mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 21:37:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!  (Prebrano 11880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : sreda, 15.07.2009 : 21:22:30 »

Zelo super!!!!
Lino se je pomoje popolnoma sprostil in končno ugotovil, da je dopoldansko dremuckanje zakooooon Cheesy Kiss
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 19.08.2009 : 14:21:51 »

Tukaj smo, veseli, zdravi in v senci  Cheesy

V preteklem mesecu pa ni šlo vse po planih.  Undecided Začelo se je sicer lepo, na morju.....
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/_AYcoAOQOcEfo66i.v.jpg

....nadaljevalo pa čez 14 dni pri veterinarju s malo pogrizeno tačko in sumom na mikrosporijo...
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/twlRYCh38jTyL7P_.v.jpg

..sledila je "karantena", omejeno čohanje in nič pasje ali otroške družbe...
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/jN9nvKB_UxmE9bXv.v.jpg

...to pa se je danes zmagoslavno končalo z negativnim testom in popolnoma čistim stanovanjem Wink
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/pH1pqMR_4uo_Aw7z.v.jpg

Ostalo je zgodovina!  Cool
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #32 : sreda, 19.08.2009 : 14:30:35 »

O, Lino in šefi, super! Konec dober, vse dobro. Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #33 : sreda, 19.08.2009 : 14:35:10 »

Pa še vsi ste preživeli, kajne?! Wink
Zdaj pa le nadoknadite čohanje!  Smiley

ps: K' imate že ravno izkušnje s popolnoma čistim stanovanjem...
a pridete še v Kranj?!?  Tongue Wink
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 19.08.2009 : 15:51:40 »

Če se mora, se človek res zverzira. Pol ure, pa je bilo vse razkuženo.  Cool
Ampak žal gre nas čistilni servis zdaj na dooooooolg dopust!  Tongue Zdaj se začne zabava!  Cheesy Grin
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #35 : sobota, 29.08.2009 : 09:16:18 »

Potem ko smo se znebili fioktivnih in netakozelofiktivnih nadlog  Cheesy, se je življenje vrnilo na stare tire in Lino maksimalno uživa v zadnjih poletnih dneh in čaka na 1.september ko bo star 1 leto.  Cool
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/WEnOX41FjxDC_t46.v.jpg
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/3yCyYLmsSsyu6pfQ.v.jpg
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/AaDY_OiPN5tcO70B.v.jpg
na koncu mi je pokazal pa še jezik...smrkovc!  Grin
http://linolej.moj-album.com/slike/15374266/LTccpdHGqtpm9Q6_.v.jpg

Uživajte tudi vi!
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #36 : sobota, 29.08.2009 : 17:00:34 »

super slikce, pa vse najboljše za rojstni dan Lino Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 06.01.2010 : 08:11:54 »

Po dolgem času se javljamo tudi mi.  Roll Eyes
Lino je v času "odsotnosti" praznoval 1.rojstni dan, osvojil Rožnik, Šmarno goro in Grmado, zaključil 2. razred pasje šole, brez hujših posledic preživel petardanje in kar je najbolj pomembno...NIČ VEČ KLETKE ZA LINOTA!  veselje bravo  Zdaj mu moram zrihtat samo še zapoznelo novoletno darilo v obliki lepega okroglega comforta, ki ga bo, upam da, sprejel kot svoj dom. Kletke namreč nikdar zares ni.
Sicer pa moj super kuža uživa v snegu in je noro zadovoljen kadar lahko vse polubčka. In to dela stalno in ne neha in ne neha. Norček mali.  Kiss Njegova najljubša firma je Kong. V vseh oblikah, barvah in velikostih. Aja, pa njegov Čubo. To je tudi cela zmaga. Naj razložim: To je žogasta različica vrvi, ki jo večina uporablja v pasji šoli in se pri nas doma že 10 let imenuje Čuči..ker pa je to žoga, torej Čuči ball je skrajšano kar Čubo. Lino jih je uničil že celo generacijo, ampak nič hudega, dokler uživa naj uživa.

No pa še nekaj slikic.
v gostilni!


po obisku gostilne!  Roll Eyes


s prijateljico Luno na miritvenem prostoru, ker drugače ne znata biti primiru  Grin


pa še ena blatna od blizu


Toliko zaenkrat. Ko se spravim prenest slikce tudi s telefona, pa sledi nova pošiljka.
Pozdrav vsem,
Lino in Katja
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 06.01.2010 : 09:50:12 »

 veselje bravo Čestitke Linotu za tako pridnost!  Kiss
Bomo veseli, če se boste pogosteje javljali.
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #39 : sobota, 30.01.2010 : 10:22:43 »

Glavna novice leta: KLETKA JE V KLETI!!!!! Lino ima čisto svojega kičastega comforta, nad katerim je navdušen.  veselje
Potem ko je v času navajanja na popolno svobodo bila , tudi po moji krivdi  Roll Eyes, žrtovana nova knjiga Dana Browna in daljinec za dvd...pa je sedaj, ko se vrnem iz službe vse popolnoma tako kot je bilo ko sem šla. Mogoče je kakšna žogica  premaknjena, pa povštra na kavču sta "naštimana za spanje", drugače pa moj priden Lino prespi celo dopoldne.


Sneg je tudi pri nas cela zmaga. Valjanje, lovljenje, skakanje in kepanje so vsakodnevna opravila. Prav tako tuširanje tačk in odstranjevanje kep, ki se Linu vesto lepijo na kožuh.  Edino kar moj sneženi mož v Medvodah malo pogreša je prava pasja družba.  sram Te pa primanjkuje, zato se je treba  malo v prestolnico odpeljat za kakšen fin pasji žur. Ampak vse zrihtamo, tako da Lino zadovoljen potem povsem izčrpan pade na kavč.


Aja, sem skoraj pozabila povedat. Lino ne mara mačk, to vemo že od prej. Sedaj pa skušam z vztrajnostjo doseči, da bi jih vsaj ignoriral. In mislim, da sem bila vsaj v nekaj poskusih uspešna. Seveda so uspehi vidni , ko je na vrvici in lahko vplivam nanj, pa vseeno. Mogoče pa bo enkrat povsem indiferenten do njih. Upajmo!

Tako, to se dogaja Linu te dni. Spodaj je še nekaj najnovejših slikic, več sldi kdaj drugič.

ČAU!






Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #40 : sobota, 30.01.2010 : 12:19:33 »

Lino, fletkan si za pojest! Wink Pa se priden!  Kiss

Če se boš pa kaj po Kranju potepal, se pa prej javi..
Mi tudi pogrešamo pasjo družbo za norenje po snegu!  Wink
(če bi ti seveda družba večjega prijaznega zmešanca ovčarja ustrezala?)  Roll Eyes

ps: vidim da imaš spet zimsko dlako?!?  Wink
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #41 : sobota, 30.01.2010 : 12:25:05 »

Joj cukr kok ti je fino Kiss Smiley
Glede telih kep snega ki se primejo dlake pa : Postrižite mu franžice po tačkah toliko da se ne bo imel sneg kam prijemat in bo bolj užival pa še vi boste imeli manj dela (to naredimo mi našemu španjelčku) Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #42 : sobota, 30.01.2010 : 12:38:43 »

Pupolinka, dobra ideja. Potem mu zrastejo nazaj predvidevam  Smiley v kolikem času pa ?

Lino, ti si pa takoo lep  Kiss Kiss
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #43 : sobota, 30.01.2010 : 15:25:14 »

Seveda dlaka zraste nazaj...Franžice se samo prikrajša ne pobrije zato zrastejo v prvotno stanje kar hitro (cca. 3 tednih). Je pa zelo praktično vsaj meni se zdi tako! Smiley
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #44 : sobota, 30.01.2010 : 19:31:16 »

Jaz mu ponavadi skrajšam njegove "copate" med prsti, zdaj sem pa prikrajšala tudi ostale štrleče cofe, ki jih je res ogromno. Sneg se pa prijemlje samo če je moker, tako kot danes. Drugače ni težav. Če maš tako kosmatega psa, se kepam itak ne moreš izogniti, lahko pa malo omiliš "težavo". In ja, seveda, dlake hitro zrastejo nazaja. In potem...ponovi vajo.  jezen

Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines