mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:14:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: pmz12 - Skupaj v dobrem in slabem
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: pmz12 - Skupaj v dobrem in slabem  (Prebrano 22326 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #45 : ponedeljek, 05.11.2012 : 19:03:41 »

Hvala.  Kiss Jaz se pač spopadam s tem, kakor se, mi je pa še toliko bolj hudo zaradi Anžeta...  Cry
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #46 : ponedeljek, 05.11.2012 : 19:23:39 »

Prav vsak dan me vsaj enkrat vpraša, kje je Timi, a je šel med zvezdice in zakaj. In potem pove: "Pazi name".  Cry

Cry
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 05.11.2012 : 23:13:06 »

Petra, šele zdaj tole berem...moje iskreno sožalje, Timi je bil res en od res nadsuper psov Kiss
Žal mi je objem Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #48 : sobota, 17.11.2012 : 13:13:20 »

Danes je točno en mesec, odkar Timija ni več. Anžetu (3 leta) sem razložila, da je šel med zvezdice, od koder pazi nanj. Me je večkrat vprašal, če je Timi med zvezdicami in če ga čuva...

Včeraj zvečer me je pa po par dneh spet vprašal, kje je Timi... Med zvezdicami. OK, potem smo imeli še Ozija (črn labradorski začasnik, star 14 mesecev, rešen s ketne, po tem, ko so mu grozili s sekiro, šel v krasen dom s tremi otroci). Ja, smo imeli Ozija. In zdaj ni nobenega? Ne, ga ni. Pride Timi nazaj? Ne,Timi te čuva med zvezdicami. Bo spet prišel Timi? Ja,bomo kupili novega Timija. Ne!!! Tisti Timi. Bom šel v vrtec, pa pridem domov, pa pride Timi nazaj.

Sem mu seveda razložila, da ne pride, med tem so mi že tekle solze... Ne, ne pride. ZAKAJ? Ne vem, mali moj, res ne vem. Tako pač je...

Ga pogrešaš? Ja. Jaz tudi, zelo...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #49 : sobota, 17.11.2012 : 13:29:39 »

Vixen, en velik objem Anžetu in tebi objem Tako hudo je tole brati Cry Tisti Timi ... Cry

KOt je že Branka zgoraj zapisala, tudi jaz imam "posebne pasje prijatelje" s foruma, take, kot jih nisem nikoli srečala, pa so pustili v meni en lep "odtis". Timi je bil vsekaor eden od njih!
Timi Kiss pazi na svojega Anžeta in mu kdaj pridi v sanje povedat, da se imaš lepo, da te nič ne boli in da boš vedno samo njegov Timi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #50 : sobota, 17.11.2012 : 16:12:19 »

Tudi jaz vama obema pošiljam en velik objem. Vem kako je hudo izgubiti najboljšega prijatelja.... Mi vsak teden hodimo na mesto, kjer je delček naše Kaje. Tam jo prav čutim in se v mislih pogovarjam z njo. Vixen, čez nekaj časa bo lažje, ne bodo se več ulile solze, na obraz se ti bo narisal nasmeh, ko se boš spominjala lepih dni z Timijem. Bo pa itak vedno s teboj kamor koli boš šla.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: pmz12 - Skupaj v dobrem in slabem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines