat njen program.

Tu ne gre za učenje vaj iz poslušnosti, ampak za prevzgojo tebe in psa, zato je pristop drugačen kot na tečajih v pasjih šolah.

Logiran
jinxa
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #99 : sobota, 18.04.2009 : 10:53:24 »

Tako kot ze veliko ljudi pred mano, sem tudi jas slisala dobre stvari od  go. Metode. Na koncu koncev ti ne ostane vec veliko drugih opcij, tako, da jas nebi na tvojem mestu vec veliko premisljevala. Poskusi, mislim, da se ti bo splacalo.
Drugace pa, ker si iz Maribora, pa se lahko zmenimo za kak sprehod Smiley
Logiran
Bojancek
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #100 : torek, 28.04.2009 : 15:24:11 »

Kje v Mariboru si doma? Smiley Kakšnega psa imaš? Samec, samička? Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #101 : torek, 28.04.2009 : 17:51:43 »

Za take dogovore je na voljo rubrika "srecanja" http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,100.0.html.
Logiran

Bojancek
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #102 : petek, 01.05.2009 : 10:46:38 »

Sem vprašal že tam za Štajersko področje, pa nisem dobil odgovora.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Težave pri življenju s psom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines