mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:51:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!  (Prebrano 29034 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« : četrtek, 16.04.2009 : 06:46:53 »

Na 24ur.com so objavili novico, da so danes zjutraj delavci živalskega vrta videli medveda na drugi strani ograje in ni "njihov". Medved se giblje nekje okrog Rožnika, zato bodite skrajno previdni, saj je medved lahko nevaren!
http://24ur.com/novice/slovenija/po-ljubljani-lomasti-medved.html
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #1 : četrtek, 16.04.2009 : 08:09:03 »

Jaz sem ga srečala danes zjutraj med trimčkanjem s psicama okoli 6:20. Je tekel od otroškega igrišča proti promenadi. Potem sem srečala še eno sprehajalko, ki je rekla, da ga je videla na travniku. Zdaj pa berem v medijih, da se sprehaja po trim stezi v Mostecu. Malo preveč adrenalina za tako zgodaj zjutraj. Cheesy

Lp
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2 : četrtek, 16.04.2009 : 08:16:05 »

Jaz sem ga srečala danes zjutraj med trimčkanjem s psicama okoli 6:20. Je tekel od otroškega igrišča proti promenadi.

Lp

Uuuu, pa si se ga kaj ustrašila ? Škoda da ga nisi poslikala  Smiley Kako sta pa psici odreagirali ?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3 : četrtek, 16.04.2009 : 08:19:30 »

Jaz bi kar šprint usekala do doma Grin Enkrat sem že srečala medvedko z mladičem, sta nam cesto prečkala.
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #4 : četrtek, 16.04.2009 : 08:21:02 »

V bistvu niti ni bil strah, ampak prej zmedenost. Nisem vedla al naj kričim, se delam mrtvo, al plezam na drevo. Grin Psice ga niso vidle, sem se tudi ustrašila, da bi začele lajati, pa bi ga potem znervirale, tako da sem ju k sebi potegnila in smo začele laufat v nasprotno smer, da najdem kakega človeka z mobitelom in pokličem policijo.

Hja, problem je bil, ker je bil vmes med nami in med domom, tako da nisem vedla katero pot naj uberem, da ga ponovno ne srečam.

Lp
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #5 : četrtek, 16.04.2009 : 08:25:04 »

hehe, bolha2, to so bile danes dvojne pokurjene kalorije Wink Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #6 : četrtek, 16.04.2009 : 09:25:57 »

Meni ni jasno kako še zmeraj ne vedo kje je. Od kolega slišim, da so obkolili Rožnik, vse potke po mostecu zaprli (policaji), helikopter slišim (zaradi njega verjetno), na 24ur.com pa še ni objavljeno, če so ga našli. Torej ogromno policajev, lovcev,...medveda pa še niso našli. Sem pa prebrala da bo odstrel ali odlov (da ga potem premestijo). Bodo še ugotavljali to glede na njegovo velikost in koliko je nevaren.
Bogi medo je zalutal. Si pa ne predstavljam, da bi ga srečala takole...brrrr.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 16.04.2009 : 09:30:02 »

omg, že ob branju se mi dela kurja koža ama čisto povsod, kaj bi šele bilo, če bi ga srečala v živo tkole nekje... Shocked
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #8 : četrtek, 16.04.2009 : 09:30:32 »

Sicer ne vem kako živčen bo potem obkoljen s policaji, ampak kolikor sem videla,  je imel zjutraj srečanje s spuščeno Border Collieko, pa ji ni nič hotel, ona je stekla k lastniku on pa v nasprotni smeri naprej. Meni je deloval kot kak najstnik. Grin Ni bil ravno mladič, ampak odrasel mi pa tudi ni deloval. No ja, na moje poznavanje medvedov se ni ravno za zanašati. Grin
Lp
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #9 : četrtek, 16.04.2009 : 09:30:57 »

Tudi če so ga že našli, ne bo to isto sekundo na 24 kurah pisalo, dvomim da kak njihov novinar tam skaklja in čaka (tudi če bi želeli, jim to pristojni ne bi dovolili iz varnostnih razlogov).
Kar se hitrosti odlova tiče pa: Rožnik ni ravno velikosti sosedovega sadovnjaka, da bi rekli burek in bi bil medved ujet. Tudi če so "obkolili" Rožnik, bi rabili zelo veliko dobro izkušenih in oboroženih ljudi, da bi ga na hitro ujeli.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #10 : četrtek, 16.04.2009 : 09:35:23 »

Jaz seveda močno upam, da se bodo odločili za odlov, se mi žival smili. Ni ona kriva, da ji mi ljudje krademo življenjski prostor, ko sekamo gozdove in poseljujemo vse po vrsti.
Miskica vem, da ni majhen a po prijateljevih besedah policajev tam kar mrgoli. Ne vem no. Pa vsakih 20 minut,pol ure se zamenja malo besedilo na 24ur.com, tako da mislim, da so novinarji kar dobro obveščeni. Ti so povsod!
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #11 : četrtek, 16.04.2009 : 09:51:47 »

ja pa jade, ustrelili ga bodo...sej kaj drugega jim tudi na pamet ne bo padlo!  Angry
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #12 : četrtek, 16.04.2009 : 11:06:10 »

Na Radiju 1 so sedaj povedali, da naj bi medveda uspavali in ga kasneje vrnili v naravo (Kočevje od koder naj bi medved prišel).
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #13 : četrtek, 16.04.2009 : 11:20:06 »

O super!
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #14 : četrtek, 16.04.2009 : 12:03:14 »

Sem čisto prepričana, da tam okoli poleg policistov mrgoli tudi novinarjev.  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Pozor! Medved v Ljubljani!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines