mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 10:57:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!  (Prebrano 11878 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #45 : sobota, 30.01.2010 : 19:46:42 »

ne vem kje sem prebrala, da pomaga nivea pred odhodom v sneg, mogoče je pa res?! Wink
Logiran

Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #46 : nedelja, 07.02.2010 : 16:46:07 »

tačke so postrižene, sneg je pomrznil in Lino uživa maksimalno. spodaj so še "mobilni" dokazi 







Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 07.02.2010 : 16:50:18 »

dokaz da smo bili na Šmarni gori   Cool


pa na Jakobu


pa da znamo maksimalno izkoristit človeško ležernost  Roll Eyes




Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 14.03.2010 : 13:16:01 »

Danes mineva točno 1 leto odkar je našel Lino dom na mojem kavču. Mislim, da mi ni potrebno razlagat kako fino se imava in kako je Linster priden kuža...pa kako me vedno znova preseneti s svojo pametjo in iznajdljivostjo. Pa naj bo to v korist najinega sobivanja ali v breme mojega TRR-ja.   Roll Eyes Ni nama dolgčas in tudi v naprej se bom trudila, da bo tako ostalo. Obljubim!  Afro

"a je že 1 leto naokol? a to pomeni, da ne bo več snega?"


"sej mogoče se bo pa zima podaljšala, če si res močno zaželim!"


"zima je očitno res šla adijo in to pomeni, da sem moral spet v šolo. Jaz sem takoooo zmatran!"


"kavč regeneracijo po prvem šolskem dnevu je potrebno nadgraditi tudi s sončnimi žarki. Drugače ne velja!"


"aja, pa da ne bo kdo mislil, da znam samo sedi, prstor, poleg ipd....ne ne, v prostem času se ukvarjam tudi z notranjim dizajnom. Dokaz o moji nadarjenosti ..."


toliko zaenkrat...pozdrav vsem Horjulčkom od Linota z Medvod! Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 14.03.2010 : 13:18:10 »

Horjulčki vračajo pozdrave  Smiley.
Logiran

Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 14.03.2010 : 14:56:33 »

 Smiley Čestitke lepi Lino! Lepo praznuj in uživaj še naprej!  Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #51 : nedelja, 14.03.2010 : 17:31:14 »

O Lino, kako pa si ti lep, s temi tvojimi pegicami po nosku Cheesy.
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 07.04.2010 : 13:45:57 »

Lep pozdrav tebi bralec/ka in lep pozdrav Gospa pomlad!   Cool
Kljub temu, da obožujem sneg in bi si želel, da se ne bi nikoli stopil, mi tudi tale pomlad kar ustreza. Predvsem zato, ker grem kdaj pa kdaj tudi v kakšen hrib. Naj se pohvalim...letos sem že bil na Šmarni gori!. Tudi moja K. je uspela gor prit. Komaj, a ji je ratalo. Z izdatno vzpodbudo in pomočjo mene seveda. bravo Stalno sem preverjal, če je ok, če se ni zgubila in mimoidočim pojasnjeval, da ni treba klicat rešilca.  Tongue  Tempo sem diktiral po zmožnostih zasledovalcev. Da se razumemo, men tale osamelec ne povzroča ravno večjega fizičnega napora. Saj jaz bi šel rade volje hitreje, a sem bil iz meni neznanega razloga, na vrvici. Nekje sem slišal, da ne smem bit spuščen, pa da se otroci lahko ustrašijo, pa da vsi ne marajo psov, pa podobe izmišljotine...Mislim, da je stvar močno povezana z sosatnovalkinim egom...ampak ne ji tega povedat, prosim. Ona misli, da sem jaz tako zelo prijazen in solidaren in ubogljiv ipd. Naj misli. Saj ima vsak pravico do svojih sanj. 
U glavnem, "Šmarna", kot ji pravimo poznavalci, je padla.  Azn Prej sem treniral na takih "bolj bednih" kuclih kot so Rožnik, Jakob in Šentviškem hrib...ampak to je bilo bolj za rekreacijo.  Šmarna je vseeno Šmarna. Zdaj samo upam, da bom še kdaj šel gor.   Roll Eyes

To je to, dragi bralec/ka. Aja, se sprašuješ zakaj ni slikovnega materiala? A ni jasno? ...itak je komaj preživela, roke so  se ji tresle, kisika je skoraj zmanjkalo...kdo je imel pa še čas slikat ob takih izrednih razmerah? Bom drugič!  Wink


 
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #53 : sreda, 07.04.2010 : 13:49:39 »

No to je bil Lino...zdaj bi se pa še K. želela pohvalit z letošnjo osvojitvijo Cheesy ..in se opravičit za vse tipkarske napake. Lino še ni vešč, očitno.  Roll Eyes
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #54 : sreda, 07.04.2010 : 15:36:16 »

Lino, a zato se ti je v soboto tako iz šole mudilo?!?  Roll Eyes Trenirat!!!!!  Wink
Sem te iskal, pa si kar "izginil".  Sad

Tole ti piše en tamožat, kosmat, velik Goren'c... te "povaljam" spet mal' v soboto, da boš vedel kateri sem!  Wink
Logiran
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 07.04.2010 : 19:18:59 »

Ejga Gorenc', oprost! Sem moral it. Sej veš, da jaz bi ostal. Itak da bi. Ampak baje nimam volilne pravice. Kar se pa "valjanja" tiče, pa....kadarkol! a prou? Se vidiva v soboto! 

in še mali dodatek k šmarnogorski odisejadi...baje je celo ena fotka ratala. Voila!


Danes je padel pa še Osovnik. Spet...mala malca! pevka



aja, pa moram poudarit, da treniramo tudi na bolj "fensi" lokacijah kot je Ljubljanski grad ipd.


no toliko...zdaj pa res dovolj bodi za danes! lepo vas pozdravljam z medvoškega kavča, vaš Lino!
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 07.04.2010 : 21:14:33 »

zelo lep je tale Lino!!! :DTudi navihan zgleda, posebno  na fotki, ko "pospravlja" sobo!! Grin Uživajta, lep pozdrav z Obale Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lino pozdravlja vse Horjulčke!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines