mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 17:16:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Yin
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Yin  (Prebrano 19130 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
Yin
« : četrtek, 09.04.2009 : 08:33:40 »

Takole, se javljamo po enem tednu odkar je Yin (prej Gigi) v dežju in precej moker  Cheesy z nama zapustil Horjul. Izbral si naju je popolnoma sam in z nama odšel dobesedno zaradi svojega dolgega jezika.
Je malo užaljen, ker so rekli, da ne zna na povodcu hodit in iz čistega protesta vedno hodi lepo nekje spredaj (no »lepo« je mogoče malce pretiravanja Wink ).
Tudi po stopnicah se je napotil, kot da je bil rojen na njih. Je pa takoj pokazal, da razume »sedi« in pa »ne«.

Ker je od prve minute, ko smo prišli do stanovanja vedno nekje čisto blizu za tabo, sva se prvo noč odločila, da bo bo tisto noč spal v spalnici, da ne bo žalost prevelika. Se je sprva z veseljem strinjal. Potem sva pa oba začela smrčati in ga motiti med spanjem. In se je moral premetavat in vzdihovat, da je končno enega od naju spravil pokonci. Ko sem popolnoma zblojena zavedla kaj me je zbudilo in videla potem v mraku tiste očke zaspane, sva odšla na hodnik, kjer je potem pri rahlo odprtih vratih spalnice lepo odspal do jutra. Dve noči smo še spali pri odprtih vratih in sva z začudenjem ugotavljala, da tudi poskusi ne priti v spalnico (očitno res hudo žagava).

Prve tri dni smo hodili ven na uro ali dve in ob velikem hvaljenju in nagrajevanju dejanj zunaj, hitro zmanjšali »nesreče« v obliki kupčkov in lužic v stanovanju na minimum. Najbrž še nismo 100% ampak smo na dobri poti.

Sedaj nas čaka navajanje na to, da smo doma malo tudi sami, ker trenutno velikansko žalost povzroči že odnašanje smeti brez njega. Kako si sploh drzneva!
Sledi nama ob čisto vsakem premiku in edinokrat, da se ni premaknil za nama je bilo, po res dolgem sprehodu čez Rožnik, ko je bil očitno čisto preveč utrujen.

Da smo razčesali zadnje tačke smo porabili dva dni, ker mu res ni všeč, se pa na splošno češemo leže.
Zjutraj rad kako nogavico odnese, predn si jo uspeš varno na nogo nataknit, pa kak papir razcefrat iz koša za papir (se najbrž bolje reciklira, če je v prafaktorjih), je to veliko bolj zabavno kot njegov cufko ali pa žogica Wink
Zunaj bi pozdravil in se igral z vsemi kužki (njegove velikosti jih je tu, ker je precej blokov, kar precej), najbolj zanimivi so pa golobi pa vrane. Ampak samo tisti zunaj, da bi nama pomagal in prepodil tistega goloba, ki na balkonu, v žaru, jajce leže, mu pa tudi na misel ne pade.
 
Tako, da zaenkrat smo grozovito pridni (tolk, da je kar malo sumljivo)

Še par slikc (zunanje še čakajo kabl, da se jih iz fotoap. prenese)

http://www.moj-album.com/uredi/mucmicmac/15416426/?os=15416450
http://www.moj-album.com/uredi/mucmicmac/15416426/

Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1 : četrtek, 09.04.2009 : 08:56:17 »

En uhelj gor, drugi pa dol, srčkan!  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 09.04.2009 : 10:08:18 »

lubika pasja, res je cukr! Smiley Kiss
Logiran
ulabong
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 09.04.2009 : 11:02:53 »

 :)kakšen srček
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 09.04.2009 : 12:58:44 »

Sem se moru sredi laufanja mal ulešt (včasih mam obe ušesi gor, včasih obe dol, včasih pa kot pride)



Tok svetel, da sm presvetljen mal. Me je kr težko slikat Smiley



Tole je pa zaenkrat redek prizor. Se malo kdo premakne, pa mam že glavo pokonc

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 09.04.2009 : 13:06:15 »

Houdini, a veš, kako se reče takimle fotkam? KIIIIIIČ! Tongue
 Cheesy
ma res je cukr cukrast, videt ful mečkabilen in na Varta baterije al kere so že tiste, ki kar trajajo pa trajajo pa trajajo....
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : četrtek, 09.04.2009 : 13:13:28 »

Srček  Kiss ušeska so pa zakon  Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #7 : četrtek, 09.04.2009 : 16:01:08 »

Zdravo Yin, kako si čist Wink Tongue Vesela, da ste ok Smiley
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : četrtek, 09.04.2009 : 17:02:46 »

Srčkan frajer! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 09.04.2009 : 18:32:06 »

Joj, srček! Kiss To je pa najbrž bratec od mojega Buddya, ne? Pozdravčke in hov, hov!
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #10 : petek, 10.04.2009 : 07:15:25 »

Včeraj popoldne prestali pol urce brez jokanja, ko je bil sam. Smo bili vsi neznansko veseli Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 11.04.2009 : 19:33:26 »

No danes smo imeli razburljiv dan. Najprej smo z malo negodovanja zlezli v avto in se odpeljali u Snebrje, pogledat kako pridni kužati hodijo v šolo, pa smo danes tam opazovali, kaj se počne (bojda bom naslednjič tudi jaz moral zraven delat, pa vem, da itak že vse znam, ker sem tak vele kuža). Potem smo spet morali v avto, sem se najprej protestno pred vrati na tla ulegel, pa so me vseeno not strpal, ampak sem bil potem vseeno priden, sem mirlo ležal celo pot, pa nič mi ni bilo slabo in smo šli k enim drugim dvonožcem in pol so vsi neka jajca okrog mene prenašal, pa še prou čudne barve so bla. Pa vse je neki fajn dišal po šunki, sam mi niso nč dal. Barabe! Pa še dva kužata sta bla tam, sam se nista kaj preveč hotla z mano ukvarjat. Eden je bil velik, pa mislim, da je bil malo užaljen, k so vso okrog mene vzdihovali, ampak je bil OK, sva se lepo povohala pa pozdravlila; ta druga je bla pa tako velika kot moja glava, pa okrog 100 let stara, ker me ni ne videla ne slišala več in tud ni hotela z mano okrog skakat. Tako, da menim, da sta rahlo čudna.
No in potem sem moral SPET v avto in potem smo končno bili doma. Par krogov po znani zelenici in sem bil OK in potem sem gor končno lahko v miru zaspal. Sedaj pa čakam, da se spokata, pa da gremo že enkrat na ta večerni sprehod. Promet me sploh ne nervira več (razen če me izza vogla preseneti kera ta rohneča zadeva), še celo avtobus, če se tiščim h kaki nogi ni tako zelo grozen, samo jih hvala bogu še nisem veliko srečal.

P.S.: Sem pozabil povedat. Sem bil že vsaj uro in pol sam doma včeraj, pa sem bil čisto tiho pa priden pa spal. So bili vsi čisto paf od presenečenosti. Šparam bolj drastične reakcije za takrat, ko bo treba s šapo po mizi udarit, pa rečt: - To je pa dovolj, več k toliko, pa res ne morem sam bit Smiley -
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #12 : sobota, 11.04.2009 : 22:36:43 »

Krasen je Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #13 : sobota, 11.04.2009 : 23:56:03 »

Lepotec srčkan Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #14 : nedelja, 12.04.2009 : 20:37:13 »

Evi, GigiYin med opazovanjem "pouka": Smiley



Katarina
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Yin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines