mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:17:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: oteklina na tački
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: oteklina na tački  (Prebrano 1600 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« : sreda, 23.02.2005 : 22:02:10 »

Pred nekaj minutami sem pri česanju svoje Shih Tzujke  na tački opazila rdeč izpuščaj, pod kožo pa je mogoče zatipati  oteklino; vse skupaj izgleda kot nekakšen žulj, dlaka ni izpadla; sicer pa cela "zadeva"  ne izgleda prav lepo.
Včeraj te "rane" zagotovo še ni imela, sigurno bi jo med česanjem opazila, sicer pa ne šepa, šele sedaj, ko sem ji rano namazala s tea tree kremo si jo je začela gristi. Je pa normalno živahna, igriva, ima apetit (danes je 15 dan odkar se goni) ...
 Ali slučajno kdo ve kaj bi to lahko bilo, kako smo to rano "pridelali"? Kaj naj jo odpravim? Je to kaj povezano s snegom, bi bila lahko to alergija???
V vsakem primeru bom najbrž jutri šla z njo k veterinarju; vendar bi vseeno rada slišala vaša mnenja!!!!
Hvala že v naprej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lp Tia
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: oteklina na tački
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines