mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 01:52:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse  (Prebrano 100952 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #375 : torek, 04.12.2012 : 17:00:01 »

Hvala, povezava bi bila super, če bi imela oprsnici v LJ, sta pa še žal doma. No, bo še definitivno kakšna priložnost, da ju predam Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #376 : torek, 04.12.2012 : 17:55:44 »

Mislim, da bom tudi jaz kake vodiice prinesla. Javim! Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #377 : torek, 04.12.2012 : 20:45:29 »

V Galiju se tudi vedno lahko kako reč pusti, če bo komu spotoma. Samo povejte da je za Pomurje, pa bo šlo na pravi naslov Smiley.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #378 : torek, 04.12.2012 : 20:53:50 »

Z 80% sigurnostjo se z epono vidiva v soboto  Wink

Danes sem že bila na telefonski zvezi s Queenie (ona pa je na vezi s S in M 2011) in sva dogovorjeni, da poberem nekaj prepotrebnih stvari za pomurčke v petek,
v Rožni dolini. Tudi pri meni že čakata 2 kovtra, zdaj pa samo še držimo pesti, da bo šlo vse tudi v eponin avto (ker zaradi varčevanja, ne pride solo  Azn).

Kljub res velikemu številu doniranih ovratnic, oprsnic in vodiiiiiičev  objem Kiss, zmanjkuje predvsem ovratnic, vseh velikosti, materialov in barv. Pesjanarjem tam boguzahrbtom res ni važno kakšne barve je, samo, da ni za vratom štrik, žica ali zarjavela ketna  sram

Pa seveda zima je, povsod je mokro in blatno, zavetij vrednih tega imena pa zelo, zelo malo  Cry

Tudi vrsta čakajočih pasjih dušic, ki res morajo drugam ni nič krajša, z vsakim novim naseljem postaja celo vse daljša  huh. Če bi bil kdo za mesec do dva pripravljen ponuditi začasni dom kakšnemu med njimi, bo več kot dobrodošlo in seveda, začasnikom je zagotovljena vsa veterinarska oskrba, vam pa podpora, največji prispevek pa je varen, topel in ljubeč dom iz katerega bodo sigurno odskakljali  Wink (če jim boste seveda to dovolili  Tongue Grin)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #379 : torek, 04.12.2012 : 21:00:16 »

Če bo komu pri roki: od jutri naprej so v Kiku na akciji ovratnice, oprsnice in povodci (kot tudi plaščki, blazine, posode itn.). Ne vem pa, če so izdelki kvalitetni.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #380 : torek, 04.12.2012 : 22:03:41 »

čarka, v Galiju v skladišču tudi čaka še kar nekaj kovtrov in bi bilo super, če bi se jih lahko odpeljalo, a lahko kej skombiniramo?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #381 : sreda, 05.12.2012 : 08:30:10 »

No, tak.  veselje
Dobili smo čisto pravo "skladišče" v Lj. in se boste svoje robe lahko losali takoj, ko boste želeli, potem bomo pa poskrbeli, da pride do cilja.
Za skladiščnika v LJ se je ponudila S in M 2011, lokacija Rožna dolina. Kiss veselje bravo

Če bo komu pri roki: od jutri naprej so v Kiku na akciji ovratnice, oprsnice in povodci (kot tudi plaščki, blazine, posode itn.). Ne vem pa, če so izdelki kvalitetni.

Bom šla pogledat. Hvala! Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #382 : sreda, 05.12.2012 : 08:47:08 »

Če bo komu pri roki: od jutri naprej so v Kiku na akciji ovratnice, oprsnice in povodci (kot tudi plaščki, blazine, posode itn.). Ne vem pa, če so izdelki kvalitetni.

A to je un KIK v Šiški?
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #383 : sreda, 05.12.2012 : 08:52:17 »

Mislim, da v vseh kikih. Cool Imam že dlje časa eno ovratnico od tam in je še kar solidna glede na ceno (3 eur).

Bom obvezno dokupila kakšno za pomurčke in še pobrskala doma, nekaj vem, da imam na zalogi. Smiley Rožno dolino imam pa itak na poti do štale. Afro
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #384 : sreda, 05.12.2012 : 08:57:40 »

Evo, novoimenovani "lager-majster" se javlja...  Grin

S Queeine je dogovorjeno, da se - glede na to, da sta s čarko že zmenjeni za prevzem - ta teden stvari za pomurske ciganske pasje rite prevzamejo pri njej. Če mi bo uspelo kaj zbrati do petka, bom tja odnesla tudi svoje stvari.  Wink
Za v bodoče pa je dogovorjeno, da se zbrane stvari lahko skladiščijo pri meni.
Lahko me kontaktirate na zs, tisti brez paketa pa na mail tsp1804@gmail.comSmiley

@ Royalty, bomo poskusili nekaj čim prej zorganizirati, da ti ne dela gužve v štacuni.  Wink

Tanja
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #385 : sreda, 05.12.2012 : 10:20:01 »

@ Royalty, bomo poskusili nekaj čim prej zorganizirati, da ti ne dela gužve v štacuni.  Wink

Tanja

Hvala Kiss.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #386 : sreda, 05.12.2012 : 10:35:44 »

A to je un KIK v Šiški?
Domnevam, da v vseh, ker sem dobila letak v kastlc.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #387 : sreda, 05.12.2012 : 10:51:59 »

Domnevam, da v vseh, ker sem dobila letak v kastlc.
A to je zdej ta akcija? Da se odpravim v KIK v Mengeš, tam še niste zropale, ane?
Igračke so totalno zanič. To povem iz prve roke...  Undecided
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #388 : sreda, 05.12.2012 : 10:53:13 »

čarka, v Galiju v skladišču tudi čaka še kar nekaj kovtrov in bi bilo super, če bi se jih lahko odpeljalo, a lahko kej skombiniramo?

Royalty, ti v petek sporočim, ko bom vedela (vsaj približno  Roll Eyes), koliko prostora bo še v avtu ob eponi  Wink.
Jaz imam doma vse stvari na prepihu, sicer pod streho, ampak z relativno zračno vlago, ki jo pač bogec da  Sad, zato moje "skladišče" ni najidealnejše  Undecided
Vsekakor bomo naložili stvar od Queenie, ker bo res takoj več kot prav prišla, pa upam, da še kaj  Smiley

V bodoče pa bom, v dogovoru z epono in njeno stalno naglico in časovno stisko  , stvari predhodno prevzela v RD, ali pa bo tja zavila kar ona, če bo to zanjo ugodneje  Cool

Rožnodolski "lager-majstrici" pa fuuul hvala  Kiss

Kar se pa ovratnic tiče, pa so te čisto OK, rabijo pa zadnje čase predvsem take za težkokategornike, torej večje in če se le da tudi širše iz kateregakoli materiala  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #389 : sreda, 05.12.2012 : 10:54:22 »

OK, bom zbirala večje.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: Akcija zbiranja opreme in sredstev za Pomurske pse
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines