mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:51:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce  (Prebrano 63331 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : torek, 12.05.2009 : 11:08:57 »

Iščem prostovoljce, ki bi bili pripravljeni v točno določenem terminu (po dogovoru) opravljati prostovoljno točno dogovorjena in vnaprej domenjena dela v zavetišču.

Sem zahtevna (tudi) do prostovoljcev in v zavetišču tudi živim, zatorej sem zahtevna (zoprna, tečna itd. - vstavi poljubno) še toliko bolj. Pričakujem zgolj tiste, ki so tako zelo zanesljivi, da bi lahko prevzeli kakšno nalogo v zavetišču tudi v času, ko mene ali Ade ali obeh v zavetišču ni.

Prav tako bi bilo lepo, ko bi se oglasili morebitni prostovoljci od Brezovice do Ilirske Bistrice, dela na terenu je več kot dovolj kljub temu, da država želi onemogočiti efektivnost. Verjamem, da vsaj komu ni vseeno in živi na območju Cerknice, Pivke, Postojne, Logatca, Vrhnike, Loga, Brezovice, itd.

051304435 ali polonaatzavetisce-horjul.net, adaatzavetisce-horjul.net
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1 : torek, 12.05.2009 : 11:11:09 »

Jaz bom precej frej po 20.5. (konec zimskega semestra) in lahko računaš name.

Lp, Maja Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2 : torek, 12.05.2009 : 11:13:21 »

Jaz bi, sem poslušna in si hitro zapomnim, če mi nekdo razloži kaj in kako je treba Smiley En problem je edino, da imam veliko obveznosti s faksom, tako da bi bilo fino vedet, približno koliko dela bo (ker se vam ziher ne da koga ''uvajat'' zato, da bo prišel enkrat na vsake kvatre).
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3 : torek, 12.05.2009 : 11:15:42 »

Aja, pa ne mislim s tem, da bi jaz na vsake kvatre prišla, ampak recimo vsak drug dan pa tudi ne bi mogla.
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #4 : torek, 12.05.2009 : 11:22:20 »

Ah ja, da sem tako daleč doma, saj si niti misliti ne moreš, kako zelo bi bila ponosna, če bi mi zaupala kako delo pri vas.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #5 : torek, 12.05.2009 : 11:42:28 »

Jaz bi lahko od junija dalje pomagala ob vikendih. Med tednom žal ne morem zaradi službe in ostalih obveznosti.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #6 : torek, 12.05.2009 : 11:49:02 »

Jaz bi lahko ca. 1x tedensko, popoldne ali med vikendom.
Če misliš, da bi bila primerna?!?  Wink

(a potne stroške povrneš?  Grin  Grin  Grin)
ŠALA - da ne bi šel slučajno kdo v luft!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : torek, 12.05.2009 : 12:04:28 »

Ok.

En sestanek bo, kdaj, še sporočim. Do takrat lahko razmislite tisti, ki bi, kaj bi. Bi kak prevoz kdaj opravili, bi šli na tečaj (plača zavetišče), da bi lahko lovili prostoživečke, bi bili pripravljeni naučit se marsičesa zato, da bi lahko nadomeščali v času odsotnosti itd. Ne nameravam se ukvarjat s takimi, ki bi.... potem pa pokličem, pa nkoli ne morejo, pa s takimi, ki ne prenesejo mene osebno, tudi ne. Rabim prostovoljce in ne družbo za čvekat in kofe pit. Bi pa rada, vsaj za tiste, ki bi kaj več kot kak prevoz, da resno vzamejo svojo prostovoljno obveznost, tudi če le enkrat na mesec.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #8 : torek, 12.05.2009 : 12:14:37 »

Jaz bi tudi na ta sestanek rada prišla Smiley

Samo takoj povem da, dokler ne rešim problem lastnega transportnega sredstva, moram bit odvisna o dobri volji kakšnega drugega na Horjul namenjenega bitja.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #9 : torek, 12.05.2009 : 12:16:33 »

Midve sva dogovorjene za mojo hci. Pravkar previja ranjenega psa, se je spajdasla z Harisom in ti povem ce se ji ne uspe vpisat  na veterino bo to polom za njo in vse ki jo poznajo. Jaz priznam da nisem taka, njej pa nic ni težko, jaz pogledam vstran ko vidim kri, gnoj.... ona pa veselo na delo. Nic ni name, na fotra tud ne...mogoce na postarja ? Pridem v cetrtek do tebe.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : torek, 12.05.2009 : 12:17:05 »

Meni se zdi to super kompromis za tiste, ki ne morejo začasno nameščat, pa bi se vseeno lotili tudi "manj" lepega dela tega "posla" Wink
Glede na oddaljenost, redno službo, lastne začasnike,... sem ena tistih, ki bi z veseljem, če.... bi zmogla.
Tako bomo pa mi drugače podpirali pa še vseeno vskočili, ko bo treba. Tudi tistim, ki bi zdaj šele začeli Smiley

Bi me pa tale del vseeno zelo zanimal in se priporočam (beri= se grebem za wild cart Roll Eyes Tongue ) :
... bi šli na tečaj..., da bi lahko lovili prostoživečke, bi bili pripravljeni naučit se marsičesa zato, da bi lahko nadomeščali...
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #11 : torek, 12.05.2009 : 12:17:16 »

Citat
Samo takoj povem da, dokler ne rešim problem lastnega transportnega sredstva, moram bit odvisna o dobri volji kakšnega drugega na Horjul namenjenega bitja.

Aha. Lips Sealed Ampak verjetno se mimo Trbovelj nihce ne vozi v Horjul. Roll Eyes
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #12 : torek, 12.05.2009 : 12:19:07 »

Jaz bi prišla na ta sestanek, pa bi potem lažje videla, kje lahko pomagam.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #13 : torek, 12.05.2009 : 12:19:42 »

...wild card

jao se vidi, da preveč na mačke studiram (cat) sram Grin
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : torek, 12.05.2009 : 12:30:37 »

Te imam v planu.

Naj nadaljujem...
Tisti, ki bi delali tule, ne smete okoli past, ko vam mačje oko v roki pristane, pa ko pes skozi smrček in gobec in rit gliste ven meče.. pa fino je, če že pridete brez predstave o tem, kako so živalice hvaležne in potem ni presenečenj, ko te hočejo požret. Pa ne prenesem nobenih iiiii-jev in aaaaa-jev in joooj, kolk je bogi in podobno, pa nadvse dobro bi bilo, če bi se bil kdo pripravljen učiti, če že ne ve vsega. Pa zahtevano je (in bo tudi v pogodbi), da razne insinuacije: (SSKJ: insinuácija -e ž (á) knjiž. namigovanje, podtikanje: take insinuacije je treba odločno zavrniti; na insinuacijo v
članku ni reagiral; njegovo enostransko navajanje dejstev
se spreminja v nedovoljeno insinuacijo) ostanejo pred in za vrati zavetišča.

No, če slučajno kdo še ni čisto posran, dobrodošel na sestanek, ko bo.

Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines