mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 13:38:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!  (Prebrano 29248 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #30 : četrtek, 23.04.2009 : 16:13:15 »

To pa res. Bogi medo
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #31 : četrtek, 23.04.2009 : 21:18:50 »

Baje je bil viden v okolici Škofljice.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #32 : petek, 24.04.2009 : 06:23:32 »

Tudi meni ni fajn, a ga nameravajo odstreliti Sad. Upam pa vseeno zelo, da se to ne bo zgodilo z njim. 
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #33 : petek, 24.04.2009 : 12:59:59 »

Odvisno od njegovega vedenja, čeprav... Odločba je bila baje napisana za samo določena območja...
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
JB
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #34 : petek, 24.04.2009 : 13:15:17 »

no evo ljubljančki, največji ljubitelji živali, ki se zgražajo nad tem ko ministrstvo za okolje in prostor izda odločbo za odstrel 100 medvedov po celi sloveniji so v primeru, da se samo en bogi kosmatinec pojavi v okolici ljubljane takoj prepričani da je odstrel edina rešitev. Mevžice prestrašene ljubljanske, pri nas v volčjih jamah pri žužemberku je na razdalji 800 metrov od stanovanjske hiše medvedji brlog (pa verjetno ni edini).
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #35 : petek, 24.04.2009 : 13:25:46 »

no evo ljubljančki, največji ljubitelji živali, ki se zgražajo nad tem ko ministrstvo za okolje in prostor izda odločbo za odstrel 100 medvedov po celi sloveniji so v primeru, da se samo en bogi kosmatinec pojavi v okolici ljubljane takoj prepričani da je odstrel edina rešitev. Mevžice prestrašene ljubljanske, pri nas v volčjih jamah pri žužemberku je na razdalji 800 metrov od stanovanjske hiše medvedji brlog (pa verjetno ni edini).

Hehe, je bilo zanimivo gledat poročila, ko je večina vprašanih odgovarjala v zgovornih dialektih.
Mi, ljubljanske srajce (pa sebe niti ne štejem se, ker imam korenine drugje) in ki tu živimo, pa sploh nismo dvigovali prahu. Ne vem, tu smo se vsi normalno sprehajali s psi in nismo zganjali panike. Edino, kar je bilo, sem tisti dan hčerki rekla, naj psa sprehaja ob glavni cesti.

p.s. Če smo žabarji tako usrani, pa tudi v službo ni treba k nam hodit. Bo za nas več ostalo, hehe.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #36 : petek, 24.04.2009 : 13:29:06 »

no evo ljubljančki, največji ljubitelji živali, ki se zgražajo nad tem ko ministrstvo za okolje in prostor izda odločbo za odstrel 100 medvedov po celi sloveniji so v primeru, da se samo en bogi kosmatinec pojavi v okolici ljubljane takoj prepričani da je odstrel edina rešitev. Mevžice prestrašene ljubljanske, pri nas v volčjih jamah pri žužemberku je na razdalji 800 metrov od stanovanjske hiše medvedji brlog (pa verjetno ni edini).

Oh daj no, jaz se še vedno sprehajam in tečem po Rožniku. In ne boš verjel/-a, tam srečujem zelo veliko drugih Ljubljančanov in prepričana sem, da jih večina teče za rekreacijo, ne pred medvedom.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #37 : petek, 24.04.2009 : 14:27:45 »

in prepričana sem, da jih večina teče za rekreacijo, ne pred medvedom.

 Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #38 : petek, 24.04.2009 : 14:30:12 »

no evo ljubljančki, največji ljubitelji živali, ki se zgražajo nad tem ko ministrstvo za okolje in prostor izda odločbo za odstrel 100 medvedov po celi sloveniji so v primeru, da se samo en bogi kosmatinec pojavi v okolici ljubljane takoj prepričani da je odstrel edina rešitev. Mevžice prestrašene ljubljanske, pri nas v volčjih jamah pri žužemberku je na razdalji 800 metrov od stanovanjske hiše medvedji brlog (pa verjetno ni edini).

Da si ne boš kaj naredil.  Roll Eyes Jaz nobenega ljubljančana nisem videla paničarit - ravno nasprotno. In sem še vedno PROTI odstrelu, jasno?  Smiley
Logiran
JB
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #39 : petek, 24.04.2009 : 16:05:55 »

Da si ne boš kaj naredil.  Roll Eyes Jaz nobenega ljubljančana nisem videla paničarit - ravno nasprotno. In sem še vedno PROTI odstrelu, jasno?  Smiley

Jah kokr vem ga bodo odstrelil, tako da res ni potrebno paničarit, hočem povedat samo to, da ko se v bližini ljubljane pojavi medved se zbere ne vem kakšna ekipa za krotitev divjih zveri, obkolijo rožnik, takoj se začne razprava kaj nardit z medvedom. Zakaj? Zakaj se te inštitucije ne zganejo ko jih jst pokličem in jim povem da je v okolici naše hiše medved?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #40 : petek, 24.04.2009 : 16:11:08 »

Jah kokr vem ga bodo odstrelil, tako da res ni potrebno paničarit, hočem povedat samo to, da ko se v bližini ljubljane pojavi medved se zbere ne vem kakšna ekipa za krotitev divjih zveri, obkolijo rožnik, takoj se začne razprava kaj nardit z medvedom. Zakaj? Zakaj se te inštitucije ne zganejo ko jih jst pokličem in jim povem da je v okolici naše hiše medved?

Ja, vprašaj jih. Ne vem, kaj so zdej Ljubljančani krivi, če se noben ne zgane, ko je v okolici tvoje hiše medved.

P.s. Medveda naj ne bi odstrelili, sem zvedela pred kratkim.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #41 : petek, 24.04.2009 : 16:15:22 »

Zakaj se te inštitucije ne zganejo ko jih jst pokličem in jim povem da je v okolici naše hiše medved?

Mogoče zato, ker živiš na območju medveda? Ne vem, sprašujem.

In še enkrat, sem proti odstrelu medvedov - tako tega, ki se je znašel na Rožniku, kot medvedov drugod po Sloveniji.

Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #42 : petek, 24.04.2009 : 18:01:06 »

P.s. Medveda naj ne bi odstrelili, sem zvedela pred kratkim.
O super, če bo res tako Smiley

In še enkrat, sem proti odstrelu medvedov - tako tega, ki se je znašel na Rožniku, kot medvedov drugod po Sloveniji.
Tudi jaz.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #43 : petek, 24.04.2009 : 18:44:38 »

Jaz pa nimam čisto ideje, kaj naj storijo drugega. Preselili so ga že, pa je prišel nazaj. Ne gre za to, da se šeta ravno po Ljubljani (čeprav mi kdo težko trdi, da je Tivoli naravno življenjsko okolje za medveda); gre za to, da se ne izogiba naseljem in da neprestano leze čez avtoceste (kar je smrtno nevarno tako za njega kot za udeležence v prometu).
Jaz se velikokrat sprehajam po Rožniku, ki ni območje medveda, pa tudi po Krimu, ki je. Verjemite vsi Neljubljančani - razlika je velika. Prvo je sprehajališče, drugo je gozd - in iz gozda medvedov ni za preganjat.

Če bodo našli kakšno drugo rešitev kot odstrel, pa super. Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #44 : petek, 24.04.2009 : 18:48:15 »

Mogoče je pa končno čas, da prekontrolirajo vse te medvede, ki jih imajo posamezniki doma...
Ker takšno obnašanje res ni najbolj normalno.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines