mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:20:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Yin
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Yin  (Prebrano 19123 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 13.04.2009 : 18:50:56 »

Tako zelo vzoren zgledam na tej sliki, pravi angelček Wink hehe
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #16 : torek, 21.04.2009 : 11:06:13 »

No OK, za vse, ki tega še ne veste, zajci so precej grozne živalice. Tale, k z mano deli stanovanje pa še posebi. Misli, da je glavni u kuhinji in se moram potem jaz pred njim skrivat za stolom, ker me drugače s takim pogledom prestreli, da se kar sesedem. U dnevni je malo boljše, ker je to manj njegov teritorij.



Sem pa včeraj prvič spoznal eno mačko. Slišim, da naj bi živela z nami, samo trenutno je drugje, ni imela preveč stikov s kužki, pa še z zgoraj omenjenim zajcem sva se morala spoznat... Je bla mal čudna. Če so me spustili bližje kot tri metre je ratala čist mejhna pa pihala je name. Sem bil prav žalosten potem. Upam, da bo kmalu prebolela.

Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #17 : torek, 28.04.2009 : 08:10:10 »

Naporen teden je za mano. Kaj vse sem moral doživet. Najprej sem prvič Šel u Bauhaus, ena hiša, kjer prodajajo orodje, pa ploščice pa rastline pa luči, kr vse povprek, ker so ugotovili, da ni treba nikomur zunaj z mano počakat, dokler sem na povodcu. Kako je to en čuden kraj.  Toliko ljudi, pa vsi nekaj nosijo, pa polno enih novih vonjav. Ampak so rekli, da sem bil kar priden.

No potem sta se pa odločila, da gremo u Belo Krajino (karkoli že to pomeni, ker čist nč bela ni bla, prej zelena). In sem hrabro ležal med vožnjo, pa tudi ustavili smo se vmes, da sem malo noge pretegnil.
In potem, ko smo prišli kamor smo šli, je blo pa še bolj čudno. Ena velika voda je bla zraven, pa povrh vsega še pri miru ni bila. Pa spet je bil un kuža tam, ki se noče z mano igrat, tko da sem potem moral sam letat gor pa dol kot zmešan

http://www.moj-album.com/uredi/mucmicmac/15416426/?os=15605927


on je pa v tisti vodi sedel in se delal, da mu je vroče (jaz si tega še ne upam)

http://www.moj-album.com/uredi/mucmicmac/15416426/?os=15605924


Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #18 : torek, 28.04.2009 : 08:12:13 »

Sem pa zato pouk zamudil ampak upam, da bom hitro nadoknadil
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 13.05.2009 : 19:06:38 »

Danes sem bil pa uradno zasačen pri kraji briketov zajčku iz sklede. Kaj pa morem če pa tko fajno zeleni izgledajo.
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 13.05.2009 : 19:10:29 »

Ja vsi drugi so boljši kot tisti v lastni skledi, ne? Tongue Roll Eyes
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #21 : petek, 15.05.2009 : 09:21:48 »

Imamo zajčka, ki mu seno ne diši, ki ne mara preveč korenja in svojih briketov tudi ne tako zelo. In potem imamo kužata, ki ima vse to očitno precej rad Cheesy. Edina stvar v kateri se strinjata so palčke, ki so pa očitno univerzalna super stvar za grist.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #22 : petek, 15.05.2009 : 11:59:46 »

Imamo zajčka, ki mu seno ne diši, ki ne mara preveč korenja in svojih briketov tudi ne tako zelo. In potem imamo kužata, ki ima vse to očitno precej rad Cheesy. Edina stvar v kateri se strinjata so palčke, ki so pa očitno univerzalna super stvar za grist.

 Grin Ima slučajno kunec rad meso in pasje brikete? Jaz imam enega takšnega, ki takoj pade v mačjo skledo, če mu ne preprečim, in se vrže na piščančji file  Roll Eyes
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #23 : torek, 02.06.2009 : 09:57:42 »

Smo imeli prejšnji teden spoznavanje velike vode - no ne ravno morja, temveč reke. Sem najprej mislil, da se da hodit po listju na vodi, ki se je nabralo ob bregu in sem not čofnil, potem pa čisto v šoku nisem znal ven.
Potem so me pa čez par ur spet poskušali na enem bolj položnem delu v to mokroto spravit. Groza! Samo potem je moja igrača not padla, pa sem jo moral it rešit. Pa ni blo tok grozno, sem lahko hodil, samo mal bolj hladno mi je bilo v tačke, kar niti ni bilo slabo. Tako da sem potem naslednjih 15 min tacal po nizki vodi do gležnjev in lovil neke kapljice. Potem je pa spet moja igrača not padla, pa sem jo moral spet it lovit. Uf sem se zmočil čisto do trebuha. In potem je moja igrača skoz not padala, jaz sem jo pa moral skoz lovit, pa vmes še kako veliko kapljo. Tako da voda je čist ok. Samo s plavanjem bomo pa še malo počakali Wink Sem pa sam od sebe tauhal kamenčke, ker izgledajo kot veliki briketi. Pa jih nisem smel pojest, ker baje da niso hrana.

A se še pohvalim? Sem celo vožnjo do tja opravil brez slinjenja in bruhanja, z mahajočim repkom. Nazaj grede sem se sicer čisto malo poslinil, pa še to šele v drugi polovici poti.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #24 : sreda, 03.06.2009 : 22:40:34 »

Sem pa sam od sebe tauhal kamenčke, ker izgledajo kot veliki briketi.

hehe...  Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 29.06.2009 : 09:13:30 »

Takole, se malo javljamo, kar tako za hec.

Smo bili zadnjič na spehodu in prideta nasproti dve dogi pa njuna lastnica. Sta jo vlekli na vse strani, ena levo ena desno. In pridejo blizu in se ena ud njiju zakadi proti meni ustavi točno pred mano, postavi postrani in dregne z glavo - je izgledalo kot - čohaj me. In tokrat je Yin skoraj prvič dejansko lepo ubogal, ko sem mu sedi rekla. Sedel in gledal. In potem me gleda lastnica in pravi - joj kaj pa je vaš? In, ko sem ji povedala, da je mešanček, me pogleda še z večjimi očmi  - a mešančki tudi ubogajo? Se jih da stvari naučit? A prostor tudi zna? In rečem Yinu za prostor - in me preseneti, ker se spet lepo uleže in tudi lepo ostane na tleh. In gospa čisto presenečena začne malodane vzklikati, da to je pa čudež da MEŠANČEK takole uboga. In jo gledam in nisem čisto našla besed - in sm rekla, da se da mešančka tako kot katerega koli psa učit in da je v šolah veliko mešancev. In me gleda -  kako v šolah, pa ne da imate svojega v šoli? A za mešanca se vam sploh splača plačevat šolo? In sem počasi postajala malo jezna, čeprav je bila ona grozno navdušena nad vsem in dejansko čisto  presenečena nad temi novimi stvarmi, ki so jih njena ušesa poslušala. In smo se raje poslovili. In Yin se je, kot po čudežu odločil, da je to tisti dan, ko se mu da lepo hodit in ne vlečt (no res je bil že kar utrujen). In smo šli - na eno strani grozovito priden in ubogljiv kuža Wink, na drugo pa dve dogi, ki sta vlekli kar vsevprek Cheesy in dejansko ubogali verjetno precej manj, kot Yin v svojih bolj normalno frfotajočih obdobjih.


Ja drugače pa naj povem, da sem ravno začel s svojimi šolskimi počitnicami Cheesy in zdej me še bolj matrajo k prej. Seznam zgriženih stvari, ki jih "kao" ne bi smel zgrist se je povečal za kako stvar ali 3, grmenja se ne bojim pretirano, me pa zelo nervira tuljenje vetra (kaj pa morem, če se pa sliši kot en čuden kuža), pa tudi iz bane ne poskušam več pobegnit, čeprav upam, da me sami vn dajo, ko vidijo moj trpeči obraz.

Sem mi pa zdi, da imajo ene čudne plane z mano, ker se mi zdi, da me poskušajo zredit! Mam kr ene obloge tle na rebrih in zdej sem se odločil, da bom pojedel vsak dan kak briket manj.


 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : ponedeljek, 29.06.2009 : 10:00:01 »

Yin, ti si car! Sem tudi jaz zelo ponosna, da si dokazal, da majo MEŠANCI tudi pamet, hehe... Kiss

Katarina
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #27 : ponedeljek, 29.06.2009 : 14:40:19 »

Katarina, saj vem da si se hecala, ampak mešanci so zelo zelo pametni psi. V marsičem prevladajo nad pasemskimi, oz. se komot kosajo z njimi, tako v pameti, kot v vsem ostalem (lepoti, karakterju, zdravju...)  Smiley
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #28 : torek, 30.06.2009 : 06:46:20 »

Čuri bi glede na zunanjost ful pasala k Yin-u Tongue
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #29 : torek, 30.06.2009 : 06:48:48 »

Cheesy Sej Čuri je, če se ne motim, njegova sestrica Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Yin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines