mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:42:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov  (Prebrano 24107 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #15 : sobota, 02.05.2009 : 19:49:44 »

ker je to Pot spominov in tovarištva in razen na "pohodni dan" tam več ali manj ni žive duše, ki bi se usajala nad nami- je precej priljubljen konec za pesa ven peljat Smiley.

Kateri del PST-ja je to?

Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #16 : sobota, 02.05.2009 : 19:50:01 »

Jaz se pa sploh ne sparam vec in vsakemu, ki ima kaksne pripombe povem kar mu gre. Najbolj me raz**** to, da se ponavadi oglasajo kaksne mame, ki imajo najbolj nevzgojene in razvajene pamze Angry
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #17 : sobota, 02.05.2009 : 19:54:38 »

Hehe... meni pa nihče ne reče ničesar, ker že na daleč izgledam brezupen primer! Grin Grin Grin
En pes okrog pasu, potem pa še vsaj dva "v rokah"...

Če nočete težav si torej nabavite (tisti, ki nimate) vsaj še dva psa, pa bo mir. Wink

(pa tudi izgled je pomemben - totalno klošarski ali pa v fensi dizajnerskih zadevah od nog do glave; obvezno drek-vrečke povsod - na fleksijih, gledajoč iz žepov... pa glasno je treba debatirat s psi Wink)
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #18 : sobota, 02.05.2009 : 20:00:30 »

(pa tudi izgled je pomemben - totalno klošarski ali pa v fensi dizajnerskih zadevah od nog do glave; obvezno drek-vrečke povsod - na fleksijih, gledajoč iz žepov... pa glasno je treba debatirat s psi Wink)

Sem tole prebrala pa se mi je napolitanka zataknila Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 02.05.2009 : 20:03:09 »

Mi smo šli tudi včeraj v ZOO.
Oaza88, tudi meni ni bilo nič jasno, ko sem videla koliko je obiskovalcev. Do morskega leva smo se komaj prebili  Grin
Kakšne pripombe na naša dva shih tzujčka ni bilo, .....
iiiiiii, pa sem vidla dva shih tzujčka, tam pri morskih levih, okrog 16h, ko so jih hranili - ste bli vi, anede?  Cheesy
U ibr zrihtana pesjankota, res lepa! Kiss
 Mi smo meli pa ravno č*k pavzo tam pri drevesu na klopci. Wink Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 02.05.2009 : 20:05:58 »

Hehe... meni pa nihče ne reče ničesar, ker že na daleč izgledam brezupen primer! Grin Grin Grin
En pes okrog pasu, potem pa še vsaj dva "v rokah"...

Če nočete težav si torej nabavite (tisti, ki nimate) vsaj še dva psa, pa bo mir. Wink

(pa tudi izgled je pomemben - totalno klošarski ali pa v fensi dizajnerskih zadevah od nog do glave; obvezno drek-vrečke povsod - na fleksijih, gledajoč iz žepov... pa glasno je treba debatirat s psi Wink)
Grin Grin o za crknt, totalno pašem semle noter Grin Grin Cheesy, razen, kar mi manjka še en pes al pa dva  Huh (no pa razen "totalno klošarski" pri meni pač ni onega drugega izgleda Wink)
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #21 : sobota, 02.05.2009 : 20:14:24 »

... najboljši so pa moji sosedi  Kiss(živimo v stanovanjski hiši (drugo nadstropje) v centru Ljubljane:

sosed/a: "Ja, koliko jih pa že imate sedaj ?"

M: "Danes, jih je pet, ampak jutri en gre."

sosed/a: "Ja, kam pa gre?"

M: "V nov dom. Pa tale tamala je tudi že oddana."

sosed/a: " Ja super. Kako ste vi fajn!"

(in najraje nas imajo tisti direktno pod nami in zraven nas)

Izjava leta je bila pa:

"Maja, veš kako je luštno, ko včasih vsi naenkrat lajajo. Eden začne, potem pa še ostali začnejo. Hihihi!"

(moje sosede bi bilo treba klonirat Wink, pa celo vprašajo včasih če rabim pomoč, kak sprehod ali pa koga nafutrat kdaj)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #22 : sobota, 02.05.2009 : 20:21:04 »

 Grin ;DMajas, sosede s takim smislom za humor bi pa takoj imela.
Sporoči, če bo kakšno manjše stanovanje pri vas naprodaj.
(Meni degen nad mano teži, ker zvečer skadim pet cigaret na SVOJEM balkonu. Ampak sem ga res že fejst nalajala, pa se stisnu rep)
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #23 : sobota, 02.05.2009 : 20:27:52 »

iiiiiii, pa sem vidla dva shih tzujčka, tam pri morskih levih, okrog 16h, ko so jih hranili - ste bli vi, anede? Cheesy

Ja, to smo pa res bili mi! Ravno ob 16h smo bili pri morskem levu. Katerega psa pa imate? Sem bila kar pozorna na pse, tako, da bi se verjetno spomnila...

Upam, da ste uživali...  Wink

majas, imaš pa res super sosede. Tudi jaz se nad svojimi ne morem pritoževat. Upam, da bo tako ostalo.  Smiley

Zadnje čase imam tudi sama živo rdeče vrečke kar na flexi privezane, da so ja opazne  Grin Se mi je pa zadnjič fajn zdelo, ko je šel mimo mene cel razred otrok, jaz pa ravno po travi z vrečko pobiram za Mejko. Potem so se pa kar ustavili, učiteljica pa jim je razlagala kako je ta teta pridna, ker pobira za svojim psom  Grin  Grin
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #24 : sobota, 02.05.2009 : 20:49:48 »

pa glasno je treba debatirat s psi Wink)
No, takole kot recimo jaz debatiram s psi verjetno dajem vtis norice, tko da se ni za bat da bi se kdo približal Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #25 : sobota, 02.05.2009 : 20:59:56 »

Hehe... meni pa nihče ne reče ničesar, ker že na daleč izgledam brezupen primer! Grin Grin Grin
En pes okrog pasu, potem pa še vsaj dva "v rokah"...

Če nočete težav si torej nabavite (tisti, ki nimate) vsaj še dva psa, pa bo mir. Wink

(pa tudi izgled je pomemben - totalno klošarski ali pa v fensi dizajnerskih zadevah od nog do glave; obvezno drek-vrečke povsod - na fleksijih, gledajoč iz žepov... pa glasno je treba debatirat s psi Wink)

 Grin Grin Se podpišem pod tole, čist vse drži kot pribito!
Lastnica šopka psov  Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
barbarko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #26 : sobota, 02.05.2009 : 21:07:12 »

Se vnaprej oproščam za vse morebitne obupane poskuse citatov...

Citat
Bil je nek mlad spedenan piz...un... še pol ure zatem sem bila tako besna, da sem kar pihala. Celo mesto je poslušalo moje monologe.  
Mislim, bodi vsaj toliko pogumen in mi reči to v obraz, ne pa tako mimogrede, kot nek ogaben ded, ki mrmra opolzkosti in se dela, kot da nič ni...

Jaaaaaaaaaaaaaaaa, točno to, zini v ksiht pa počakaj na kontro, ker BO sledila.

Citat
Kateri del PST-ja je to?
Šiška. Zakaj? Maš kake inside informacije? Smiley

Citat
Najbolj me raz**** to, da se ponavadi oglasajo kaksne mame, ki imajo najbolj nevzgojene in razvajene pamze

...ki rinejo in lajajo v mojega psa Smiley.

majas: lahko dam zlato ribico v glaž vode na štrik pa okol vratu in ji nežno šepetam- a bo dost psiho? Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #27 : sobota, 02.05.2009 : 21:08:48 »

Podgano za vrat, punce Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #28 : sobota, 02.05.2009 : 21:11:55 »

majas: lahko dam zlato ribico v glaž vode na štrik pa okol vratu in ji nežno šepetam- a bo dost psiho? Smiley

aha... Roll Eyes
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #29 : sobota, 02.05.2009 : 21:30:41 »

majas,
oj, do solz sem se nasmejala tvojemu nasvetu  Grin Grin Grin Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines