mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 21:44:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Zverinice - Društvo ljubiteljev dihurjev
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zverinice - Društvo ljubiteljev dihurjev  (Prebrano 38496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #30 : sreda, 24.11.2010 : 22:52:51 »

In se obeski za kljuce iz povoskanega lesa in pleksi stekla:



Cena za kos: 3 EUR
V primeru pošiljanja po pošti znašajo pavšalni stroški poštnine 0,5€, ob naročilu dveh ali več obeskov pa je poštnina brezplačna.

Naročila sprejemamo na: narocila@zverinice.com
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #31 : sreda, 24.11.2010 : 23:21:46 »

Maja, a majice je še mogoče naročiti? Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #32 : sreda, 24.11.2010 : 23:25:39 »

Nekaj jih je se, ampak sporoci kaksno velikost bi, da ti povem "za ziher". Ponatis bo pa zacetek leta.
m.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #33 : četrtek, 09.12.2010 : 10:08:11 »

Nasla super darilo za eno kolegico....koledar dihurckov.  Cheesy Maja, narocilo te ze caka na mailu.  Smiley
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #34 : četrtek, 09.12.2010 : 20:47:26 »

Hvala za narocilo Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #35 : petek, 02.12.2011 : 23:11:14 »

Ehjej. Vidim, da nismo bili prav pridni z updejtom nasih dejavnosti.  sram
Bom v prihodnje bolj pridna, obljubim.

Zaenkrat pa sporocam, da imamo nov "Zverinski" koledar. Tokrat ni samo dihurski, na njem so namrec tudi 3+1 "dalmatincki".  Tongue


Dvodelni stenski koledar, vezan s spiralo. V delu kjer so označeni dnevi je dovolj prostora za kratke zapiske. Format zaprtega koledarja je 29,7 x 21 cm, odprtega pa 29,7 x 42 cm. Cena za člane Društva Zverinice je 8,5 evrov, za ostale pa 10 evrov.

Naročila na: narocila@zverinice.com.

Po dogovoru bo mogoč osebni prevzem v Ljubljani ali v Trzinu, če želite, da vam ga pošljemo, doplačate stroške poštnine.

Celoten izkupiček od prodaje je namenjen pomoči zavrženim in pomoči potrebnim dihurjem, tako da z nakupom (velja za vse naše izdelke) naredite nekaj dobrega tudi za tiste kosmatince, ki potrebujejo pomoč.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #36 : sobota, 03.12.2011 : 21:03:44 »

Pa da ne bomo samo leporecili, zadnji "pridobitvi", ki smo jih dobili v oskrbo sta Pupa in Čili, leto in pol stara dihurcka, ki smo ju dobili iz ene od zoo trgovin v kateri sta obticala. Solski primer tega zakaj dihurjev v trgovinah ne bi smeli prodajati. Tja sta prisla kot stiri mesecna mladica, nesocializirana. Dokaj hitro sta "poklala" eno od strank in od takrat sta zivotarila vsak v svoji (vsaj to) kletki za kunce. K sreci smo se za prevzem obeh z lastnikom trgovine uspeli dogovoriti na lep nacin, z zagotovilom, da si niti slucajno ne bo vec navlekel dihurjev v trgovino. Verjamem, da sta bila dobra sola.

V preteklem tednu sta bila oba kastrirana, hkrati se zmanikirana in delamo na tem, da bomo pobili se vse usesne garje, ki so prisle zraven. In seveda, mocno delamo na socializaciji ... Zaenkrat je napredek kar lep. Iz dveh pobesnelih zverin z delovnima imenoma Killer in Kolja (izpeljanka iz bejbinega karakterja, ne mosko cesko ime), ki sta se besno obesala po kletki, ko si samo stopil zraven, smo prisli do tega, da se ju da celo malo pocohat, ce ju zamotis z "magicno" pasto in danes sta dobila cisto svoji in pravi imeni, Pupa in Čili. Smo sicer se dalec od oddajljivosti, ampak step by step, al kako ze ...

Pupca je bila danes verjetno prvic v zivljenju spuscena eno uro (jaz sem ji dala nekaj casa, da se je malo navadila mene in okolja, potem pa se par dni, da se je op. rana malo pocelila) in od dopoldneva do zdaj je sla samo enkrat pit, sicer je zamotana v deko in spi.
Čili


Pupa
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #37 : petek, 23.12.2011 : 14:20:11 »



Zelimo vam lepe praznike, v prihajajočem letu pa vam in vasim kosmatuljam želimo veliko veselja, sreče in zdravja.

Vaše Zverinice
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : petek, 23.12.2011 : 16:03:01 »

Vsem zverinicam in njihovim skrbnikom želimo tudi mi lepe praznike vse lepo v prihajajočem letu Smiley
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #39 : petek, 23.12.2011 : 19:43:34 »

Kakšno lepo voščilo Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #40 : nedelja, 01.01.2012 : 18:41:11 »

Novo leto je čas, da potegnemo črto in naredimo obračun.

V lanskem letu smo do novega doma pomagali sedmim dihurjem. V nov dom so odšli Phoenix, Betko, Pala, Juju, Medo in Stinky, Yoda pa je ostal kjer je bil.
Štirje (Rea in Viki, Cookie in Rizzla) pa še vedno čakajo na pravega, Rizzla že več kot pol leta. Vlado pa ostaja v naši oskrbi in ne išče novega doma.
Poleg dihurjev smo poskrbeli še za tri zvezdnike z aprilskega lista na letošnjem koledarju, tri mladičke kune belice. Bili so štirje, ampak eden žal ni preživel ...

Na vabilo drugih društev, smo sodelovali smo na več prireditvah - Ti si moj Smrček, na obeh Bioexo razstavah, na prireditvi DOBRodelen žur se pozna! in na razstavi v NUK Ti žival, Ti človek. Kot vsako leto smo sodelovali v nekaj TV oddajah in pripravili nekaj izobraževalnih člankov za različne on-line in tiskane medije. Pripravili smo že "tradicionalni" zverinski koledar, izdelali novo serijo društvenih majic in puloverjev.

Člani društva so pripravili več izobraževalnih predavanj - od tistih za najmlajše kjer otroke v različnih šolah in vrtcih razveseljuje dihurček Cavalli, do nekaj strokovnih predavanj za veterinarje (na kongresu Slovenskega združenja veterinarjev za male živali, na Slovenskem veterinarskem kongresu in na mednarodnem kongresu v Zagrebu) in študente veterinarske medicine.

Obljubljamo, da bomo v letu 2012 še bolj pridni. Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #41 : torek, 10.01.2012 : 09:27:32 »

Danes ob 10.15, Zverinice na Radiu Veseljak.  Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #42 : torek, 10.01.2012 : 10:29:17 »

Bravo, Zverinice!

Mi pa smo bili v nedeljo popoldne na Rožniku in nasproti je primaširal par srednjih let - z dihurčico na povodcu. Horjulski Page se je odrolalo in jo je bilo potrebno odvleči, Fižoučk je bil pa strašno vesel, saj je končno srečal nekaj, kar je bilo manjše (nižje) od njega. Blizu ga raje nismo spustili, ker je gospod povedal, da s psi še ni preverjena (pa zakaj hudiča pol v nedeljo popoldne v Tivoli?!) in da če ugrizne, ne spusti.
Drugače pa ful lušna, sem pa celo pot razmišljala, kaj se bo/bi zgodilo, če bi uletel kak ubrisan lovski pes mimo in jo na hitro popadel..... Sad

K
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #43 : torek, 10.01.2012 : 13:30:00 »

Jaz nobenega od svojih dihurjev ne bi spustila blizu nobenega nepoznanega psa, pa so vsi "preverjeni" s psi. Nikoli ne ves kako bo pes odreagiral, pa je lahko dihur se tako zelo vajen psov (ce je bila ta za katero mislim, da je bila, potem s psi ima izkusnje, ker je bila pri meni nekaj mesecev v zacasnem). Lastniki seveda recejo, da nas je pa fuuuul prijazen - ampak nikoli ne ves kdo je na drugi strani povodca, Xena, ki pozna svoje pse in jih lahko verjames, psihopat ali nekdo, ki pac vsem razlaga kako je nas fuuul prijazen, cez pet minut ga pa vidis kako prisrfa mimo za psom.

Zakaj v nedeljo popoldan v Tivoli? Ker je bil soncek in nedleja. In ce so bili ti za katere mislim, da so bili, potem so redni sprehajalci po Rozniku in Tivoliju. Jaz pac ne bi, ze zaradi tega, ker se mi ne bi ljubilo na vsake dva metra odgovarjat na vprasanja kaj imam na striku. Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #44 : torek, 10.01.2012 : 19:58:30 »

In ce so bili ti za katere mislim, da so bili, potem so redni sprehajalci po Rozniku in Tivoliju.

Ja, saj sta oba delovala suvereno in prijazno in gospod je takoj rekel, da bolje da ne s psom zraven, tudi mi je pokazal njene zobe, skratka lušni vsi ampak res te bolj duga stran zaskrbi - kaj če od nekod prideta en nesocializiran pes in še bolj nesocializiran vodnik?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Zverinice - Društvo ljubiteljev dihurjev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines