mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 12:13:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse  (Prebrano 101567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #210 : nedelja, 24.05.2009 : 14:31:52 »

Punce, imam eno vrečo rjuh. Rabite?
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #211 : nedelja, 24.05.2009 : 22:09:49 »

Seveda!Kaj pa mi ne rabimo... Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #212 : nedelja, 24.05.2009 : 22:11:07 »

Odlično! Kdaj gre naslednjič kdo gor in pobere spotoma eno vrečo rjuh?
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #213 : ponedeljek, 25.05.2009 : 22:44:41 »

Hvala  Kiss
Upajmo, da se v kratkem javi takšen, ki potuje na tej relaciji Wink
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #214 : torek, 26.05.2009 : 22:41:27 »

Gre kdo kaj iz Pomurja proti Ljubljani v kratkem?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #215 : torek, 26.05.2009 : 22:45:29 »

daisy85 je nekaj omenjala da gre v Prinčevi temi Smiley
Logiran
daisy85
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #216 : sreda, 27.05.2009 : 08:15:28 »

Ja, ja jaz grem:) V petek grem v mb in v ned nazaj. Z veseljem jo poberem, bi mi pa bilo lažje, če bi se za dostavo lahko dogovorili v ned, ko se vračam nazaj? S kom se lahko dogovorim o prevzemu in o dostavi?
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #217 : sreda, 27.05.2009 : 21:39:17 »

Danes je bilo spet en kup malih cigančkov pa tudi odraslih okrog naju.

Obljubili sva jim (glede na to, da veliko stvari - nasvetov dejansko upoštevajo (no, včasih jih je treba potisnit)), da pa enkrat -zelo kmalu- pridemo K NJIM. Ne samo k živalim ampak predvsem k njim. Pri poglavarju se bomo dogovorili za prostor, prinesli platno in projektor (z luštno power point prezentacijo z "lepimi-prav" in "grdimi-narobe" slikicami) ter imeli učno uro (učne ure) o živalih - o tem, kako je potrebno poskrbeti za svojo žival (ali pa sosedovo).

Že, ko sva jim govorili o tem, so odprli usta in poslušali. Enega zvoka ni bilo za slišat (ponavadi je tak direndaj, da sebe ne slišiš, ko govoriš...). Rekli so, da so veseli, ko prideva (tudi, če samo živali gledava), da jih zelo zanima in celo "da se zelo veselijo tega" pa tudi, da naju imajo radi Cry in jim je všeč, kako se trudimo. (Zadnjič, ko lastnica ni hotela dat Tikija, je bil zraven en mičkeni fantek (no veliko jih je bilo). Terenka se je trudila razložit, da bi šel Tiki v zelo zelo dober dom. Lastnice ni ganilo (Tiki je bil na verigi)... pa se oglasi mali in reče "jaz bi ga pa dal, če gre na boljše"...

Po "učenju" in pogovarjanju bomo imeli še česalne urice in na koncu skupni sprehod. Komaj  čakam!

Še enkrat sva poudarili, da novih živali v tem naselju ne sme bit in da tisti otrok, ki nima svojega, bo pa pomagal skrbet za sosedovega...

Zbiramo glavničke Smiley Nekaj jih že imamo, nekaj pa jih še potrebujemo.  Kiss
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #218 : sreda, 27.05.2009 : 21:41:35 »

Danes je bilo spet en kup malih cigančkov pa tudi odraslih okrog naju.

Obljubili sva jim (glede na to, da veliko stvari - nasvetov dejansko upoštevajo (no, včasih jih je treba potisnit)), da pa enkrat -zelo kmalu- pridemo K NJIM. Ne samo k živalim ampak predvsem k njim. Pri poglavarju se bomo dogovorili za prostor, prinesli platno in projektor (z luštno power point prezentacijo z "lepimi-prav" in "grdimi-narobe" slikicami) ter imeli učno uro (učne ure) o živalih - o tem, kako je potrebno poskrbeti za svojo žival (ali pa sosedovo).

Že, ko sva jim govorili o tem, so odprli usta in poslušali. Enega zvoka ni bilo za slišat (ponavadi je tak direndaj, da sebe ne slišiš, ko govoriš...). Rekli so, da so veseli, ko prideva (tudi, če samo živali gledava), da jih zelo zanima in celo "da se zelo veselijo tega" pa tudi, da naju imajo radi Cry in jim je všeč, kako se trudimo. (Zadnjič, ko lastnica ni hotela dat Tikija, je bil zraven en mičkeni fantek (no veliko jih je bilo). Terenka se je trudila razložit, da bi šel Tiki v zelo zelo dober dom. Lastnice ni ganilo (Tiki je bil na verigi)... pa se oglasi mali in reče "jaz bi ga pa dal, če gre na boljše"...

Po "učenju" in pogovarjanju bomo imeli še česalne urice in na koncu skupni sprehod. Komaj  čakam!

Še enkrat sva poudarili, da novih živali v tem naselju ne sme bit in da tisti otrok, ki nima svojega, bo pa pomagal skrbet za sosedovega...

Zbiramo glavničke Smiley Nekaj jih že imamo, nekaj pa jih še potrebujemo. Kiss

Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #219 : sreda, 27.05.2009 : 21:42:38 »

Prehitro pritisnila    Angry    - boš drugi teden kaj v LJ - tozadevno glavnički ?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #220 : sreda, 27.05.2009 : 22:11:23 »

Imam eno kovinsko krtačko pa gumijasto rokavico, oboje primerno bodisi za potrpežljive mačke ali pa za male kužke - povejte komu in kako dostavim Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #221 : sreda, 27.05.2009 : 22:13:34 »

Če ima kdo odveč krtačo za NO npr., bi tudi prišla prav.
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #222 : sreda, 27.05.2009 : 22:14:34 »



Vedno bolj se imajo radi.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #223 : sreda, 27.05.2009 : 22:16:16 »

epona, ovratnic in povodcev je še dovolj? Ali jih potrebujete še?

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #224 : sreda, 27.05.2009 : 22:22:48 »

Imam eno kovinsko krtačko pa gumijasto rokavico, oboje primerno bodisi za potrpežljive mačke ali pa za male kužke - povejte komu in kako dostavim Wink
khm, Cats - iz tegale bi se dalo sklepati (no meni ni treba sklepat, zato ker vem - samo tko, pač...), da ti ne premoreš ne potrpežljive mačke ne malega kužka.... Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines