mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:22:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov  (Prebrano 24108 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : nedelja, 03.05.2009 : 10:56:44 »

Hehe... meni pa nihče ne reče ničesar, ker že na daleč izgledam brezupen primer! Grin Grin Grin
En pes okrog pasu, potem pa še vsaj dva "v rokah"...

Če nočete težav si torej nabavite (tisti, ki nimate) vsaj še dva psa, pa bo mir. Wink

(pa tudi izgled je pomemben - totalno klošarski ali pa v fensi dizajnerskih zadevah od nog do glave; obvezno drek-vrečke povsod - na fleksijih, gledajoč iz žepov... pa glasno je treba debatirat s psi Wink)
Grin Grin Grin Grin
Majas, pa brez zamere, glede na tvojo ˝krhko˝ postavo ni nič čudnega, da ti bi kdaj kdo hotel pomagat, če imaš več njih (psov seveda Roll Eyes) navešenih nase Wink Cheesy Kiss Kiss
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #31 : nedelja, 03.05.2009 : 11:20:09 »


 Šiška. Zakaj? Maš kake inside informacije? Smiley



Ne, rada bi le vedela, na katerem delu PST-ja ni veliko ljudi. Ampak v Šiški, vsaj če imaš v mislih območje okrog Koseškega bajerja, jih je veliko. Tisti del od tam do Celovške in naprej ob Litostrojski pa ni ravno najlepši za sprehajanje. Razen če imaš v mislih tisti del pred Slovenčevo, tam je kar lepo.
Logiran
barbarko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #32 : nedelja, 03.05.2009 : 11:50:44 »

jst: To je pravzaprav konec med Celovško in obvoznico v smeri proti Litostroju.
Logiran
barbarko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #33 : nedelja, 03.05.2009 : 11:58:13 »

Ne direkt ob cesti, ampak ena možnost je da greš mimo Stegen, pa so potem zadaj njive, druga opcija je pa potem tudi zadaj samo da zaviješ na drugo stran, prideš spet ven na PST pri vrtičkih. Ne vem sicer kaj je zate lep konec za sprehajat, jaz več kot travo, drevesa in manjko ljudi ne potrebujem.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #34 : nedelja, 03.05.2009 : 12:06:24 »

barbarko, tam mimo vrtičkov, od Litostrojske proti Verovškovi tudi malo pazi. 1.; en gospod ki ima tam vrtiček je alergičen na pse, ki mu tacajo po vrtu (čeprav jaz v vseh teh letih tam še nisem videla spuščenega psa) razen 2. ; psa, ki se zapodi izmed vrtičkov od nikoder. Velik, podoben NO, spuščen, verjetno od kakšnega vrtičkarja. Dvakrat sem ga že odganjala, parkrat pa sem se mu izognila na daleč. Nikjer ni idealno Undecided
Logiran
barbarko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #35 : nedelja, 03.05.2009 : 12:18:56 »

Ne da ni nikjer idealno, ampak je malokje mir. Tam sva hodile tako ali tako samo nekaj časa in jaz osebno ne grem preveč rada tja (za razliko od tamale kjer nima veze kam se gre samo da se gre, po možnosti z avtom  Grin), ker se nekateri vrtičkarji pač obnašajo kot se- pogledi, besede, vožnja z avtom po poti kot da je zasebna last. Tja greva samo takrat kadar je druga daljša opcija (med njive) blatna. Tam zaenkrat še nisem imela nekih slabih izkušenj, razen s skupino ljudi z tremi psi, ki so si z mojo skočili v lase- moja privezana, ostali vsi spuščeni, lastniki so se pa smejali kok je ha ha smešno. Tok v šoku da tut znorela nisem. Drugače so pa vrtičkarji na tistem koncu totalno drug šmorn kot tu na tem koncu. Noben ti ne teži, itak jim je jasno da si "u prolazu" na njive. Lepo nabereš regrat, pogledaš čaplje, kanje in ostalo aviacijo in kreneš mirno počasi domov.
Logiran
barbarko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #36 : nedelja, 03.05.2009 : 12:20:21 »

Aja, pa hvala za opozorilo Smiley, sicer pa je treba pazit res kamorkoli greš.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #37 : nedelja, 24.05.2009 : 13:33:01 »

Jaz pa moram povedat, da imam s sosedi tu pri nas tudi precej slabe izkušnje. Večina ne mara psov in če moja dva samo robnik ob njihovem vrtu polulata se derejo name, kot da sem najhujša zločinka. Ampak jim povem nazaj, naj se kar navadijo, da bo cela ulica poscana, ker si nameravam umislit vsaj še enega ali dva psa.  Tongue

Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #38 : torek, 02.06.2009 : 10:07:42 »

jst: To je pravzaprav konec med Celovško in obvoznico v smeri proti Litostroju.

Hvala za odgovor. Poznam ta del. Se mi zdi, da ne gre samo za vrtičke, ampak glede na videno eni v tistih barakah celo živijo, tako da jim niti ne zamerim slabe volje.
(Ne govorim o delu med Litostrojsko in Verovškovo, ampak ob Litostrojski nazaj proti Celovški.)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #39 : sobota, 20.06.2009 : 14:05:53 »

Vceraj sem hotela spit kavo. No, pa je nisem. Vrt oz. mize zunaj, pes nazaželjen oz dobesedno: Zginte mi stran. Op.: nikjer znaka, da je za pse prepovedano...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #40 : sobota, 20.06.2009 : 14:19:58 »

Mene so zavrnili samo enkrat z dvema psoma, ker je bila velika gužva v lokalu, ampak to pozimi, notri; v lokalu...
Zunaj še nikoli. Po izpitu BBh letos smo jedli v gostilni zunaj in smo imeli vsi pse s sabo. Je prišla sicer pripomba (bolj v hecu kot ne) od kelnarja češ kakšna štala bo, da se vsi začnejo oglašat Shocked
Rezultat? Mirno kosilo je motilo le vreščanje in jok nekega otroka za drugo mizo, naši psi pa od prvega do zadnjega tiho Smiley valjda, če smo pa glih diplomiral Wink Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #41 : sobota, 20.06.2009 : 14:34:47 »

V dotičnem lokalu sem se na kofe oglasila že miljontaženkrat. Včeraj je pač bil drug kelnar... Gostje (večina) so celo povedli svoje mnenje... Hm,, da te skoraj lastnoročno vržejo ven... Ja, ne vem, no?
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #42 : sobota, 20.06.2009 : 14:39:24 »

Na šefa bi se bilo treba obrnit. Tam, kjer delava z mojim, so psi tudi dobrodošli - večina od nas jim nese vodo, še preden postrežemo lastnike.  Tongue Smo pa pred časom tudi imeli enega kelnarja, ki je hotel bit nekaj pameten, če je pes prišel v lokal. Smo ga hitro ukrotili,  Roll Eyes ampak vseeno... Povsod se najdejo budale.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #43 : sobota, 20.06.2009 : 14:41:45 »

Glede na to, da ni nikjer znaka, da so psi prepovedani (preverila danes) bom podala prijavo. Pika.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #44 : sobota, 20.06.2009 : 16:05:06 »

V dotičnem lokalu sem se na kofe oglasila že miljontaženkrat. Včeraj je pač bil drug kelnar... Gostje (večina) so celo povedli svoje mnenje... Hm,, da te skoraj lastnoročno vržejo ven... Ja, ne vem, no?
Pač ne greš ven in mu poveš svoje? Je pa res da je malo trapasto jim dat zaslužek potem.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Odnos do psov in njihovih lastnikov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines